Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Ondrej Profant píše:A přitom si stále nese pevnou voličskou základnu.
To je tím, že hardcore katolík dodržující církevní právo a předpisy prakticky nemá možnost volit jinou stranu, než KDU-ČSL. A aktivních katolíků je v CZ pořád docela nezanedbatelné procento, zejména na východě republiky a dost mezi staršími lidmi.

(byl jsem 3/4 roku takovej skoro katolík, tak jsem to trochu osniffoval, a víceméně je to tak. ještě že jsem už zase protestant a můžu se pachtovat s Piráty :) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.dj-bobr.Ulehla za příspěvek:
Jaroslav.Kucera

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Roman Kucera píše:Na Pražském fóru ( viewtopic.php?f=78&t=12082&p=147945#p147945 ) jsou fotky z grilování.

LM nechce jít za jednu stranu, protože nechce být stranickým kandidátem. Proto vzal tři momentálně neparlamentní strany, o ktrých si myslí, že by reálně bojovaly proti korupci.

Ale fakt by mě zajímalo, jaké podrazy by na nás zelení či lidovci s touto kandidaturou mohly udělat. Uvede někdo příklad?


nejsme opravneni se na fotky podivat... proc jsou znepristupneny jine kraje? ano, vim, da se to nekde zaskrtnout, ale pak pry chodi kazdy novy prispevek do posty...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Kaderavek.sen, Jaroslav.Kucera
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Roman.Kucera »

Vladimir Charvat píše:Nebo se nechame torpedovat a doufat, ze nas netrefi?
Další z řady, který hovoří o nějakém torpédování, aniž by řekl jediný konkrétní příklad tohoto torpédování. JAK???
Z floskule o lidoveckých podrazech začíná být stejně veselá fraška jako z té o autorech umírajících hlady. :-)
Vladimir Charvat píše: nejsme opravneni se na fotky podivat... proc jsou znepristupneny jine kraje? ano, vim, da se to nekde zaskrtnout, ale pak pry chodi kazdy novy prispevek do posty
Sakra... to jsem netušil, pokusím se sem prdnout přímý link na ty obrázky, nějaxe k nim přece musí dát dostat ;-)

edit: Pokus
lm_0451.JPG
lm_0453.JPG
lm_0455.JPG
lm_0456.JPG
lm_0458.JPG
aha, tak nic :-(

Co tohle?
download/file.php?id=3802
download/file.php?id=3803
download/file.php?id=3804
download/file.php?id=3805
download/file.php?id=3806

Máte ve mě opravdovou oporu! :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Jaroslav.Kucera
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

přístup odepřen...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Vileta
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Roman Kucera píše:
Vladimir Charvat píše:Nebo se nechame torpedovat a doufat, ze nas netrefi?
Další z řady, který hovoří o nějakém torpédování, aniž by řekl jediný konkrétní příklad tohoto torpédování. JAK???
Z floskule o lidoveckých podrazech začíná být stejně veselá fraška jako z té o autorech umírajících hlady. :-)
Tobe jednani Stropnickeho a Lisky prijde spravne? Napred Ivan odmitne dat cislo, ze s nim jedname my, tak ho obejde a nakeca Michalkovi lzi. Pote Liska i pres navrh smlouvy ji hned porusi? Dva podrazy na zacatku kauzy... Nechci cekat co vyleze dale... Jsou pro mne tak neduveryhodni, ze jakakoli spoluprace s nimi je pro mne neprijatelna. To ze zrovna ted nevidis vlnky plujicicho torpeda neznamena, ze ho nevystreli, kdyz uz dvakrat vystrelili. Jak uz tu zaznelo : Einmal ist keinmal, zweimal ist immer. (nemlatte mne, zdali jsem to nenapsal uplne spravne nemecky...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvky (celkem 3):
Marcel.Kolaja, anonym53077, Jiri.Kaderavek.sen
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Nějaké trapné video v nesvobodném formátu.


Zdraví
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Jiri.Kaderavek.sen

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Roman.Kucera »

Marcel Kolaja píše:Nějaké trapné video v nesvobodném formátu.Zdraví
To byl pokus o rádio Jerevan? :-)
Není trapné, jsou to dokumenty ze schůze.
Není to video, ale fotky
Není nesvobodný, ale patent na jpg je už nějaký ten rok out.
Vladimir Charvat píše: Tobe jednani Stropnickeho a Lisky prijde spravne? Napred Ivan odmitne dat cislo, ze s nim jedname my, tak ho obejde a nakeca Michalkovi lzi. Pote Liska i pres navrh smlouvy ji hned porusi? Dva podrazy na zacatku kauzy... Nechci cekat co vyleze dale... Jsou pro mne tak neduveryhodni, ze jakakoli spoluprace s nimi je pro mne neprijatelna. To ze zrovna ted nevidis vlnky plujicicho torpeda neznamena, ze ho nevystreli, kdyz uz dvakrat vystrelili. Jak uz tu zaznelo : Einmal ist keinmal, zweimal ist immer. (nemlatte mne, zdali jsem to nenapsal uplne spravne nemecky...)
Toto jednání je křivárna, ale nijak nás nepoškodilo. A vůbec nás nepoškodí a nepoškodilo, dojde-li ke zvolení LM do senátu.
Jediné, co nás může opravdu poškodit, je LM sám. Ale to nijak nekoreluje s tím, kdo ho s námi podpoří. A já po včerejšku prostě LM věřím, že nás nepodrazí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Vymazal, Petr.Vileta, Jaroslav.Kucera
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Keram
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 445
Registrován: 08 čer 2011, 09:36
Profese: AČR
Bydliště: Nýrsko
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Keram »

Vy si pořád myslíte, že to že bude v médiíchí Michálek kandidující za Piráty, KDU a Zelené.... Nás nemůže poškodit. Zatím všichni střílejí hlavně do Zelených a KDU, ale dojde i na nás.
Myslel sem, že Piráti chtějí bojovat proti starému systému, asi sem myslel špatně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Keram za příspěvky (celkem 2):
Vladimir.Charvat, Daniel.Hradsky
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" :D
Uživatelský avatar
Vladimir.Charvat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 04 lis 2010, 15:57
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Vladimir.Charvat »

Roman Kucera píše: Toto jednání je křivárna, ale nijak nás nepoškodilo. A vůbec nás nepoškodí a nepoškodilo, dojde-li ke zvolení LM do senátu.
Jediné, co nás může opravdu poškodit, je LM sám. Ale to nijak nekoreluje s tím, kdo ho s námi podpoří. A já po včerejšku prostě LM věřím, že nás nepodrazí.
Ja jsem presvedcen, ze nas jakakoli spoluprace s SZ a KDU-CSL poskodi pred nasimi fanousky a volici. Myslim, ze se v hlasovanich vyjadrili dostatecne jasne. Celou dobu tvrdime, ze strany na sve volice kaslou (a je to to, co cela spolecnost odsuzuje)... A zacneme s tim take? Vidim v tom rozpor s tim co o sobe tvrdime. A pokud v tom budeme pokracovat, bude nas to stat mnoho... Ani deset senatoru to nedokaze vyrovnat...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvek:
Daniel.Hradsky
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Report a závěr - Jednání Michálek, Piráti, KDU, Zelení

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Shrnu asi naposled svuj postoj, mozna do toho pro nektere vnesu i malinko svetla nebo alespon dalsi pohled na vec.

Liboru Michalkovi verim. Pusobi na me jako opravdu slusny clovek a evidentne chape, ze jina cesta nez cesta transparence neni mozna.
Zelenym neverim. Jednak kvuli tomu xichtu, co je vede, jednak kvuli biomase, jednak kvuli Stropnickeho podfucku.
Lidovcum uz dnes opet verim. Muj otec je v lidove strane uz pres tricet roku, zna tam prakticky vsechny alespon krajske cinitele. Rekl mi, ze zlodeji a gauneri odesli do TOP09 a zbyli tam jen lide, kteri veri puvodnim idealum a chteji je prosazovat. Ostatne, kdokoliv, kdo by chtel v politice prijit k penezum nebo slave, by v dobe vzniku TOP09 KDU minimalne opustil, pokud by rovnou nepresel do TOPky. Od lidovcu proto zadny podraz nepredpokladam, alespon ne umyslny. To ale nic nemeni na tom, ze lidovci (konzervativni pravice) jsou presnym opakem Piratu (liberalni levice). Paklize Libor Michalek rika, ze pokud se v nejake otazce strany neshodnou, tak se zdrzi hlasovani, tak mam pocit, ze jsme se dostali do bezvychodne situace, protoze jediny zpusob, jak se mohou naproste protiklady shodnout, je, ze nekdo uhne ze svych idealu. Predstava, ze bude Libor Michalek 6 let v senatu hlasovat tak, ze se pokazde zdrzi, je neliba. A nakonec, protoze L. M. KDU v koalici chce, tak jsme se proste v haji, protoze to je deadlock jako prase. Se zelenymi si koalici dovedu predstavit jedine ve variante fifty - fifty, kterou naznacoval Brooch. A s KDU si koalici dovedu predstavit jedine ve variante bez KDU. Vcilkaj mudrujte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 9):
Vladimir.Charvat, Patrik.Dolezal, Vojtech.Pikal, Keram, Radek.Simkanic, Ivo.Vasicek, Ondrej.Kallasch, Petr.Tresnak, Lukas.Findeis
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“