Kino Drahomíra KV 20.9. od 16:45 ČRo Speciál M.Veselovského

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Karlovarsky kraj

Odpovědět
ivas
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: konzultantka, podnikatelka
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kino Drahomíra KV 20.9. od 16:45 ČRo Speciál M.Veselovského

Příspěvek od ivas » 13 zář 2012, 11:16

Radiožurnál organizuje speciální předvolební vysílání - "Speciál Martina Veselovského". V debatách se představí někteří z kandidátů do krajských voleb.
Veřejnost má možnost se jich ptát – buďto přes internet prostřednictvím našeho webu a Facebooku, nebo osobně. V takovém případě je nutno přijít na místo setkání vždy nejpozději v 16.45 hodin!

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zprav ... i--1101025

Téma pro Karlovarský kraj
Lázně Kyselka
"Evropské dotace z ROP potřetí: dokážou si kandidáti poradit s korupcí aspoň v tomto kraji? A jak toho chtějí dosáhnout? Kdo může zachránit památkově chráněné lázně Kyselka, které stále chátrají? Uslyšíte ve čtvrtek 20. září v Kině Drahomíra, Vítězná 50 v Karlových Varech."

Jak se můžeme zapojit a využít akci pro KaKakr ? - navrhuji:

Ivana Šabatová (ivas)- kontaktuje Radiožurnál a zeptá se, zda můžeme vyslat našeho zástupce do panelu, alespoň jako náhradníka.
Lukáš Jarlovský (gugacka) - prosím, zda by mohl zajistit, aby před akcí byl ke kinu Drahomíra přistaven předvolební přívěs zapůjčený německými piráty vybavený letky a informátory (to je nápad Josefa Úlehly).
Partik Timura - dát informaci o tom, že se akce koná, na FB a pirati.cz (případně na další naše místa komunikace na internetu) a vyzvat piráty a pirátky, aby se dostavili jako divácká veřejnost (v pirátských tričkách :-)) do kina Drahomíra, nebo se alespoň zapojili s dotazy na kandidáty přes rozhlasí FB.

Zatím děkuji a prosím o reakce a náměty zde v tomto vlákně.
IvaS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ivas za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, MyX, Lukas.Jadlovsky

MyX
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Profese: freelancer
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kino Drahomíra KV 20.9. od 16:45 ČRo Speciál M.Veselovsk

Příspěvek od MyX » 14 zář 2012, 08:06

Již jsem v této věci kontaktoval ČRo - jak Radiožurnál, tak lokálně Zdeňka Trnku /Josefa Úlehlu, jsem již o tom zpravoval telefonicky/ - zde tedy jen oznamuji, že Zdeněk Trnka se za pražské kolegy omluvil, že toho mají hodně a z emailu Radiožurnálu se nepokusili ani o odpověď, zda můžeme počítat s pozváním do panelu. Sám nevím, zda tam osobně jít, neboť bydlím od Drahomíry cca 0,5 km a mohl bych být předmětem nějakého žertu, že jsem si to s Janem Pokorným - třeba co by FB přítelem - už dávno domluvil a mám výhodu domácího prostředí. Včera jsem na našem stanu ještě přesvědčoval Mikuláše, zda by nepřijel, nebo nevyslal někoho z Prahy, ale odvětil, že pokud nebude pozvánka od Radiožurnálu do panelu - tedy k mikrofónu - tak to nemá smysl.
Ještě doplním pro mimovarské - Vítězná 15 co by PKV - je ve stejné ulici jako Drahomíra, takže přívěsu netřeba a navíc /co by majitel přívěsu ve kterém mám i teď klid na dobrovolnickou práci/, moc místa na zaparkování tam není a bez slušného polepu bych to nedělal ... budeme jen za ... ehm nepřizpůsobivé / socky, cikány, ... :oops: ) /Ve Varech zapůsobíte pouze jako gentle/WOW/mani, co se umí dobře obléknout a jsou galantní /tedy alespoň co se týká vlivu na místní dámy/ženy/mámy/slečny..., které ovšem jsou speciálně v Drahovicích i protějších Bohaticích daleko zodpovědnější při účasti ve volbách, a podle mého do Drahomíry přijdou spíš ... i když pravda Martin Veselovský je chlap, takže já když dorazím, nechám si provokativně klobouk na hlavě, aby se mě mohl třeba zeptat, proč ho nosím/
Tito uživatelé poděkovali autorovi MyX za příspěvky (celkem 4):
ivas, Josef.Ulehla, Petr.Tresnak, Lukas.Jadlovsky
Michal Sadílek (Pirátský příznivec a dobrovolník od roku 2013)
https://www.facebook.com/max.kulel - https://twitter.com/MyX72
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...

ivas
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: konzultantka, podnikatelka
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivas » 14 zář 2012, 13:11

Ahoj Michale,
upřímně jsi napsal docela moc písmenek ale moc mi není jasné, co s touto akcí tedy navrhuješ?

Navrhuješ zrušit bez náhrady a vůbec se tím nezabývat?

Proč bys' tam musel jít Ty, může přeci kdokoliv z kandidátní listiny, nebo ne?

Proč je Josefův nápad s propagací Pirátů před kinem nepoužitelný? To je nějaký problém, že je blízko jiného místa?

Mám zkoušet Radiožurnál - mám tam své kontakty - nebo to mám nechat plavat? Ostatně proč bys' pana Pokorného nemohl požádat o pomoc, když se s ním znáš? Je v tom nějaký problém?

Asi nemám dost informací.

Jinak moc díky :-)
Ivana

ps. Mohli bys' požádat Tvůj kontakt v místní redakci ČRo, zda by mohl Josefa pozvat na nějaký rozhovor alespoň on? Do nějakého místního pořadu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ivas za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Lukas.Jadlovsky

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla » 17 zář 2012, 14:18

Lukáši, vem si to, prosím, na radost :-)

Toto vlákno má na radosti gugacka. Do voleb zbývá 25 dní.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 17 zář 2012, 21:19

Luikáši, varani mě upozorňují, že je nutné řešit parkování před Drahomírou. Nevím, jestli jsem dobře pochopil, že Michal v Drahomíře má známé. Prý (od jiných varských zdrojů) by ale sačilo, najít si na internetu kino Drahomíra a domluvit se přímo s nima.

Asi taky potřebujem megafon, a polepit přívěs a letáky...

Lukas.Jadlovsky
Místní předsednictvo
Profese: IT Technik
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Příspěvek od Lukas.Jadlovsky » 17 zář 2012, 22:54

Josef Ulehla píše:Luikáši, varani mě upozorňují, že je nutné řešit parkování před Drahomírou. Nevím, jestli jsem dobře pochopil, že Michal v Drahomíře má známé. Prý (od jiných varských zdrojů) by ale sačilo, najít si na internetu kino Drahomíra a domluvit se přímo s nima.

Asi taky potřebujem megafon, a polepit přívěs a letáky...

Juknu na to...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Jadlovsky za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, ivas

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 18 zář 2012, 11:07

Telefon s Klárou: Stěhuju Kláru na palubu akčního piráta. Klára se zítra (ve středu 19.9.) dojde podívat do Drahomíry a zkusí to tam nějak domluvit. Když narazí, bude volat Lukáše; když to nebude stačit, tak mě. S tím jednáním s Drahomírou a vůbec s akcí by mohl pomoct i Michal.

Michale, dokázal bys ten přívěs nějak "vyzdobit"?

Tohle vlákno má na radosti gugacka. Do voleb zbývá 24 dní.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 18 zář 2012, 14:06

Telefon a skajp s Michalem. Michal se ujímá organisace akce. Lukáši, domlouvej se s ním nadále na dálku. Kláro, pořád platí, dojdi se do kina domluvit. Prosím, dorozumívejte se navzájem. Telefony jsou v tabulce posádky, úloh a úkolů.

Já tam míním být, jestli sem to ještě neřek.

Tohle vlákno má na radosti gugacka. Do voleb zbývá 24 dní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
ivas

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“