Zájemce o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Karlovarský kraj, KoKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
ashgard
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: Regionální ředitel Metropolis reality
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Zájemce o členství

Příspěvek od ashgard »

Zdravím vás Piráti,
současný stav internetu a dění kolem serverů pro sdílení souborů mě nenechává chladným. Myslím, že jsme v historicky hraniční době, kdy se rozhodne o tom jaká bude budoucí podoba internetu. Rozhodl jsem se, že nechci jen nečině přihlížet jak to celé dopadne, ale chci se aktivně zapojit do boje proti lobbistům z nahrávacích a filmových společností, jejichž cílem je přes úplatné politiky prosadit své cíle, navzdory omezení naší svobody internetu. Ve světle výše zmíněného je zřejmé, proč bych se chtěl stát členem Pirátské strany.
Je mi 34 let a žiju v Sokolově, jsem ženatý a mám tříletého syna. Mezi moje koníčky patří hlavně hudba ( rock a tvrdší ) a to i aktivně i když jen na amatérské úrovni v jednom místním restauračním zařízení :). Další mojí libůstkou je provozování Geocachingu i když jsem tuto aktivitu po narození syna musel omezit, jen co povyroste začneme znovu spolu.
Profesně působím poslední tři roky jako regionální ředitel v jedné realitní společnosti.Tím ředitelováním se nenechte příliš zmást, sám to příliš neprožívám a se zaměstnanci spolupracuji výhradně na bázi dobrých vztahů a osobního přístupu, který upřednostňuji před restrikcemi a šikanou.

Děkuji za pozornost :)

Adam Gundacker
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájemce o členství

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Díky za představení se.
Budu se snažit co nejdřív domluvit termín nějakého srazu Pirátů v KV kraji, kde se sejdeme osobně.
Případně mne můžeš kontaktovat na 606 675 294 pro nějakou operativnější domluvu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 2):
ashgard, Filip.Krska
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Dal poděkování: 3742 poděkování
Dostal poděkování: 1290 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Ashgarde, nevím, jestli si tento příspěvek k Tobě vůbec dorazí, ani nevím jak Tvoje přijímání probíhalo a dopadlo, ale z toho co jsem schopen vypátrat na fóru Pirátské strany, se mi zdá, že nic moc. V každým pádě bych s Tebou rád mluvil, ať už abych Ti pomohl se stát členem, nebo od Tebe dostal zpětnou vazbu, co Tě odradilo.

Ostání, víte něco víc, než co je patrné zde na fóru? Bylo by přípustné zkusit Ashgarda opatrně vypátrat skrze profesi uvedenou v profilu (memberlist.php?mode=viewprofile&u=5226, http://www.metropolis-reality.cz/kontakt)?

Josef
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Josef Ulehla píše:Ashgarde, nevím, jestli si tento příspěvek k Tobě vůbec dorazí, ani nevím jak Tvoje přijímání probíhalo a dopadlo, ale z toho co jsem schopen vypátrat na fóru Pirátské strany, se mi zdá, že nic moc. V každým pádě bych s Tebou rád mluvil, ať už abych Ti pomohl se stát členem, nebo od Tebe dostal zpětnou vazbu, co Tě odradilo.

Ostání, víte něco víc, než co je patrné zde na fóru? Bylo by přípustné zkusit Ashgarda opatrně vypátrat skrze profesi uvedenou v profilu (memberlist.php?mode=viewprofile&u=5226, http://www.metropolis-reality.cz/kontakt)?

Josef
Adam Gundacker byl přijat schůzí KS 10.3. v Chodově. Po zaplacení členského příspěvku toto vlákno uzamknu.
Achjo, vážím si Josefe tvé aktivity, ale ty si fakt úžasnej detektiv :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Ivo.Vasicek, anonym72078
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Dal poděkování: 3742 poděkování
Dostal poděkování: 1290 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Petr Tresnak píše:Adam Gundacker byl přijat schůzí KS 10.3. v Chodově. Po zaplacení členského příspěvku toto vlákno uzamknu.
Skvělý. Dík.

OFFTOPIC[quote="Petr Tresnak"]Achjo, vážím si Josefe tvé aktivity, ale ty si fakt úžasnej detektiv :)
[/quote]Omlouvám se. Snad se dost rychle naučím, co je žádoucí a co ne. Rady a připomínky uvítám :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
anonym72078
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“