Vyosení pražské - závěr od předsedy

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4075 poděkování
Dostal poděkování: 14912 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vyosení pražské - závěr od předsedy

Příspěvek od Ivan.Bartos » 17 zář 2012, 09:30

Ahojte všichni.
Bohužel mi to nedá, ale musím shrnout tento víkendový maraton a trochu se v tom hovínku pošťourat.

Než to udělám, musím nejvíce poděkovat Michalovi Krausovi. Nebýt jeho zkušeností, známostí a osobního nasazení, byly bysme v prdeli jak Baťa s dřevákama.
Jezdil od pátku do neděle 23:50, stavěl pódium, zvučil, rozvážel cathering, prostě všechno.
Není to víkendovej Pirát nebo kecátor na fóru, kterých je tu víc než dost. Když je potřeba si šáhnout na dno a něco udělat, tak to udělá.
I když z jakýhokoliv pohledu byla celá akce provar a neměla moc smysl, máte všichni máslo na hlavě.

Ať si to každý přebere jak chce:

Víkendové Vyosení v Praze bylo největší selhání KS Praha, co jsem kdy zažil. To není o předsednictvu KS, to je o každým jednom, kromě snad Ondry Profanta, který to celý odjezdil v autě oba dny a Ondry Kalashe, který nám pomohl alespoň v neděli.

Osobně necítím žádnou zodpovědnost za to, že nikdo nezjistil, že je MC Šaman naprostý amatér a kecátor a IMHO docela psyhopat.
Organizace Vyosení je vždy věcí kraje (minulá Chrudim byl super zbládnutá oddechová akce), proto ten blame házím na KS Praha. KS Praha to měla stopnout, už minulej čtvrtek, nebo s angažovat a pomoct.
V sobotu ráno jsme pódium a vše stavěli ve 2 lidech (já a Michal) v neděli jsme ho bourali ve 4.
Spaní na pódiu ve spacácích byla taky lahůdka.

Kompletně každý, a teď Lili a spol, co tam četli Orwela, promine, se na to vysral.
Je nás ve středních Čechách a v Praze kolem 30ti a pokud se někdo ukázal, tak maximálně jako honorace.
Nebudu tady jmenovat. Nemá to smysl. Kavárenští online Piráti.LOL

I když akce díky Šamanově vzdušným zámkům byla témeř odsouzena k nezdaru, nechápu jak může kdokoliv z Pirátů dorazit pouze na kukačku, zatímco tam jeho bratři ve zbrani tahaj dva dny bedny, chrápou na pódiu, stavějí pódium a rozváží každou jednu kapelu domů... možná by to chtělo se trochu zamyslet.

No nic. Ulevil jsem si.
Akce se super povedla.
Nevím, jak můžeme potrestat Šamana. Za mě naprostou ignorací, protože nemám jinou možnost.
Příští Vyosení či jakákoliv akce tohoto typu musí mít jasného garanta, minimálně tři lidi v realizačním týmu a hlavně záruky a pravidelný report o postupu realizace.
Apriory každému vždy věřím, proto jsme Vyosení nijak nedohledovali až do středy.
Za tři dny jsme udělali práci, která se má dělat měsíc.

Hanba všem, co se na to kompletně vybodli s tím, že to přece nějak dopadne a zařídí to ten druhej.

Osobní HATE Šamanovi za totálně ingorantskej přístup včetně angažovanosti na samotným místě.

Ještě jednou díky Krausíkovi. Od slov k činům vede prý dlouhá cesta. U něj však ne.
EDIT: Je to asi patetický, ale vzhledem k tomu, že finanční bonusy neudělujeme a vyhazov ze strany jaksi nefunguje, nevím jak jinak to podat. Prostě dík Michalovi a fuck off ignoraci.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyosení pražské - závěr od předsedy

Příspěvek od Martin Broz » 17 zář 2012, 09:49

No predsedo, to prece neni vubec nic noveho. Tenhle scenar je takovy ritual. Vzdycko to tak bylo a nic se za ty roky nezmenilo. Nemyslis si, ze fakt, ze se nekteri teto akce neucastnili organizacne, jak treba byvalo drive zvykem, je proto, ze se jednoduse nechteji timto stylem angazovat? Neni totiz zadny duvod, proc byt neustale ve smrti. Vsechno na posledni chvili neni jen piratsky kolorit, to je ceska klasika. Vyžrali jste si to dokonale. A priste si to zase zopakujete. A zajimalo by me na koho narazis, protoze takhle jak jsi to podal, si to lecktera citlivejsi duse muze brat jako uder mezi nohy. Takze jestli mas nejake vyhrady, tak adresne at je to zcela transparentni a bez mlhy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
Gabriela Antosova, Ivan Sirko

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9498 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 17 zář 2012, 10:32

No když už jsme u toho, tak aspoň ňáký fotky, no :-)
http://www.flickr.com/photos/pirati/set ... 42/detail/
Jo přecedo, tu šňůru ti může závidět celá strana ;-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Ivan.Bartos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 17 zář 2012, 10:42

Adresně je to zbytečné. Prostě se tam všichni kromě Krausika, Profanta, Danči, Kalashe a mě prostě pobavit s tím, že "Jé on to někdo udělá".
Jenže ono to není vy, ale v rámci Pirátů je to vždycky my.

Někteří nám tam pak ještě v noci dávali ceres, že jsme podcenili propagaci, že Martine.
Každý Pijuát je totiž vysílač!

OT: Třeba takovej Boodin by to pódium vyházel na náklaďák jen použitím svého testosteronu a ega:-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Martin Broz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 17 zář 2012, 10:58

Jak jsme? Ten kdo si to vymyslel prece. A ty ted hazis ty hovna fakticky na vsechny i na ty, ktery tam JENOM prisli. S tim opatrne. Nevsim jsem si ze by MO hnulo prstem. Sedis s vedoucim MO a jeho zastupcem v predsednictvu. To je ale zrejme malo. Na Facebooku dve vety az v patek. To ja sam jsem tomu udelal vetsi propagaci soudruhu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Gabriela Antosova

Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis » 17 zář 2012, 11:10

kdo měl odpovědnost? ten za to může !
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kostas.Dimoskakis za příspěvek:
Gabriela Antosova

Ivan.Bartos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 17 zář 2012, 11:27

Jasně, odpovědnost má ten, kdo si to vymylel.

A všichni budeme kolem stát a říkat, jéééé ono se mu to nepovedlo? Takto to přeci nefunguje. Táhneme za jeden provaz. Takže je jaksi kontraproduktivní kritizovat a nebo ignorovat něco, co se týká všech s tím, že já nic, já muzikant, já vám to říkal.

Martine, konkrétně tvoje chytroprdění v 1AM bylo taky inspirativní a strašně pomohlo:-) Obzvláště, když to říkáš dvoum lidem který tam od rána šaškovali, a v danný moment skládali elektroniku a chystali se tam přenocovat ve spacácích. To nic ve zlým, jen že to člověka trochu naštve, když tam někdo po 20 hodinovým maratónu rozumuje o špatné propagaci akce, kterou mu asi někdo nezadal, a protože není zodpovědný za FB Pirátů a vlastně není ani MO, tak s propagací nemoh nic víc udělat, že. To je OT, ale jen abys měl představu, jak to v tu chvíli vypadalo. Nebo jak mě tam s Krausikem cepovl Catherring, že jím Piráti řekli, že tam bude 1500 lidí, a že jsou v mínusu, protože to tak nadimenzovali. Je jedno že Šaman, ale Piráti. Což je opět pro lidi, který to celé táhnou strašně milé a obecně to přispívá ke spokojenosti a buhulibé náladě

Je takový český film, kde herečka říká: "Já jsem to od začátku věděla, že..." a v odpovědi jí je "Tak proč jsi nic neřekla, když si to věděla".

Určování, čí je co vina, nic nenapraví.

Proto "hážu hovna" i na ty, co tam byli, protože pomoci mohl každý, jen se zamyslet. (Na poslední čtvrteční schůzi, prý bylo přes 20 Pirates

Po bitvě jest každý general.
Omlouvám se těm, na které jsem zapomněl (Kosťa-stan, Radovan-pódium)

EDIT2: Jinak v tom posledním postu jsi Martine právě udělal právě tu největší blamáž. "Tu přece sedíš s šéfem, tys měl zařídit, neřekl jsi MO". Já jsem nebyl na té schůzi , akci jsem zachraňoval s Michalem. Akci jsem neorganizoval. Kdyby to bylo v pohodě, byl bys první, který by se prsil jak to dobře zažídil, což tvoje zmínka o jediné propagaci jen dokládá. A skutečně těch 100 lidí nebo kolik, tam nebylo kvůli tomu že to bylo na PN (což jsi v noci říkal). To je iluze. Půlka byla od kapel a půlka tam prostě jen tak byla.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13111 poděkování
Dostal poděkování: 7185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Profant » 17 zář 2012, 11:30

Beru na sebe plnou zodpovědnost. Měl jsem to zastavit v čas (čtvrtek), ale chtěl jsem tomu dát šanci.

OFFTOPICFakt jsem nevěřil, že mi někdo na přímou otázku odpoví takové nesmysly. Protože polovinu věcí, co nebyla jsem ve čtvrtek a pátek se Šamanem procházel a on mi tvrdil, že jsou. Počítal jsem s tím, že bude potřeba přiložit ruku k dílu, ale v úplně jiném měřítku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 4):
Ivan.Bartos, Gabriela Antosova, Ivan Sirko, Lenka.Wagnerova
profant.eu, poslanec

Ivan.Bartos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 17 zář 2012, 11:34

Ondro, to také nejde jen za tebou.
Ten post jsem psal kvůli tomu, aby se někdo mohl chytit za nos a ne jen kybicoval.
Abysme, když někde něco hoří, šli společně hasit, namísto analzyování příčin požáru a teoretických možností jeho následků.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Martin Broz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 17 zář 2012, 12:02

Ne. Ty to ted proste jenom hazis na vsechny okolo, protoze tam neprisli a vsechno sis to musel zaridit sam. Jako prestan tady rikat lidem, ze maj tahnout za jeden provaz, protoze to je fakt uz ubohy. O ten provaz se leda pretahujete. Misto abys podekoval lidem co tam ALESPON prisli, tak tu zacnes bulet, ze to zase spadlo na tebe. No jasne ze jo. Vzdyt to tak je VZDYCKY.

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“