Odvolání Karla Fuzíka z KK

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Projednat návrh odvolání Karla Fuzíka z KK

pro projednání
36
43%
zdržuji se
48
57%

Celkem hlasujících: 31 - Celkem hlasů: 84

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Odvolání Karla Fuzíka z KK

Příspěvek od Vit.Konecny » 27 pro 2012, 19:02

Již jsem se nemohl dívat, co se děje, tak to zkusím rozdělit. Někdo to udělat musel a netvrdím tím, že s odvoláním souhlasím.
Vojtech Pikal píše:Jako příklad sem dám tento odkaz, jinak si doporučuji projít fórum MSK, kde lze najít další příklady jeho poněkud krátkých nervů a náznaky že minimálně jedním ze zdrojů rozporu v tomto kraji je jeho osoba.
Celé vlákno, které původně projednávalo odvolání tří lidí najednou je zde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Jan.Nezhyba, Josef.Ulehla
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Jan.Nezhyba
Garant programového bodu
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Dal poděkování: 898 poděkování
Dostal poděkování: 715 poděkování

Re: Odvolání Karla Fuzíka z KK

Příspěvek od Jan.Nezhyba » 28 pro 2012, 07:29

Vzhledem k neustálým výlevům K.F, ne jako člověka ale, jako výkonného orgánu strany jež může posloužit k mediálnímu pošpinění pirátské strany a dále s ohledem na jeho aktuální zdravotní a psychický stav je na pováženou jeho setrvání ve výkonné funkci.
Minimálně po dobu konzumace léků utišujících bolest vedoucí u jeho osoby do jisté s míry evidentně ke vzniku toxické psychozy zvýšeným příjmem léčiv.
Trvám na jeho odvolání z funkce a připojuji se ..... veřejně oficiálně

Děkuji Jan Nezhyba
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca

Radek.Simkanic
Krajské předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 1248 poděkování
Dostal poděkování: 452 poděkování

Příspěvek od Radek.Simkanic » 28 pro 2012, 07:54

Jan Nezhyba píše:Vzhledem k neustálým výlevům K.F, ne jako člověka ale, jako výkonného orgánu strany jež může posloužit k mediálnímu pošpinění pirátské strany a dále s ohledem na jeho aktuální zdravotní a psychický stav je na pováženou jeho setrvání ve výkonné funkci.
Minimálně po dobu konzumace léků utišujících bolest vedoucí u jeho osoby do jisté s míry evidentně ke vzniku toxické psychozy zvýšeným příjmem léčiv.
Trvám na jeho odvolání z funkce a připojuji se ..... veřejně oficiálně

Děkuji Jan Nezhyba
Hej dívejte! On není ovce! Umlčte ho! Nepatří nám totiž do krámku. - takto mi tato šaráda připadá v tomto textu cituji: "jako výkonného orgánu strany jež může posloužit k mediálnímu pošpinění pirátské strany".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvky (celkem 2):
Michal Krause, Ivan Sirko
MSK je jako Fénix - při síle a nebo na popel. - Hana Dobrá
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“ - Radek Simkanič
„Nikdy se všem nezavděčíš, ale nezavděčit se můžeš všem!“ - Radek Simkanič

Největší nepřítel je iniciativní třídní blbec!

Hynek.Polasek
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Správce IT
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 170 poděkování

Příspěvek od Hynek.Polasek » 28 pro 2012, 08:26

Sice byt to na me hlasuju o odvolani kazdeho, kdo ma ve strane funkci vyssi nez "clen" ale tyhle argumenty jsou fakt ubohe...
"jako výkonného orgánu strany jež může posloužit k mediálnímu pošpinění pirátské strany". - Tak budeme medialne spinavy, od rumu spiti Pirati, no to je toho...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Polasek za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Josef.Ulehla
Hynek "Šotek" Polášek
Pirát - člen strany, AO ZlK a člen MS Kroměříž

Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1479 poděkování

Příspěvek od Karel.Fuzik » 28 pro 2012, 08:29

@Nezhyba: Pravdepodobne neexistuje uskok, ktereho by jste se s Bobanem nedokazali dopustit. Kdyby jste si radeji polozili otazku, co proti vam vlastne mam a pak se zacali chovat jako lidi. Ale to ne, snazit se sejmout, pomlouvat, vyrabet kompra. K zelenym nechcete, DSSS nechce vas a VV s vama vymetli. Tak to zkousite tady. Ale verte neverte, taky se tu nechytnete. Se mnou nebo beze mne, Pirati jsou tolerantni, ale ne tupi. Nakonec to sbalite a pujdete delat ty sve eskamoterske kousky jinam.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status

Jan.Nezhyba
Garant programového bodu
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Dal poděkování: 898 poděkování
Dostal poděkování: 715 poděkování

Příspěvek od Jan.Nezhyba » 28 pro 2012, 10:19

Karel Fuzik píše:@Nezhyba: Pravdepodobne neexistuje uskok, ktereho by jste se s Bobanem nedokazali dopustit. Kdyby jste si radeji polozili otazku, co proti vam vlastne mam a pak se zacali chovat jako lidi. Ale to ne, snazit se sejmout, pomlouvat, vyrabet kompra. K zelenym nechcete, DSSS nechce vas a VV s vama vymetli. Tak to zkousite tady. Ale verte neverte, taky se tu nechytnete. Se mnou nebo beze mne, Pirati jsou tolerantni, ale ne tupi. Nakonec to sbalite a pujdete delat ty sve eskamoterske kousky jinam.
jako by jsi mi to z pusy vzal
1) Ukaž jediný můj úskok organizovaný a vedený či provozovaný spolu s B.S
K tomuto ti mohu říct jen že ty od počátku bezmyšlenkovitě a bez opodstatnění jsi začal osobní válku proti B.S a části Eko-program a to jen jelikož si měl pocit že jaksi ruka ti klouže z kormidla.
2) jediný kdo se evidentně a objektivně snaží neustále někoho sejmout si bohužel ty sám
3) Se zelenými nejsem ve přiba naopak ale do S.Z bych opravdu nešel
4) Co jsem kdy měl nebo chtěl mít společného s DSSS
5) Členem VV jsem nikdy nebyl ani se nesnažil a to že v komisi pro ŽP ve které jsem mě nominovali oni tím se netajím. nemám proč oni věděli proč mě nominují a věděl proč tam jdu a jsem doposud!
6) ergo tedy viz bod 5 nemohli semnou vymést ani v nejmenším
...............................
Za to vážený pane že tobě opravdu už stabilně přeskakuje evidentní teda je.

Dále:
Tobě se nemám co zpovídat (jak neustále požaduješ) z toho čeho jsem jsem kde dosáhl a komu jak pomohl v oblasti životního prostředí. Ale řada lidí kteří si chodí za mno ne jen pro radu je celkem dlouhá a to že se angažuji a řeším věci napříč celé republiky mě asi také nestaví do pozice ubohého šaška s nulovými znalostmi.
Evidentní je že ony věci za které častuješ ostatní dokonale a profesionálně zvládáš ty sám...........
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 28 pro 2012, 10:41

Jan Nezhyba: uklidni se kámo, na tyhle řečičky tu jsme tak všichni zvědaví. Pokud si dobře všímám, tak zlou krev tady vytváří Bohdan S. (tady - tím myslím MSK) a parta přisluhovačů, ke kterým ty patříš taky. A předem tě upozorňuju, že jestli se mě budeš snažit zatáhnout ty vaše spammerský řečičky do připravovaných předpisů, tak si s tebou vymaluju pokoj tak rychle, až se divit budeš - a nezachrání tě ani ten jeden jedinej normální post kterej jsem od tebe kdy četl. Mysli na to.

To, že si děláte pekla v MSK a nikdo vám za to ještě nedal deku neznamená, že to neudělám já.
Btw takovým jako seš ty a Bohdan DOPORUCUJI přijet v unoru na zasedání RV.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvky (celkem 2):
Jan.Nezhyba, Karel.Fuzik
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2535 poděkování
Dostal poděkování: 1824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 28 pro 2012, 10:43

Podporuji odvolání Karla Fuzíka z KK, stejně jako podpořím jeho odvolání z jakékoliv funkce u Pirátů, jelikož si o tomto člověku nemyslím nic dobrého. K tomuto postoji mě vede dlouhodobá zkušenost v KS MSK, resp. MS Ostrava. Více k tomu na foru KS MSK...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jarda-nemec/ / http://jarnemec.com/jaroslav-nemec/

Marek.Necada
Republikový výbor
Profese: silozpytec
Dal poděkování: 8036 poděkování
Dostal poděkování: 5353 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek.Necada » 28 pro 2012, 11:01

Oznámení moderátora:
Vyzývám diskutující, zejména Karla Fúzika, Jana Nezhybu a Michala Wagnera, aby byli ve svých příspěvcích věcní. Potřebujete-li oslovit jediného člověka a vyjasnit si s ním nějaký osobní problém, zvažte použití nějakého neveřejného kanálu, například SZ.

Pokud si myslíte, že máte co sdělit veřejně ostatním členům strany, zamyslete se nad tím, zda je pro ně pochopitelný kontext, a pokud tomu tak a priori není, věcně ho popište. Do něčeho, co se ukrývá ve vašich osobních sporech, ostatní nevidějí.
jednatel republikového výboru Pirátů
7ЗО 845 З7З
Долой царя!

Martin.Kaleta
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Martin.Kaleta » 28 pro 2012, 11:18

Co se týká osoby pana Fuzika tak se připojuji k projednaní o jeho odvolání . od te doby co jsem toho pána poznal tak s nim nemam dobre zkušenosti . Nejenže má neustale plnou pusu slibu které nikdy neplni (co se týka akci pro veřejnost) ,několik akci viz Vyosení ukazalo že je nekompetetní a co je nejhorší je to člověk který používá podivne praktiky k tomu aby dosahl sveho .komedie jmenem volby v MSk mi zustanou dlouho v paměti a telefonování a ovlivnování kde koho je jeho koníčkem . navíc se ukazalo že ani jeho osobní pracovní život nebude zas tak transparentní jak piráti hlasají že by chtěli být . myslím že je toho dost k projednání když pominu ty tuny osobních výpadů mezi 2 frakcemi v MSk. K výše zmíněné přestřelce jen dodám že každý v MSk už ví za kým zustava odvedena prace a za kým jen řeči a obstukční činnost. mým měřítkem totiž není jak jsem velkej pirát ,ale co omě ví veřejnost a co jsem pro ni udělal .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Josef.Kadlecek
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“