Nabídka ozvučení

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nabídka ozvučení

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Ahoj,

původně jsem psal Mikulášovi mail, ale buďto někde zapadl, nebo leží ve spamu, nebo cokoliv jiného :) každopádně při náhodném potkání Ondry Profanta dnes na staromáku jsem dostal pokyn napsat na fórum, tak tak činím :)

Dnes, i minule na Malostranské, bylo prostě málo slyšet hlas. Proto považuji za svou pirátskou povinnost nabídnout kompletně bateriově napájitelný aparát, sestávající z následujících věcí:
- 2 reprobedny Peavey po cca 150W reálného výkonu + zesilovač + stojany na bedny
- UPS, která umí sloužit jako solidní generátor 230V. K tomu mám i dvě až tři autobaterky, každá dá minimálně hodinu a půl hlasitého provozu (jde to napojit na 12V z auta, takže dokud běží motor, tak se dobíjí..)
- malý mixážní pult Behringer (ještě ta nešumící série), nějaká ta nezbytná kabeláž, pár mikrofonů Shure, asi půjde půjčit i jeden wireless Sennheiser (velmi kvalitní)
- osobní auto Honda Civic, do kterého se to všechno může narvat a může sloužit na volnoběh jako generátor, mám i zahrádku (střešní nosič), možnost použití oranžové majákové rampy, po dohodě a vyrobení nějakého subdržáku možnost na zahrádku přidělat reprobedny. Bonus: mám i kartu pro stání v modré zóně Prahy 2.
- jako bonus ještě dva postarší tlampače - velmi citlivé tlakové reproduktory pro dalekonosnou reprodukci řeči (jen na hlas, ne na hudbu, zato pořádně). Šlo by využít v "light" verzi za chůze, třeba pro projev k pánům zákonodárcům u Úřadu vlády, který byl slyšet opravdu velmi špatně.

Není to aparát, který by s přehledem ozvučil václavák, ale rozhodně by mohl dobře sloužit jako doplněk ke stávajícím bednám. Rád poskytnu kteroukoliv část na příští demonstraci, jen bych u toho byl rád poblíž.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14656
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12031 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Díky, tvůj mail je někde v polovině mé 50emailové fronty, na kterou musím odpovědět. Na sobotu jsme proti čtvrtku posílili agregát, bohužel to úplně nestačilo. Díky za nabídku, určitě ji časem využijeme.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Michal.Krause
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Michal.Krause »

Aparát co jsem tam měl má 1kw čistého výkonu ve špičce 2,1 kw důvod proč ze začátku padal mic byl ten že přimač se nacházel v autě a to mu nedělalo dobře :) jinak ve skladu se mi válí cca 20 KW ale na mobilní akce viz třeba v sobotu nic moc :(. To by asi kocábka rozpadla :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Krause za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Děkuji,

mohl by sis do profilu neveřejně vyplnit všechny kontaktní údaje? Abychom tě jak měli kontaktovat? Bohužel většina akcí se plánuje v reakci, čili jsou na rychlo.

Na podzim v krajských volbách jistě budeme potřebovat hodně zvuku (možná i na více místech).

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Rád bych si vyplnil kontaktní údaje, ale potřebuji, aby mi někdo opravil práva v profilu.. nemůžu číst soukromé zprávy, upravovat profil, a nevlezu ani do dost částí fóra, kam bez přihlášení přístup mám.

Kdyby něco, tak jsem na mobilu 774366359 (kdybych nezvedal, pošlete SMS), mailu info zavináč dj-bobr.net, skype dj-bobr. O akci mi zpravidla stačí vědět jen kousek dopředu, dva tři dny, abych si všechno navozil na jedno místo a připravil se.

Co se aparátu ze Staromáku týče - já jsem si říkal, že aparát je dimenzovaný jistě dostatečně (2 kompaktní bedny s 12" basákem musí ozvučit s přehledem půlku náměstí), a že výpadky budou způsobeny buďto vypadávajícím přijímačem, nebo špatnou regulací agregátu. Co se výpadků přijímače týče, mám k dispozici Sennheiser ew845, který v outdooru funguje cca na 100m i přes 3 železobetonové zdi, můžu zapůjčit. Regulace agregátu - mám zkušenost, že některé agregáty neumí dobře uregulovat hodně proměnlivou zátěž a pak vypínají přepěťovky v zesilovači - na to by se hodila ta moje UPS, vřazená mezi agregát a zesilovač.
IMHO ten hlas byl dost přebuzený a hůře srozumitelný, chtělo by to řečníky poučit o kultuře mluvení do mikrofonu, a do cesty od přijímače do mixu zařadit kompresor (mám rackový Composer, můžu půjčit)

Na mluvené projevy "v terénu" např. projevy před Úřadem nebo sídlem vlády bych si dovedl představit na tyči či výsuvném stožárku přenosný bateriový aparátek se zmiňovanými řečovými repráky, v malé snadno přenosné krabičce mám postavený 2x20W zesilovač i s baterií a mikrofonem, ideální náhrada poddimenzovaného megafonu pro Ivana :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.dj-bobr.Ulehla za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Oznámení moderátora:
Ahoj, nebyl jsi ve skupině registrovaní uživatelé, což je dost nestandardní stav a nevím, jak vznikl. Teď by to mělo fungovat.

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka ozvučení

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Funguje, děkuji :)

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“