Boodin, Boodin jede...

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Jakub Sembera
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Boodin, Boodin jede...

Příspěvek od Jakub Sembera » 12 lis 2012, 22:14

Martin Shanil píše:Chápu tě. Přesto JAK si to napsal tomu snad i rozumim. Jen škoda že tato kritika nebude pro leckoho skousnutelná díky formě.
Dříve by mi to vadilo, nyní si myslím, že je lepší 3x někomu říci, že je ko***, než-li chodit okolo, i když někdo tomu "okolo" říká taktika, tak mě se to moc nelíbí a proto Boodinův projev celkem chápu. Takže v tom nejsi zcela sám :)

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 12 lis 2012, 22:17

Boodin píše:Deklasace, malost, výhružky a nepochopení JSOU V POŘÁDKU a bylo by divné, kdyby nebyly, jistě, přesto laskavě mi popřete základní gró v podobě, že Piráti přešli do participačního modelu na něčem, co chtěli původně přetvořit a co je horší: přímo z toho profitují čerpáním iracionálních 'dotací' z veřejných peněz poplatníků. Jestli váše pokrytectví dosáhlo úrovně, že mi budete radši infantilně mejt prdel, než že se zamyslíte nad DEVIACÍ pirátkého základu, tak můžete jít zhusta do prdele, protože vás je sotva tři sta, takže se všude vejdete. Milluju machrování Rychlích šípů, vždycky to znělo tak jako...TVRDĚ. Tady máte ostruhy, tady je vaše zvyklý, tady budu zašlapán - v pohodě. Já snesu cokoli, ale VY skupinově soukáte svinstvo a nejste Piráti, ale ZMRDI, když v senátním zastoupení Čunka a pak teprve Michálka sajete peníze daňových poplatníků, co nikdy Pirty platit nechtěli. Jo, ne bo ne? Tisíc kreténských kydů kolem, jaký jsem magor, jistě, ale FAKTA, ptáci, FAKTA jsou zcela mimo MĚ! Já na ně ně poukazuju, fix... :roll:
Ale s urážkami si začal ty. Nicméně to co teď kritizuješ ti při kandidatuře nevadilo? A pokud ano, tak proč si se neozval? To jsou fakta. Také bych mohl říct, že soukáš svinstvo a nejsi Pirát a nikdy nebyl, protože si je od začátku špatně pochopil. V téhle podobě nemá cenu se bavit na fóru, protože to buď nikdy neskončí a nebo to skončí flamelockem, takže buď chlap a koukej nám to někdy přijít říct do očí a vyser se na trapný články vo hovně na který se ti všichni vykašlou. Pokud myslíš, že je něco špatně tak to koukej říct... doteď si nikdo nestěžoval, ale můžeš mít pravdu... jen se neboj nám jí sdělit přímo!
Naposledy upravil(a) Vaclav Malek dne 12 lis 2012, 22:30, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Ondrej.Kallasch

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 12 lis 2012, 22:26

Partajníci ve dvaceti, mě omejou... Co budou dělat ve čtyřiceti, že?
Obrázek
Author Sensei Tyrant Pervert

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6945 poděkování
Dostal poděkování: 5645 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 13 lis 2012, 07:47

Boodin má o nás starost. Jistě plynoucí ze zkušeností.. Ona ta tichá pošta, že to děláme jen kvůli penězům, se mezi voliče moc nedostane, takže je tu obava, že přicházíme o potenciální Piráty-srdcaře (kdo ví, ví; kdo netuší, tomu to nikdo nevysvětlí). Taky se mi zdá, že tu moc často slyším, že když už je něco schválené a odhlasované, tak no comment, huby. a kritika novin? no, to už jsme zase v jiném levelu :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Daniel Hradsky, Martin.Shanil, Josef Mareyi, Ivo.Vasicek
77S 2I 3I 3I

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 15005 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 13 lis 2012, 10:13

Boodin staví svůj osobní názor na úroveň nejvyšší pravdy. Argumentace sebou samým jako autoritou je směšná a skutečně na úrovni....
K věci. Boodin ode mě dostal varování. Pokud bude nadále používat tuto formu prezentace dostane banán jen to fikne. To s jeho názorem nemá nic společnýho. Vulgaritama svou pravdu bohužel nepodpoří.
Brečet pak může a odvolávat se na demokracii, kterou prý ovšem stejně neuznává nemá může. Nedemokraticčnost s případným banánem nemá nic společnýho.
PS. Varování dostal i mistr Málek. Prdelema házejte na FB a ne ve foru.
Dík
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, Dalibor.Zahora, Ondrej.Profant, Simona.Skorepova, Petr.Kopac, Ondrej.Kallasch
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4663 poděkování
Dostal poděkování: 4151 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 13 lis 2012, 10:27

Osobně Boodinovy výlevy čtu jen tak, jako zajímavost. Diskutovat cenu nemá. To není na diskusi. Pokud jsme se bavili naživo, bylo to úplně jiné, debata je sice vášnivá, ale je to debata. Tohle jsou výkřiky. Možná jsou motivovány nějak pozitivně, to nevylučuju, ale tato forma nevede k žádnému přínosu, jen létají vulgarity, osobní invektivy apod.
Prohlásit, že jediný pravý pirát jsem já a nikdo jiný, to není argument. Co to je být pirát? Co je pirátské, co pseudopirátské? A můžeme se hádat třeba rok....
Dál se tu vyjadřovat nebudu a doporučuji to i ostatním. Nikdo nemáme tolik času, abychom ho mohli ztrácet v palných diskusích. Pojďme mluvit o konkrétních věcech a s Boodinem nejlépe osobně.
Všem přeji krásný den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 8):
Ivan.Bartos, Dalibor.Zahora, Ondrej.Profant, Simona.Skorepova, Petr.Kopac, Vaclav Malek, Vojtech.Pikal, Ondrej.Kallasch

Libor.Spacek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Vysokoškolský učitel
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4209 poděkování

Příspěvek od Libor.Spacek » 13 lis 2012, 11:30

Boodin píše: "nemusím dodávat krajně nezvládnuté programy čpící povrchností už na dálku"

Jistě, vyjadřuje se ostře, což se často dělá ku zvýšení ´senzačnosti´ a publikovatelnosti. Rozčilovat se nad tím není k ničemu.
To, v čem nemá pravdu, můžem klidně ignorovat, ale nad tím, kde možná trochu pravdy má, bychom se mohli zamyslet.

Měl jsem právě možnost se do detailu seznámit s programem během překládání či korigování jeho podstatné části do angličtiny.
Můj názor je, že program by se v žádném případě neměl považovat již za nějak odsouhlasený a ukončený, ale mělo by se
usilovně pracovat na zvýšení jeho kvality. To je zvýšení kvality stávajícího programu by mělo být upřednostněno před debatami
a volbami o jeho rozšiřování na další a další stati.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 6):
Josef Mareyi, Petr Stehlik, Petr.Kopac, Ivo.Vasicek, Ondrej.Polansky, Petr.Vileta
Senilní dědouch a troll.

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9519 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 13 lis 2012, 14:23

Pokud byste sem někdo, kdo to pochopil a přečetl, mohl česky napsat, v čem má Boodin pravdu, byl bych mu vděčen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Zdenek.Stepanek, Ivan.Bartos, Ondrej.Profant, next_ghost
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 13 lis 2012, 14:33

Libor Spacek píše:Boodin píše: "nemusím dodávat krajně nezvládnuté programy čpící povrchností už na dálku"

Jistě, vyjadřuje se ostře, což se často dělá ku zvýšení ´senzačnosti´ a publikovatelnosti. Rozčilovat se nad tím není k ničemu.
To, v čem nemá pravdu, můžem klidně ignorovat, ale nad tím, kde možná trochu pravdy má, bychom se mohli zamyslet.

Měl jsem právě možnost se do detailu seznámit s programem během překládání či korigování jeho podstatné části do angličtiny.
Můj názor je, že program by se v žádném případě neměl považovat již za nějak odsouhlasený a ukončený, ale mělo by se
usilovně pracovat na zvýšení jeho kvality. To je zvýšení kvality stávajícího programu by mělo být upřednostněno před debatami
a volbami o jeho rozšiřování na další a další stati.
Tak ale to ví každej...
OFFTOPICsak** zase jsem sem napsal.. já už sem psát nechci! Bych to tu zamkl prostě...

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 13 lis 2012, 14:40

Vyserte se na to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 6):
Ondrej.Kotas, Vaclav Malek, Josef Mareyi, Lenka.Wagnerova, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Zdenek.Stepanek

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“