[Rozprava] - Senátní volby

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Daniel Hradsky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: veterinární lékař
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 469 poděkování

Re: [Rozprava] - Senátní volby

Příspěvek od Daniel Hradsky » 23 črc 2012, 08:57

Sakra, vy jste chtěli řeč.... co vám mám ještě povídat? Svůj program a rozpravu k němu mám, jak víte, na viewtopic.php?f=75&t=12394 . Takže snad jen to, že již s diskuzí se mnou jste poznali, že ve svých názorech jsem pevný, přesvědčit se dám pouze smysluplnou diskuzí s jasnými a objektivními argumenty. V zásadě tedy víte, co ode mne očekávat. Komu se líbí to, za čím stojím, ať mi dá svůj hlas, komu ne, tak ať mi ho nedává. :D
Děkuji za pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel Hradsky za příspěvky (celkem 5):
Simona.Skorepova, Vitezslav Praks, Gabriela Antosova, Skalenka, Lenka.Wagnerova
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár. :twisted:
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....

Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2526 poděkování
Dostal poděkování: 3031 poděkování

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 23 črc 2012, 10:04

Ahoj Středočeši.
Plním slib daný Víťovi a na poslední chvíli vkládám svoji řeč. Tak dlouho jsem totiž zápasil než jsem se prokousal na vaše stránky. Snad to půjde i rozbalit.

.
ahoj pirati.odt
(30.07 KiB) Staženo 38 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 4):
Vitezslav Praks, Gabriela Antosova, Vaclav Malek, Daniel Hradsky
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2526 poděkování
Dostal poděkování: 3031 poděkování

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 23 črc 2012, 16:25

Protože se mi to nedařilo otevřít, vyhlásil jsem boj a ejhle potvora, už je tady. Tak tedy ještě jednou.

AHOJ PIRATI.

Byl jsem kontaktován, zda bych nechtěl kandidovat ve vašem Středočeském kraji na senátora.
Věk prý na to mám, v České pirátské straně jsem skoro od založení a ani některé moje názory na fóru nejsou úplně špatné. Navíc jsem vykonával funkce v předsednictvu KS JMK a vedoucího FO strany, kde jsem byl mnohými brán jako nepodplatitelný a přísně dodržující předpisy.
Dlouho jsem váhal, zvláště proto, že přeci jen od Brna kde bydlím, je to trochu z ruky. Vymlouval jsem se Víťovi s kterým jsem o tom jednal na vzdálenost i na možné finanční náklady které jako důchodce bych nemusel zvládnout. No jak je zřejmé z tohoto příspěvku, byl jsem nakonec přesvědčen o podání kandidatury. Tak a teď k samotné kandidatuře.
Proč tedy chci kandidovat do senátu a jakou mám představu o této práci.
Nejdříve tedy musím prohlásit, že jsem změnil názor a považuji senát za velmi důležitý. Mohl by mít možná menší počet členů ale jako pojistka proti blbostem které se rodí v hlavách mnohých poslanců v parlamentě, je to přeci nějaká šance, jak jim zabránit a nebo alespoň oddálit jejich nesmysly. Navíc když vidíme, jak mnozí z těch kteří mají máslo na hlavě, se chtějí přesunout do senátorské lavice. Jedním z nich je i Vondra, který kandiduje v Litoměřicích. A možná právě proto, i když z vašeho kraje je mi bližší Kolín, kde jsem trávil blízko Kmochova ostrova u babičky svoje klukovská léta, jsem si řekl, že je to správné místo pro postavení kandidáta České pirátské strany. A že mě tam lidé neznají a nevědí čeho jsem schopen? Pořád lepší než politici, kteří nám to již ukázali a přesto se nestydí kandidovat. No a rozhodnutí bylo na světě.
Co budu chtít v senátu dělat? Když si přečtete program České pirátské strany, tak to máte vše černé na bílém. Prostě chci prosazovat transparentnost a za všech okolností bojovat proti korupci, zlodějině, sledování občanů i omezování lidských práv. Chci využívat znalostí našich členů a podporovat všechny rozumné lidi. Je toho málo? Prostě nenatahuji prázdné ruce pro to, aby mi je někdo naplnil ale proto, aby bylo vždy vidět, že jsou čisté. Byl jsem sice nařčen, že jsem byl ředitelem firmy a počítám v desetitisících, dovoluji si oponovat. Ne ředitelem ale majitelem či spolumajitelem ne jedné ale několika firem. Snad to u pirátů není na závadu.
Na závěr chci jen říci. Byl jsem osloven a beru to jako službu České pirátské straně. Nikam se necpu a rád podpořím každého jiného kandidáta.

Jiří Kadeřávek sen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvky (celkem 2):
Vaclav Malek, Petr Cap
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele: