Zhodnocení voleb

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
MilanM
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: technik
Dal poděkování: 1089 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Re: Zhodnocení voleb

Příspěvek od MilanM » 15 říj 2012, 20:13

Máš pravdu. Když se podívám na výsledky voleb ve své rodné obci kde už sice 15let nebydlím + na výsledky v sousední obci kam jsem chodil do školy a mám tam spolužáky, tak vidím výsledky 4,21% + 4,23% (Měnín+Otmarov, okr Brno-venkov)
Což pouze potvrzuje teorii i praxi, že tam kde fungují Pirátské vysílače jsou výsledky o poznání lepší než tam kde nefungují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Ivan Sirko, Jaroslav.Kucera
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.

rvh
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: zdravotnictví
Dal poděkování: 474 poděkování
Dostal poděkování: 520 poděkování

Příspěvek od rvh » 15 říj 2012, 20:26

trinitrofenol píše:Teďs trefil hřebíček na hlavičku. Teď je skvělá příležitost ty lidi najít. Tam, kde byly nějaké pěkné výsledky, by se mělo hledat. Třeba i znova natisknout nějaké plakáty, stačily by černobílé A4 na laserovce: "děkujeme občanům obce XY/městské části YZ za podporu ve volbách, připojte se na webu, dělejte politiku s námi"
Vylepil bych text:
Děkujeme zdejším občanům za podporu ve volbách! Vyhledejte web pirátů a dělejte politiku s námi. My je dostanem!
Tito uživatelé poděkovali autorovi rvh za příspěvky (celkem 5):
vicmac, Martin.Kucera, Ivo.Vasicek, Petr.Vileta, Jaroslav.Kucera

Ivan Sirko
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10026 poděkování
Dostal poděkování: 2508 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 16 říj 2012, 08:26

Radim Gal píše:
trinitrofenol píše:Teďs trefil hřebíček na hlavičku. Teď je skvělá příležitost ty lidi najít. Tam, kde byly nějaké pěkné výsledky, by se mělo hledat. Třeba i znova natisknout nějaké plakáty, stačily by černobílé A4 na laserovce: "děkujeme občanům obce XY/městské části YZ za podporu ve volbách, připojte se na webu, dělejte politiku s námi"
Vylepil bych text:
Děkujeme zdejším občanům za podporu ve volbách! Vyhledejte web pirátů a dělejte politiku s námi. My je dostanem!
No to v žádném případě!!! Je to něj horši, co můžeš udělat aby to podělat!
Pokud lepíš plakáty v kampaní, tak máš fofr a informuješ připadne voliče, že jsme tu a k mání. Ale když chceš poděkovat tam, kde je dobry výsledek, tak je to výsměch tem voličům. Vhodné jé napsat článek jim na stránky obce, organizovat nějakou akce, OSOBNĚ poděkovat nebo byt zticha.
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Tomas.Klapka
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1707 poděkování
Dostal poděkování: 3283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Klapka » 16 říj 2012, 10:02

Myslím, že pokud se Michálek dostane do Senátu, pak se média postarají sami o to, aby se zažilo mezi lidmi, že Piráti jsou Česká pirátská strana, protože se o Pirátech bude mluvit víc. Už bych to neměnil nijak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Ivan Sirko, Jaroslav.Kucera
datový mirror pirátských systémů (pirati.info)

mail/jabber (tomas@klapka.cz) OFFTOPICnebo mě kontaktujte přes Signal (72460801jedna)

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9519 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 16 říj 2012, 10:14

Tomas Klapka píše:Myslím, že pokud se Michálek dostane do Senátu, pak se média postarají sami o to, aby se zažilo mezi lidmi, že Piráti jsou Česká pirátská strana, protože se o Pirátech bude mluvit víc. Už bych to neměnil nijak.
To je právě největší nerozumnost.
Současný stav je výsledkem "kompromisu" mezi dvěma tábory:
1. Chtějí být Pirátská strana a zkratka Piráti.
2. Chtějí být Česká pirátská strana a zkratka ČPS (a staré logo)

Obě situace by byly lepší, než ten kočkopes, co máme teď. Přicházíme zbytečně o procenta voličů.
Připadáme mi jak puberťáci až debilové :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Petr Stehlik, Lenka.Wagnerova, Simona.Skorepova, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 16 říj 2012, 11:13

Roman Kucera píše:
Tomas Klapka píše:Myslím, že pokud se Michálek dostane do Senátu, pak se média postarají sami o to, aby se zažilo mezi lidmi, že Piráti jsou Česká pirátská strana, protože se o Pirátech bude mluvit víc. Už bych to neměnil nijak.

Obě situace by byly lepší, než ten kočkopes, co máme teď. Přicházíme zbytečně o procenta voličů.
To mě teda přijdou jako debilové ti, co nechápou, jak se jmenuje strana, kterou chtějí volit.
Já chci aby nás volili inteligenti a ne ovce :/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Wagner za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Klapka, Zdenek.Stepanek
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6801 poděkování
Dostal poděkování: 2482 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 16 říj 2012, 11:43

Nemusí to být debilové, ti kdo nevědí, jak se přesně jmenujeme, ale svědčí to o jejich neinformovanosti, potažmo pohodlnosti. Na nás je, vytrhnout je z letargie! ;)
Nápad poděkovat za hlasy se mi líbí už proto, že jsem kandidovala a je to i dobrá příležitost, jak dále lidi oslovit.
Samo, že je fajn napsat něco na stránky např. obce, ale pokud vylepím pár plakátků, nic mi to neudělá a navíc si myslím, že možná i tím budeme originální. A chvála je vždycky motivující ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Bajgar, Jaroslav.Kucera, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 16 říj 2012, 11:50

Lenka Kozlova píše:Nemusí to být debilové, ti kdo nevědí, jak se přesně jmenujeme, ale svědčí to o jejich neinformovanosti, potažmo pohodlnosti. Na nás je, vytrhnout je z letargie! ;)
Nápad poděkovat za hlasy se mi líbí už proto, že jsem kandidovala a je to i dobrá příležitost, jak dále lidi oslovit.
Samo, že je fajn napsat něco na stránky např. obce, ale pokud vylepím pár plakátků, nic mi to neudělá a navíc si myslím, že možná i tím budeme originální. A chvála je vždycky motivující ;)
jo, to že jsou naši potencionální voliči špatně informovaní není vina nikoho jiného než NAŠE a na tuto část bych se soustředil. tesat.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Ivan Sirko
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10026 poděkování
Dostal poděkování: 2508 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 16 říj 2012, 11:52

Roman Kucera píše:

Jedno řešení přece tu jé, muže byt koalice dvou táboru Piráti-ČPS (na způsob KDU-ČSL) Hlavně aby už to ne zabíralo čas a nerozptylovalo od skutečných problému!!!

belegiii má pravdu, inteligentnímu voliči je jednou jak jsme jmenujeme, ať třeba Pijatí, ale hlavně co budeme dělat, náš program, akce, reakce, TZ apod.

P.S. Prosím o zamčení všech vláken s flejmem anebo přesunutí do podpalubí a žádost ke všem: do práce, ale do skutečné práce. Garanti, kde jsou ti Garanti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvek:
Michal Wagner
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9519 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 16 říj 2012, 12:09

Já považuju snaho o to, nevypadat jako debilové, za práci a nechci to uzamykat.
Považovat naši chybu za chybu voličů je ... vlastnost debilů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
MilanM, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“