Setkání olomouckých kandidatů do kr. voleb - 9.6.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání olomouckých kandidatů do kr. voleb - 9.6.

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Jiří Kosek píše:Taky mě to naštvalo že ani 2 jsme se nesešli mě to cestování taky stojí peníze a čas jelikož nejsem přímo z Olomouce, navíc mám tak blbý spoje že dřiv to nešlo a ten druhej měl zpoždění, proto jsem dorazil později a zrovna den před tim a celou noc jsem si dával dohromady notebook takže jsem ani moc vyspanej nebyl.

Jinak bych poprosil p.Bartoviče, aby s předsednictvem KS OLK projednali možnost primárních voleb zde na foru a nebo na příští schuzi KS OLK.
Nevadi udělame to nekdy jindy
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání olomouckých kandidatů do kr. voleb - 9.6.

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Mám pocit, že na neúspěchu akce nesu jako předseda svou vinu, je mi to líto pokusím se to napravit, ale již bych to nerozmazával. Tuto sobotu zkusíme udělat náhradní řešení čistě k programu. Ce se nestihne, dodělá se během týdne tak, aby jsme to mohli dokončit a schválit na zasedání 23.
A tady už bych to nerozmazával. Sledujte vlákna k novým akcím, zkusím dohazovat odkazy a zahájit práce.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“