Iveta Meinlschmidtová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Iveta Meinlschmidtová
Zahraniční odbor
Profese: ekonom
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Iveta Meinlschmidtová

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová » 06 kvě 2012, 14:50

Dobrý den,

nevím zda jsem zde správně, jelikož zájem vstoupit přímo do strany nemám, ale jsem velkým sympatizantem Pirátské strany.Ve volbách máte můj hlas a mé okolí na vás kladně upozorňuji.

Jelikož mé životní heslo je: "Mysli globálně, jednej lokálně", ráda bych Vás podpořila a byla Vám něčím užitečná.

Je mi 47 let, bydlím v Bukovanech, obec u Sokolova.Ráda bych se zúčastnila Vašeho setkání nebo akce jako host, pokud to bude možné.Dále bych mohla překládat texty z Německého jazyka,finančně se malou částkou měsíčně také podílím.

Držím Vám všem palce,za vaší iniciativu máte můj dík a je načase aby si mladá generace vzala svou budoucnost a stát zpět. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iveta Meinlschmidtová za příspěvky (celkem 7):
Adam.Zabransky, Josef.Ulehla, Michaela.Vodova, Lydie.Bartosova, Petr.Tresnak, Ondrej.Kallasch, MyX

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Re: Iveta Meinlschmidtová

Příspěvek od Josef.Ulehla » 06 kvě 2012, 15:12

Díky. Já osobně bych Tě přemlouval, abys vstoupila, ale povinné to vůbec není :-) O příští schůzi Karlovarskýho kraje se dovíš tady na fóru. Se mi zdá, že teď jsou třeba kandidáti pro podzimní volby do krajského zastupitelstva, lidi do volebních komisí, členové, pomoc s volbama a a a... Zvu Tě do Valče 18. až 20. května. Na místní slavnosti bude i stan pro představení pirátů. Každá pomoc vítaná. Jinak cokoliv piš tady, nebo soukromou zprávou (SZ), nebo mejlem na josef tečka ulehla zavináč pirati tečka cé zet.

Iveta Meinlschmidtová
Zahraniční odbor
Profese: ekonom
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová » 06 kvě 2012, 15:53

děkuji Josefe,na ten Valeč jsem se již dívala a přemýšlela, že bych dorazila.Podrobnosti atd.bych Ti napsala na e-mail.Do strany se nehrnu,mám v sobě nějaký blok ,ale dovedu si představit býti něco jako "Dobrá víla" Pirátů. :lol:
Pomoci s volbami a organizací nějaké akce se nebráním.

Musím říci, že mám dost aktivit, zakládám Biozahradu, turistika...

Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: energetik
Dal poděkování: 839 poděkování
Dostal poděkování: 862 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak » 26 kvě 2012, 14:28

Zdravím
a zároveň se omlouvám, že opět koukám do tohoto vlákna se značným zpožděním.

Rádi Vás přivítáme na příštím setkání Pirátů v KvK.
Přesný termín teď neznám, ale počítám předběžně 23.6. Bude určitě lepší pokud zmíníte tel. kontakt, případně ho zašlete formou SZ.
Lépe se pak akce organizují (z vlastní zkušenosti vím, že málokterý ze zájemců kouká pravidelně na fórum, aby se o akcích dozvěděl)

Tlumočení do němčiny určitě uvítáme :) Poměrně často nás kontaktují zástupci Piratenpartei z Hofu.
My však se zatím z důvodu časové tísně většinou omlouváme z účasti na jejich akcích.
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“