Ondřej Úlehla /dj-bobr/

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Příspěvky: 1248
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2164 poděkování
Dostal poděkování: 1297 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ondřej Úlehla /dj-bobr/

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla » 24 úno 2012, 18:17

Ahoj,

dozrála doba natolik, že je na čase postoupit z Registrovaného příznivce na plnohodnotného člena, kterým bych se rád stal. Přijměte, prosím, pár slov o mé maličkosti :)

Pocházím z Prahy, situuji se sic spíše do krajin východočeských, ale převážnou část aktivit provozuji momentálně v Praze. Je mi 25, svobodný, bezdětný, v mnoha věcech více či méně výstřední. Mám za sebou elektro průmyslovku (Ječná) a vystřídal jsem mnoho, převážně IT, zaměstnání. Netajím se křesťanským vyznáním, nikoliv však fanatickým. Řekl bych, že spousta křesťanských myšlenek je plně kompatibilní se stěžejními pirátskými tématy, jen to ještě nikde nikdo nenapsal naplno :)

Umím od každého trochu - nejsem sice moc manuálně zručný, ale zato se vyznám v elektronice, počítačích, autech, hudbě a zvuku. V těchto oborech si troufnu tvrdit, že mám pirátům hodně co nabídnout, ať už půjde o pomoc s konfigurací Linuxu na serveru, rozvoz lidí po Praze po nějaké ožírací akci, složení podkresové hudby nebo zvučení demonstrace. Limitují mě sice finance, ale o to větší mám chuť a elán.

Mám srdce a cit pro práci s handicapovanými spoluobčany, ať už jde o vozíčkáře s roztroušenou sklerózou, nebo nevidomého. Mám rozsáhlé zkušenosti s osobní asistencí a nebojím se i v tomto směru se nějak zapojit.

Nemám rád zbytečnou byrokracii, zbytečný zákonný opruz, zbytečné kastování obyvatelstva do tříd podle příjmů, cenzuru a logování Internetu, sledování obyvatelstva, ACTA, a přímo nesnáším planý populismus v podání současných velkých politických stran. Neuznávám současný exekutorský bussiness páchaný na běžném občanovi a chtěl bych nějak přispět k omezení těchto mafiánismů. Mám rád transparenci, přímost, upřímnost, empatické jednání, klidnou férovou domluvu, svíčkovou omáčku, dobrý čaj, vanilkové doutníčky, Svijanský máz.

Jsem citlivý na jakékoliv omezování svobody slova a projevu a za svobodu jsem ochotný se "do krve" rvát (ne násilím, ale pevností a vytrvalostí). Jak pravil Voltaire, "Nesouhlasím s vaším názorem, ale budu do smrti bojovat za vaše právo jej vyslovit."
Jakožto hudebník a autor plně podporuji licencování Creative Commons a zajímají mě alternativní modely distribuce audiovizuálních děl. Demo mé tvorby najdete na http://youtube.com/djbobrnew1. V blízké budoucnosti bych rád vydal první české nemainstreamové Creative Commons CD.

Proč Pirátská strana?

Dlouho jsem si říkal, že to, co se děje, a kam to spěje, nevypadá zrovna na kvalitně prožitý budoucí život, s čímž jsem se nechtěl pasivně smiřovat. Nejsem ten, který by seděl u piva a nadával, ale naučil jsem se být muž činu. Dlouho jsem nevěděl, koho volit, pořád to bylo o kompromisech, až se objevila strana, která se trefila do mé mentality jako šipka do terče. Vážím si celkové otevřenosti Pirátské strany, chtěl bych toho být součástí a nějak do toho přispět :)
Od celopirátského názoru se lokálně pomalu začínám odchylovat (nebo on od mé maličkosti?), ale okolo strany se motám dál kvůli lidem (mám je rád) a na českém politickém trhu jsou Piráti pořád nejmenší zlo :D
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2028
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Aplikační specialista
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2486 poděkování
Dostal poděkování: 2030 poděkování

Re: Ondřej Úlehla /dj-bobr/

Příspěvek od Ondrej.Kallasch » 02 zář 2012, 23:15

Ondřej DJ-Bobr Úlehla 14.5.2012 zaplatil člen.příspěvek a stal se tak členem strany
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů