SZ kolegovi Němcovi ve věci Jana Lorencová senát

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2540 poděkování
Dostal poděkování: 1825 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SZ kolegovi Němcovi ve věci Jana Lorencová senát

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 05 srp 2012, 10:18

Petr Bajgar píše:To by se vám sice viditelně v dnešní situaci hodilo, hodit vaši neschopnost jednat mezi sebou na mě!
V rámci MS Ostrava jsme o této věci jednali. První můj příspěvek k tématu je zde: viewtopic.php?f=75&t=12619&start=10#p153065 (27 črc 2012). Jakmile si založil tuto viewtopic.php?f=433&t=12727 diskuzi, reagoval jsem takto: viewtopic.php?f=433&t=12727#p153836 (01 srp 2012), pak: viewtopic.php?f=433&t=12727&start=10#p153845 Následně jsem se informoval o případně nově vzniklé situaci u předsedy (Karla) i místopředsedy (Ondry) MS Ostrava: viewtopic.php?f=433&t=12727&start=10#p153851 - kde jsem mj. psal, že "Mluvil jsem právě tel. s Karlem Fuzikem a věcí se jeví v jiném světle, než jsou zde prezentovány."

Následně čtu (viewtopic.php?f=433&t=12727&start=10#p153875):
Petr Bajgar píše:Stahuji své úvodní podání protože jsem mylně porozuměl vyjádření Karla Fuzika včera v nemocnici...
...
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz

Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Dal poděkování: 691 poděkování
Dostal poděkování: 1201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Kopecny » 05 srp 2012, 10:32

Petr Bajgar píše:
Petr Kopecny píše:Kdyby jsi informoval nás, podle tebe neschopné idioty, že s ní jednáš tak by jsme si tohle zbytečné martirium mohli odpustit...
Milý Petře tolik sebekritiky jsi snad projevovat ani nemusel. Snažil jsem se s vámi spolupracovat jak jen to bylo v mých silách. Nic takového co jsi definoval jsem já o vás nenapsal, proto tě žádám, aby jsi mi to nevkládal do úst. Nemám zapotřebí zase poslouchat, že já z někoho něco dělám. To by se vám sice viditelně v dnešní situaci hodilo, hodit vaši neschopnost jednat mezi sebou na mě! Argumentovat slovem "KDYBY" to snad není hodno ani maloměstského středoškoláka, natož vzdělaného člověka za kterého jsem tě dříve považoval.
Dobrá, trošku sem to přehnal... chci jen poukázat na to, že komunikace je stále jeden z primárních problémů... omlouvám se jestli jsem tě urazil, ale pak nesmíš urážet ty, členy MSK. Nemůžeme se prostě domlouvat jako normální lidi? Když se dozvím nějakou informaci co se týká např. jiného kraje tak ji pirátsky nasdílím...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopecny za příspěvek:
Jaroslav.Nemec
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9519 poděkování
Dostal poděkování: 17120 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 05 srp 2012, 10:42

Myslím, že řešit tyhle hovadiny přes SZ byl geniální nápad a bych bych vám všem vděčný, kdybyste se k němu opět vrátili. Dík.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Wagnerova, Petros.Michailidis, Karel.Fuzik, Jakub.Michalek, Daniel Hradsky
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2540 poděkování
Dostal poděkování: 1825 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 14 srp 2012, 19:50

Výsledek lze číst zde: http://ostrava.idnes.cz/do-senatu-na-os ... zpravy_jog Raději to nechávám bez komentáře... Jen si neopomenu jednu drobnou poznámku: Tohle jsme v MS Ostrava čekali (jediná změna je, že kandiduje v Karviné, ale za Stranu práce), podle toho jednali a podle toho jednal náš předseda Karel Fuzik. Jsem opravdu rád, že výsledek je takový, ačkoliv bych byl raději za jiný... Takto lze však vidět, že v MS Ostrava pracujeme v rámci možností s přesnými odhady, tedy pokud se nám do naší práce v Ostravě nezvaně "neserou" jiní. Tímto bych chtěl ukončit tyto dlouhosáhlé trapné diskuze o ničem, tedy o něčem bez reálného základu povědomí o co v Ostravě vlastně jde.
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz

Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Bohdan Svornik » 14 srp 2012, 20:21

Jaroslav Nemec píše:Výsledek lze číst zde: http://ostrava.idnes.cz/do-senatu-na-os ... zpravy_jog Raději to nechávám bez komentáře... Jen si neopomenu jednu drobnou poznámku: Tohle jsme v MS Ostrava čekali (jediná změna je, že kandiduje v Karviné, ale za Stranu práce), podle toho jednali a podle toho jednal náš předseda Karel Fuzik. Jsem opravdu rád, že výsledek je takový, ačkoliv bych byl raději za jiný... Takto lze však vidět, že v MS Ostrava pracujeme v rámci možností s přesnými odhady, tedy pokud se nám do naší práce v Ostravě nezvaně "neserou" jiní. Tímto bych chtěl ukončit tyto dlouhosáhlé trapné diskuze o ničem, tedy o něčem bez reálného základu povědomí o co v Ostravě vlastně jde.
Je vidět , že o práci v Ov víš málo, nebo spíše jen to co je ti řečeno málo. Jsem zvědav na tvé reakce až ti Lorencová,případně Durčáková popíše a rozklíčuje celou situaci.Škoda veliká, že se toho nebudou účastnit všichni aktéři.Jen pro zajímavost,straně práce kývla 1.8. po té co jí bylo řečeno pirátem, že za piráty to již nelze stihnout .:) Přitom všichni víme,že stihnout se to v pohodě dalo.
Tak přestaň mlžit a začni se zajímat o fakta,případně si jisté zaručené zdroje radši ověř.

Marcel.Kolaja
Poslanec Evropského parlamentu
Profese: místopředseda Evropského parlamentu
Dal poděkování: 7218 poděkování
Dostal poděkování: 6617 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel.Kolaja » 14 srp 2012, 20:26

Petr Bajgar píše:Pokud je v republice druhá statečná osobnost jako je dnes Jana Lorencová dejte mi prosím vědět!
;-)

Zdraví
Marcel Kolaja
místopředseda Evropského parlamentu

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17645 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 14 srp 2012, 20:37

Bohdan Svornik píše:Jen pro zajímavost,straně práce kývla 1.8. po té co jí bylo řečeno pirátem, že za piráty to již nelze stihnout .
Kterym piratem?
A japato, ze Stedronovi kyvla az 1. 8., kdyz se uz cca o pet dni drive tady na foru psalo, ze za nej bude kandidovat? Viz viewtopic.php?f=75&t=12619
A kyvla mu pred tim odpolednim setkanim (na kterem jsem byl pritomen), nebo po nem?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
rvh, Jaroslav.Nemec
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Bohdan Svornik
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Bohdan Svornik » 14 srp 2012, 20:43

Martin Kucera píše:
Bohdan Svornik píše:Jen pro zajímavost,straně práce kývla 1.8. po té co jí bylo řečeno pirátem, že za piráty to již nelze stihnout .
Kterym piratem?
A japato, ze Stedronovi kyvla az 1. 8., kdyz se uz cca o pet dni drive tady na foru psalo, ze za nej bude kandidovat? Viz viewtopic.php?f=75&t=12619
A kyvla mu pred tim odpolednim setkanim (na kterem jsem byl pritomen), nebo po nem?

:) Dyť jsi na schůzce kdy to vysvětlovala byl :).Nech si otázky na CF .) tam ti to vysvětlí sama osobně .)

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17645 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 14 srp 2012, 20:48

Bohdan Svornik píše:Dyť jsi na schůzce kdy to vysvětlovala byl
Nebyl jsem tam od zacatku.
Bohdan Svornik píše:Nech si otázky na CF .) tam ti to vysvětlí sama osobně .)
Proc plytvat cennym casem na CF na otazky, na ktere je znama odpoved uz ted?
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 14 srp 2012, 21:08

Marcel Kolaja píše:
Petr Bajgar píše:Pokud je v republice druhá statečná osobnost jako je dnes Jana Lorencová dejte mi prosím vědět!
;-) Zdraví
Obracím se prostřednictvím předsedajícího na kolegu Marcelka, jestli by nám mohl poskytnout ještě trochu svého jedinečně skvělého slunečního záření a připoměl nám ony statečné činy, které ho podle něj řadí na úrověň statečnosti Jany Lorencové? Pokud tomuto podle jeho slov jedinečnému jedinci paměť dovoluje připomenout jeho hrdinství porovnatelná ke statečnosti vážené paní Jany Lorencové, která se sama vydávala do prostředí miliardových machinací, posvěcených tehdejšími nejvyššími politiky Kočárníkem a Klausem, která tuto společnost stála přes 100mld. Kč a několik životů zavražděných bílých koni kryjících machinace s LTO.
Jinak jde totiž viditelně jen o další z dětinsky laciných pózerských kašpárkovin, zasluhujících spíš vyplatit pětadvacet ran mokrým řemenem na holou zadnici samolibcovu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Tomas.Vymazal

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“