KARLOVY VARY, VÍTĚZNÁ 15 - PKV

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Karlovarsky kraj

Odpovědět
MyX
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Profese: freelancer
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KARLOVY VARY, VÍTĚZNÁ 15 - PKV

Příspěvek od MyX » 03 zář 2012, 11:11

PKV = pirátský kamenný vysílač

pronajal jsem v Karlových Varech krámek od kamaráda na velmi frekventované komunikaci s velkou výlohou - kde od večera 2.9.2012 už visí plakáty

Budu rád, když se mi podaří získat voliče, kteří nám za své sympatie budou chtít přispět, aby náš boj vedl symbolickému výsledku VÍTĚZNÁ 15, o kterém se mi po našem setkání v loděnici zdálo. Asi jsem na-i-v-ní - tedy pozitivní náladě, kterou bych na vás rád přenesl těmito nápady na Pirátské (provo-aktivně-transparentní) Workshopy:
  1. sPRÁVnĚ PAŘÍME, aneb kurzy společného žehlení u pirátského příjmu/vysílání
    VODA a VZDĚLÁNÍ jsou nejdostupnější a nejlepší drogy
    Kurz PALIČSTVÍ, aneb co se smí a nesmí pálit a vypalovat
    Kurz ANONYMOUS, aneb jak nosit společenskou masku a porozumět sobě i okolí
    Kurz mistrovského RYTÍ a PROVOKACE, aneb jak se zušlechťuje materiál, a jak potenciál
    TransparencyTrade, aneb jak dělat transparentní obchod bez transparentů transparentně
Naposledy upravil(a) MyX dne 03 zář 2012, 11:24, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MyX za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Patrik.Timura
Michal Sadílek (Pirátský příznivec a dobrovolník od roku 2013)
https://www.facebook.com/max.kulel - https://twitter.com/MyX72
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...

MyX
Kontaktovat uživatele:

Re: KARLOVY VARY, VÍTĚZNÁ 15 - PKV

Příspěvek od MyX » 03 zář 2012, 11:16

Velmi mě inspirovalo Pirátské dvanáctero, tak jsem po včerejšku udělal takové metafórické, které neberte vážně, ale můžete nad vážně přemýšlet a šoupnout mě na prkno, esli jsem přestřelil:

Desatero pro pirátské kandidáty v Karlovarském kraji
aneb provokativně aktivní rady při styku s médii a především pro zamyšlení
(od voliče – přes novináře, sociální sítě – až třeba po papeže)
1. Náš volební cíl – Vítězná 15, Karlovy Vary
(tzn. volební zisk 15% v Karlovarském kraji)
2. Na koalice je před volbami brzy a po volbách pozdě, a proto s každým protikandidátem v okolí hraj čistou hru, ale své trumfy drž ve hře, tj. ne v ruce a už vůbec ne v rukávu (ideově jsou nám blízko Svobodní, Zelení a dobří modří, černí i jinak barevní, vyjma těch ideově korumpujících, či totálně totalitně nepoučených – tedy oranžových, červených a rudých)
3. Piráti jsou zdravé jádro nemocné společnosti – aneb jako kdysi u husitů PRAVDA VÍTĚZÍ
4. Jsem pirátem před volbami – budu jím i po volbách
(tedy alespoň v to doufám/věřím, i když si to pod tlakem okolí někdy pro klid nepřiznám)
5. JE NÁS VÍC než je zatím znát, a než si myslíme
6. Originalita se přeceňuje – a přece jsme a buďme originální (ne však za každou cenou ;-)
7. Mluv, jsi-li tázán – pamatuj však, že mluviti stříbro / mlčeti zlato / naslouchat platina, a to pro blaho a bohatství naše i našich voličů
8. Buď tichý jako pramen a nenápadný jako hora – tedy nepřemlouvej, nepřesvědčuj a necpi se někam, kde o Tebe nestojí a nech nerozhodnuté a bloudící přijít za poznáním (třeba přes plakáty s VOLEBNÍM TESTEM NÁRODA), ať se napijí pramene poznání a mohou se dobře rozhlédnout z naší programové hory po svém okolí, a pak se ve VOLBÁCH 2012 sami svobodně rozhodnout, v jaké společnosti chtějí žít (tedy plodit i umírat)
9. Cti pravidla, platnou ústavu a platný právní řád i v současné rozbouřené době, neb naším nepřítelem není dobrý člověk, občan, nebo zákazník, který na ně spoléhá, ale nefunkční systém, který z dobrých, dělá zlé, špatné a podlé
10. Když něčemu nerozumíš, tak tomu alespoň věř – pro klid tvojí duše i klid tvého okolí
Tito uživatelé poděkovali autorovi MyX za příspěvky (celkem 3):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla, Patrik.Timura
ERARE HUMANUM EST ... v překladu Nohavici ... Možná, že se mýlím, snad mi to dojde léty ...

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla » 03 zář 2012, 11:47

MyX píše:PKV = pirátský kamenný vysílač

pronajal jsem v Karlových Varech krámek od kamaráda na velmi frekventované komunikaci s velkou výlohou - kde od večera 2.9.2012 už visí plakáty
Máme v kraji tyto PKV:
  • Karlovy Vary. Čajovna U Davida. Čajovna u Davida. Krále Jiřího 35. Denně 13:00 až 22:00. Správce: Štěpán Kubič.
    Karlovy Vary. Krámek. Vítězná 15. Podrobnosti? Správce: Michal Sadílek.
    Chodov. medigrower.cz - dole v nábytku Ideál, Bezručova 492. Správce: Petra Timurová, Patrik Timura.
    Valeč. Dům. Náměstí 33. Obvykle tam někdo je. Možno uskladnit matroš. Správce: Josef Úlehla
Nějak mi přišlo, že starost o PKV v rámci vymezování úloh na kapitánském můstku, patří Petru Třešňákovi, pirátovi pro plakáty a letáky. Petře, využij pro šíření materiálu. Asi patřej i do mapky. Shromáždit info a pak vysílačům (Patrikovi a Ivaně - ať to info pustěj do světa).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 3):
Patrik.Timura, Petr.Tresnak, MyX

MyX
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MyX » 13 zář 2012, 17:01

Tak jsem včera uskladnil ve výloze naší propagaci - je to vlastně ten nejdražší billboard, protože ho tam máme deset dní a já už za něj zaplatil 5000 - ale stále věřím, že do voleb se mi to vrátí v obchodě. Pražáci mi přislíbili další zboží do komise, nějaké (samolepky, vlajky a vlaječky) ještě zajistím - jen mi bude chybět dobrovolník - co by prodavač/ka. Kdo z vás má míň práce, než já ... hlaste se, než z toho udělám čistý Mléčný bar bez pirátského zboží, nebo to pustím k vodě ... tedy ke dnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MyX za příspěvky (celkem 2):
ivas, Josef.Ulehla

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 16 zář 2012, 03:53

Josef Ulehla píše:Máme v kraji tyto PKV:
  • Karlovy Vary. Čajovna U Davida. Čajovna u Davida. Krále Jiřího 35. Denně 13:00 až 22:00. Správce: Štěpán Kubič.
    Karlovy Vary. Krámek. Vítězná 15. Podrobnosti? Správce: Michal Sadílek.
    Chodov. medigrower.cz - dole v nábytku Ideál, Bezručova 492. Správce: Petra Timurová, Patrik Timura.
    Valeč. Dům. Náměstí 33. Obvykle tam někdo je. Možno uskladnit matroš. Správce: Josef Úlehla
Nějak mi přišlo, že starost o PKV v rámci vymezování úloh na kapitánském můstku, patří Petru Třešňákovi, pirátovi pro plakáty a letáky. Petře, využij pro šíření materiálu. Asi patřej i do mapky. Shromáždit info a pak vysílačům (Patrikovi a Ivaně - ať to info pustěj do světa).
Podle mě krámek zatím nemá být pirátskou krčmou (pirátským kamenným vysílačem = PKV), neb nemá jasnou otvírací dobu a včera (v neděli 15.9.) byl nedosažitelný. Takže platěj ty tři zbylý.

Michale, měl jsem pocit, že Ty a já jsme se na Pirátském dnu 12.9. v Karlových Varech domluvili, že plakáty a letáky k odebíraní necháš v čajovně. Prosím, vrať je tam.

Petře, prosím, využij všechny tři pirátské krčmy.

Budiž toto vlákno (přes svůj název) vláknem o pirátských krčmách. O krčmy nechť nadále pečuje Petr, pirát pro plakáty a letáky.

Viz též: viewtopic.php?f=412&t=13256&p=162317#p162317 .

Tohle vlákno má na radosti Petr Tresnak. Do voleb zbývá 26 dní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
ivas, MyX

MyX
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MyX » 19 zář 2012, 14:49

https://plus.google.com/114987436843237849914 - zítra budu pořebovat pomoc s odvozem věcí z Vítězné 15
Tito uživatelé poděkovali autorovi MyX za příspěvek:
Josef.Ulehla

Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: energetik
Dal poděkování: 839 poděkování
Dostal poděkování: 863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak » 19 zář 2012, 15:01

MyX píše:https://plus.google.com/114987436843237849914 - zítra budu pořebovat pomoc s odvozem věcí z Vítězné 15
To bohužel neposloužím. Zítra se do Varů určitě nedostanu. Zkus další Piráty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, MyX
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj

Příspěvek od Josef.Ulehla » 19 zář 2012, 17:28

MyX píše:... zítra budu pořebovat pomoc s odvozem věcí z Vítězné 15
Dorazím asi s felicie kombi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
MyX

Odpovědět