Žádost o předložení celé série logotypů

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o předložení celé série logotypů

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Vytvořil jsem PDF soubor, kde jsou všechny moje varianty logotypů. (Zdrojové průhledné vektorové logotypy jsou delší čas zde: http://www.pirati.cz/wiki/_media/rp:pid ... _prvky.zip). Některé aplikace na plakátech jsou zde: http://www.pirati.cz/wiki/mo:docs:navrhy

Žádám předsednictvo, aby předložilo všechny logotypy obsažené v přiloženém PDF souboru ke schválení CF.

Nesouhlasím s předvýběrem, kdy se jako můj návrh, který předsednictvo zvažuje, objevil jen logotyp PIRÁTI. Je třeba mít možnost výběru z kompaktní série variant. Když nebude široká nabídka, nastoupí lidová tvořivost.

Edit: vyměnil jsem soubor, na konci jsou tytéž logotypy ve vektorech, jiná změna není.
Edit2: Malá úprava rozpalu u posledních logotypů.
Přílohy
nnnnew_logotypy_a_vlajky.pdf
(79.39 KiB) Staženo 36 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Urban za příspěvky (celkem 4):
Adam.Soukal, Zdenek.Stepanek, Petr.Vileta, Ondrej.Polansky
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“