Michal Procházka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Majkl Ex
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: elektro-maintenance
Dostal poděkování: 17 poděkování

Michal Procházka

Příspěvek od Majkl Ex » 02 dub 2012, 00:28

Dobrý den, k podpoře pirátů mě vede má nespokojenost se současnou politickou scénou. Po shlédnutí videa s panem Bartošem v pořadu ČT Hydepark (http://www.youtube.com/watch?v=GWFmTj9-z8A), kde snad jako jediný politik dokázal zodpovědět všechny otázky, ba i některé rozvést. Můj názor je, že lidé jako od do politiky patří. Jsem připraven piráty podporovat jako člen, nebo jako volič. Nemám vysokou školu, jsem jen vyučen. Ale tak jako mé povolání si žádá celoživotní vzdělávání, tak i v průběhu života se člověk učí. Život který žiji, žije i většina naší populace. Tudíž vím, co lidé potřebují. Nikdy jsem se o politiku nechtěl zajímat, popravdě, o tu současnou plnou korupce, loby, intrik, atd. nemám zájem. Pevně věřím, že Pirátská strana se mnou i bez dokáže nastolit v této zemi pořádek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Majkl Ex za příspěvky (celkem 7):
Lukas.Findeis, Ondrej.Kallasch, Josef.Ulehla, Petr.Vileta, Ivan.Bartos, Michaela.Vodova, Petr.Tresnak
Každý problém má nejméně jedno řešení...

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: radní MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4531 poděkování
Dostal poděkování: 3857 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Procházka

Příspěvek od Lukas.Findeis » 02 dub 2012, 00:39

Ahoj, u nás najde uplatnění kdokoliv, pokud bude chtít. Na to nepotřebuješ vysokoškolskej diplom.

Předpokládám, že sis před takovým zásadním rozhodnutím, jakým je v našich poměrech vstup do politický strany, zjistil kam že to chceš vlést, takže vítej na palubě ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Josef.Ulehla
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014
běžecký trenér

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22467 poděkování
Dostal poděkování: 19149 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 02 dub 2012, 03:27

Ahoj. Jak říká Halina Pawlovská "vzdělání před blbostí nechrání" ;) takže tituly před a za jménem nezaručí vůbec nic. Snad jen to, že člověk je schopen si zapamatovat konkrétní informace do doby, než z toho složí zkoušku.

Zrovna Karlovarský kraj moc členů nemá a každá ruka, noha i hlava se hodí. Takže vítej na palubě. Mimochodem, jsem také elektrikář. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Josef.Ulehla
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr.Tresnak
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: energetik
Dal poděkování: 845 poděkování
Dostal poděkování: 869 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tresnak » 02 dub 2012, 23:11

Vítej na palubě. Snad se i co nejdřív setkáme. .. A jak tu už zaznělo, vysokoškolskej diplom neni patent na moudrost :) naopak důležitý je to nadšení a chuť něco změnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tresnak za příspěvky (celkem 2):
Adam.Soukal, Josef.Ulehla
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.

Majkl Ex

Michal Procházka

Příspěvek od Majkl Ex » 02 dub 2012, 23:16

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za vřelé přivítání, již teď se těším na osobní kontakt. Vynaložím veškeré své schopnosti, úsilí a čas na podporu Pirátské strany, její propagaci a rozvoj. Pevně věřím, že budu moci být nápomocen.

S pozdravem, Michal Procházka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Majkl Ex za příspěvky (celkem 3):
Vaclav Malek, Adam.Soukal, Josef.Ulehla

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 03 dub 2012, 01:37

Michale, nevim jestli si to uvedomujes, nebo ti to uz nekdo rekl, ale mas velmi dobry pisemny projev. ;) Nechtel bys treba zacit psat nejaky blog? Nemusi to byt nutne jen a porad o Piratech, ale proste o vecech, ktere te stvou, nebo se ti libi, nebo proste jen drobne pribehy ze zivota.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Iveta Meinlschmidtová
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Majkl Ex

Michal Procházka

Příspěvek od Majkl Ex » 08 dub 2012, 03:18

Děkuji pane Vileto, ale myslím, že na jsme toho na blogy napsali již více než dosti. Rád bych přestal o problémech jen mluvit, začal bych je řešit. Ať vynaložený čas, nejen můj, je něco platný. Rád bych řešil věci aktivněji. Mé ambice ohledně politiky nejsou nějak veliké. Sebe bych viděl jako člena Pirátské strany někde v oblasti technické podpory a propagace. Tím myslím např.: energetické zázemí při volebním meetingu (distribuce el. energie, nazvučení, osvětlení). Nějaké vybavení vlastním sám, k některé mám k dispozici. Samozřejmě hodlám Pirátům vypomáhat i s problémy politického rázu, myslím však, že technickou podporou mohu být také k užitku. Přeci jen je to můj profesní obor, ve ktérém mám nejvíce zkušeností. S pozdravem, Michal Procházka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Majkl Ex za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Kallasch, Josef.Ulehla, Kostas.Dimoskakis

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 08 dub 2012, 03:31

Majkl Ex píše:Děkuji pane Vileto, ...
Mým věkem se nedej zastrašit, my si tu všichni tykáme :D A samozřejmě si vyber, co ti bude nejvíc vyhovovat, co ti "sedne".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Josef.Ulehla

Majkl Ex

Michal Procházka

Příspěvek od Majkl Ex » 08 dub 2012, 03:39

Dobrá tedy, ahoj Petře. Také raději tykám, ale je přeci dobrým zvykem, že k tykání vyzývá starší mladšího. Jaký máš/máte názor na moji předchozí odpověď?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Majkl Ex za příspěvek:
Josef.Ulehla

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla » 08 dub 2012, 07:27

Majkl Ex píše:Jaký máš/máte názor na moji předchozí odpověď?
Majkle, já jsem v Pirátské straně nový a do karlovarského kraje se mi ještě nepodařilo přeregistrovat, takže následující ber, prosím, s reservou.

Myslím si, že přijímání členů trošku drhne a to zřejmě z důvodů zmatků a přetíženosti. Jak tak čtu Tvoje příspěvky, zdá se mi, že Tě nějaká překážka jen tak neodradí, takže vytrváš. K Tvému přijetí, možná i přijetí dalších a mému přeregistrování do karlovarského sdružení by mohlo dojít na schůzi, která se snad bude konat v sobotu 28.4. na zatím neznámém místě (o konání schůze se píše zde viewtopic.php?f=412&t=11261). Podmínkou ovšem je, aby se na schůzi sešlo předsednictvo karlovarského sdružení (zatím jsem moc nepátral, kdo to kromě Petra Třešňáka vlastně je, k tomu viz memberlist.php?mode=group&g=102, ani nevím jaké jsou pravidla pro schopnost usnášení a hlasování). Jiná možnost je, že by po té, co se na schůzi dostavíme, odevzdáme přihlášky a promluvíme, karlovarské předsednictvo hlasovalo o našem přijetí zde na fóru. V každým pádě by mi připadalo dobrý, kdyby ses na schůzi dostavil, a těším se že se nejpozději tam setkáme.

Já se pohybuju dost často ve Valči a zajíždím, nebo můžu zajet i do Varů. Do pondělka jsem ve Valči. Pak až nejdřív v pondělí 16. dubna. Rád se s Tebou sejdu i před tou ohlášenou schůzí.

Co se týče aktivního řešení věcí, mě se zdá, že když jsem tady na fóru jenom kladně řekl, že bych se rád zapojil, žádnou moc odezvu to nevyvolalo. Když jsem začal přispívat a neobratně se plést do věcí, najednou jsem byl upozorněn, že tohle a tohle bych dělat neměl, a dostal jsem nabídky od zkušenějších, že mě nasměrují k něčemu užitečnějšímu.

Kromě mluvení zde na fóru se podílím na místní činnosti ve Valči. Od pátku 18.5 do neděle 20.5. tu máme kulturní a pouťovou akci Slavnost květů (http://www.facebook.com/events/107180409406572/), na jejímž pořádání se podílím a kde míním i nějak představit piráty. Tvoje účast jako návštěvníka, nebo ještě lépe Tvoji pomoc uvítám. Elektrika se tu tahat bude :-) V každým pádě Tě do Valče lákám na návštěvu.

Josef

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“