KaKaKr - Letáky

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Karlovarsky kraj

Patrik.Timura
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Profese: Programátor bankovních systémů
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KaKaKr - Letáky

Příspěvek od Patrik.Timura » 10 zář 2012, 00:13

Petr Tresnak píše:Uff.. zapoměl jsem na ty studentský volby a 3% v průzkumech. Mám doplnit?
Já jsem pro ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Timura za příspěvek:
Josef.Ulehla

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla » 10 zář 2012, 00:19

Patrik Timura píše:
Petr Tresnak píše:Uff.. zapoměl jsem na ty studentský volby a 3% v průzkumech. Mám doplnit?
Já jsem pro ...
Hm. Petře, díky, skvělý. Mně by to takhle stačilo. Jenom poslat Rudovi. Ale jestli Patriku, nebo Petře ještě máte sil to vylepšovat, tak Vám rozhodně nebudu bránit :-) V každým pádě by tam Ruda v 7:00 měl něco mít.

Do voleb zbývá 32 dní :-)

Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: energetik
Dal poděkování: 845 poděkování
Dostal poděkování: 869 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak » 10 zář 2012, 06:20

Odesláno Rudovi na pracovní mail.
Ale bez té zmínky o student. volbách a preferencích. Ňák mi to poránu nemyslí - nevím do které části toho letáku bych to měl zařadit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 10 zář 2012, 09:33

Zpráva z mejlů a telefonátů.

Rudovi se sešli tři návrhy.

Petrův je zde: viewtopic.php?f=412&t=13256#p160933 .

Dva Michalovi připojuju v jednom souboru.

S Rudou jsme se domluvili, že zkusí zadat 2000 výtisků Petrova letáku a 1000 výtisků druhého Michalova (20% ve studentských volbách). Když to nepůjde takto rozdělit, tak 3000 výtisků Petrova.

Rudo, Petře, dejte sem pak nějakou zprávu, jak to s tiskem probíhá.

Toto vlákno má na radosti Petr Tresnak ( viewtopic.php?f=412&t=13285 ).

Do voleb zbývá 32 dní.
Přílohy
LETAKY_A5.pdf
(2.03 MiB) Staženo 47 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Petr.Tresnak

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 11 zář 2012, 06:34

Telefonoval jsem včera večer s Petrem, že sem dá zprávu, jak postupuje tisk u Rudy, a že zkusí s Michalem domluvit, jestli by nezkusil ještě jinou tiskárnu, a že i o tom sem dá zprávu. Pořád považuju za zásadní, abychom tam zítra do 10:00 měli "hafo" letáků :-)

Do voleb zbývá 31 dní.

Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: energetik
Dal poděkování: 845 poděkování
Dostal poděkování: 869 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak » 11 zář 2012, 14:16

Josef Ulehla píše:Telefonoval jsem včera večer s Petrem, že sem dá zprávu, jak postupuje tisk u Rudy, a že zkusí s Michalem domluvit, jestli by nezkusil ještě jinou tiskárnu, a že i o tom sem dá zprávu. Pořád považuju za zásadní, abychom tam zítra do 10:00 měli "hafo" letáků :-)

Do voleb zbývá 31 dní.
Stav je bohužel následující:

Po telefonu s Rudou - tiskař údajně tisk našich letáků dnes nestihne :( .. Ruda tedy alespoň nějaké množství (100-200) vyrobí na klasické kopírce. To stejné provedu dnes já.
Michal (MyX) bude mluvit s majitelem jiné tiskárny až zítra (ve středu). Takže, pokud tam by něco vyšlo, bude to k dispozici až příští týden (tedy jen na roznosy do schránek).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvek:
Josef.Ulehla
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 16 zář 2012, 03:29

Tak, letáky se podařilo na Pirátský den 12.9. dodat. Hurá! Děkuju, Petře, Rudo, Michale!

Budiž toto vlákno "KaKaKr - Letáky" ( viewtopic.php?f=412&t=13256 ) vláknem o úloze "pirát pro plakáty a letáky", kterou na sebe vzal Petr Třešňák.

Petře, prosím, soustřeď své usílí na to, aby kraj byl polepen pirátskými plakáty, aby do každé schránky byl doručen leták, aby každý občan kraje dostal do ruky leták.

Petře, prosím, zaměstnej při tom piráty na své palubě, jak jsou uvedeni v tabulce posádky, úloh a úkolů.

Petře, prosím, využij co nejvíc postupu "pošli to dál", "udělej něco sám", "sněhová koule", "rekurse" - piráti nemají a nechtějí mít peníze na slibové bilbódy - spoléháme na podporu pirátů, příznivců, našich voličů a dalších občanů. Když mnoho malých lidí v mnoha malých místech udělá mnoho malých činů, dostaneme se do zastupitelstva. Každý pirát je vysílač.

Návod, jak pomoci pirátské kampani, by měl být na http://www.pirati.cz .

Prosba o "pošli to dál" by měla podle mě být na každém plakátu a letáku; včetně odkazu na "návod" - týká se případné výroby dalších.

Odkaz na "návod" by měl být i na http://www.facebook.com/pirati.karlovarsko . Nejlépe hned zde:
fujsbuk.jpg
fujsbuk.jpg (60.83 KiB) Zobrazeno 1293 x
A asi bych usiloval i umistení na http://www.facebook.com/piratskevolby a http://www.facebook.com/ceska.piratska.strana a třeba i jinde :-)

Petře, s tím umístěním na internetu, by Ti měl pomoct Patriky, styčný pirát pro internet.

Petře, prosím, shledej, co kde máme, jaké plakáty a letáky a vrhni to do terénu.

Petře, využij prosím i pirátské krčmy (pirátské kamenné vysílač - PKV). Hadry, cucky, tisíc dělových kulí, včera (neděle) můj posel nemohl ve Varech vyzvednout plakáty a letáky, protože podle Štěpána je Michal všechny odvezl z čajovny, a protože Michal byl nedostupný. Brekekeke!

Viz též viewtopic.php?f=412&t=13172&p=162318#p162318 .

Tohle vlákno má na radosti Petr Tresnak. Do voleb zbývá 26 dní.
Naposledy upravil(a) Josef.Ulehla dne 16 zář 2012, 13:48, celkem upraveno 1 x.
Patrik.Timura

Patrik.Timura
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Profese: Programátor bankovních systémů
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrik.Timura » 16 zář 2012, 10:37

Josef Ulehla píše:Návod, jak pomoci pirátské kampani, by měl být na http://www.pirati.cz .
Prosba o "pošli to dál" by měla podle mě být na každém plakátu a letáku; včetně odkazu na "návod" - týká se případné výroby dalších.

Odkaz na "návod" by měl být i na http://www.facebook.com/pirati.karlovarsko . Nejlépe hned zde:
fujsbuk.jpg
A asi bych usiloval i umistení na http://www.facebook.com/piratskevolby a http://www.facebook.com/ceska.piratska.strana a třeba i jinde :-)
Jaký návod? Kde je?
Josef Ulehla píše: včera (neděle) můj posel nemohl ve Varech vyzvednout plakáty a letáky, protože podle Štěpána je Michale všechny odvezl z čajovny, a protože Michal byl nedostupný.

Nějaké plakáty jsou i u nás v Chodově v shopíku, stačilo cinknout.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Timura za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, ivas

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 17 zář 2012, 09:17

Jsem unavený a dělám chyby. Toto naštěstí byla jen chybička. Omylem jsem smazal svůj příspěvek viewtopic.php?p=162364#p162364 .
(Míšo, ústředí, existuje pro takové případy nějaké 'recovery'?) Trochu jsem panikařil, než se mi podařilo zjistit, co to vlastně bylo za příspěvek. Nakonec jsem ho vydoloval v keši fajfoksu pomocí 'work offline' a tady je ten úžas znovu :-)
Patrik Timura píše:
Josef Ulehla píše:... včera (neděle) můj posel nemohl ve Varech vyzvednout plakáty a letáky, protože podle Štěpána je Michal všechny odvezl z čajovny, a protože Michal byl nedostupný...

Nějaké plakáty jsou i u nás v Chodově v shopíku, stačilo cinknout.
Posel byl takový, že Vary ano, ale do Chodova bych už ho neposílal. Nicméně dobrá připomínka! Dík.

Toto vlákno má na radosti Petr Třešňák. Do voleb zbývá 25 dní.
Patrik.Timura

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 18 zář 2012, 13:27

Telefon s Petrem. Petr zítra (středa 19.9.) a pozítří (čtvrtek 20.9.) pohne se svým hlavním organisačním a kopacím úkolem:
Josef Ulehla píše:Petře, prosím, soustřeď své usílí na to, aby kraj byl polepen pirátskými plakáty, aby do každé schránky byl doručen leták, aby každý občan kraje dostal do ruky leták.

Petře, prosím, zaměstnej při tom piráty na své palubě, jak jsou uvedeni v tabulce posádky, úloh a úkolů.

Petře, prosím, využij co nejvíc postupu "pošli to dál", "udělej něco sám", "sněhová koule", "rekurse" - piráti nemají a nechtějí mít peníze na slibové bilbódy - spoléháme na podporu pirátů, příznivců, našich voličů a dalších občanů. Když mnoho malých lidí v mnoha malých místech udělá mnoho malých činů, dostaneme se do zastupitelstva. Každý pirát je vysílač.
Petře, prosím, nech organisaci vyoseníčka na Lukášovi a bráchovi a sám se vrhni do organisování svého úkolu :-)

Tohle vlákno má na radosti Petr Tresnak. Do voleb zbývá 24 dní.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“