Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni

Moderátoři: @koordinator-plzensko, PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Chcete-li se stát registrovaným příznivcem, postupujte podle tohoto návodu.
Zamčeno

Organizovat protest 11. 2. v Plzni?

Anketa končí za 05 úno 2012, 22:25

Chci protestovat v Plzni
7
78%
Budu se ucastnit v Praze
1
11%
Nebudu se ucastnit niceho
1
11%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 5 - Celkem hlasů: 9

Petr Sebesta
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: blabla
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Petr Sebesta »

Adam Soukal píše:...... Vlajky má snad Martin. Masky snad budou do konce týdne.

Jednu mám já, vemu ;)
..
Volte ZEMANA, neplivejte Masarykovi a Benešovi a dalším do úst !!!!!!

Josef Nemec
Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni

Příspěvek od Josef Nemec »

Já to četl, ale rád bych věděl co z toho spíš. Když už v práci zaměstnám tiskárny, tak ať to má význam. Prostě mám rád jasně definované potřeby a úkoly.
Kdo přinese do čaje rum? ;-).

Co si ten stánek vyrobit? Určitě ho využijeme i jindy. Není to tak technicky složité dva lidi s vrtačkou a materiálem dají stánek do kupy za pár minut.
Udělá se skládací. Jen to chce předem říct jak by měl vypadat atd.
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“

Adam.Soukal
Profese: právník
Dal poděkování: 1939 poděkování
Dostal poděkování: 2650 poděkování

Příspěvek od Adam.Soukal »

Uplně jsem zapomněl, že máme pirátskou lod. to jako petiční stánek uplně stačí a zároven je to velké a dá se na to nalepit plakát apod. pokud tedy mužete někdo vytisknout barevně A4 nebo lépe A3 tak hurá do toho a polepíme tím lod
31445_385499291970_115602606970_4373300_3933009_n.jpg
31445_385499291970_115602606970_4373300_3933009_n.jpg (92.37 KiB) Zobrazeno 1744 x

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 26174 poděkování
Dostal poděkování: 21788 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

PB varic nalezen, bomba take, ale bude ji chtit vymenit (u nekterych benzinovych pump). Kdo si to prijde vyzvednout a kdy?

Vhodny hrnec nemam, konvici jen malou (1 litr). Takze nekdo bude muset vzit vlastni.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Profese: Software engineer
Dal poděkování: 5491 poděkování
Dostal poděkování: 3597 poděkování

Příspěvek od Petr.Kopac »

Zajistil jsem:
  • cca 50litrovy izolovany hlinikovy kontejner s kohoutkem na horky napoj
  • cca 500 umelohmotnych kelimku mirne zaprasenych :)
K tomuto bude jeste potreba:
  • vzit (stabilni) maly stolecek, na ktery postavime kontejner a kelimky
  • vzit kos/stojan s velkym igelitovym pytlem na pouzite kelimky
  • zaridit ohrev vody v dostatecne mire a co nejbliz
    (Petruv horak nebude stacit, ze zkusenosti vim, co je to ohrivat vodu ve velkem mnozstvi a na mrazu)
    • Muj navrh je, aby se caj varil v hrncich u nekoho, kdo bydli blizko tymem A a jakmile bude hotov/caj dojde, tym B priveze prazdny kontejner, kontejner se naplni, tymy se prohodi a odvezou caj na demosku
K ostatnim zalezitostem:
  • Svarak vs. caj (treba s rumem) - caj nas vyjde mnohem levneji, i pokud do toho cmrndneme tuzemak.
  • Lod je super! Ty stojany na vlajky (na obrazku vpravo) mame taky?
  • Oprasim laserovku a natisknu na A5ky ten letacek. Natisknu na A4 od kazdeho s temi obrazky po 3. Tema A4 muzeme polepit lod, lidi - kdo vemete lepici pasku?
  • Predem se sejit - hodinu pred demonstraci urcite pripravit. Ale neschazel bych se ted v tydnu - muzeme organizovat na foru. A ja nevim jak vy, ale ja musim chodit do prace ;)
  • Adame, dik, ze se postaras o ten megafon. Kup nakej poradnej! :)
  • Kychote, my tady vazne organizujeme jen Plzen, protoze jsme Plzensky kraj. Pokud jde o mensi mesta v PK, nemame na to proste kapacity, abychom organizovali take demonstrace treba v Klatovech. Ale drzim ti palce, at budes demonstrovat kdekoliv!
Update:
  • Martin predbezne souhlasil s tim, ze se bude voda varit u nej
  • Petr me sveze z nadrazi s tim kontejnerem k Martinovi - zitra v 18:00 jsme u tebe ;)
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu

Kychot
Profese: biofyzik
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Protest proti ACTA 11. 2. v Plzni?

Příspěvek od Kychot »

Adam Soukal píše: Mohu se zeptat, proč píšete toto do fóra Plzeňského kraje? Nebo mají plzeňští Piráti domlouvat demonstraci v Pardubicích? Nějak jsem nepochopil, co je myšlenkou tohoto postu. Tady se domlouváme, jak budeme demonstrovat v Plzni, nedomlouváme tu žádnou celorepublikovou akci.
Hlavně mi šlo o ty letáky. Myslel jsem, že i když si je děláte v Plzni, tak kdyby k nim někdo uveřejnil zdroják, tak by si je pak lidi mohli upravit i pro potřeby v jiných krajích.

Za tu reakci na anketu se omlouvám, to jsem předtím moc nepochopil. Zapůsobilo to na mě dojmem, že 11.2. se má demonstrovat JENOM v Praze a Plzni. Ještě jednou se omlouvám, teprve pak jsem začal pozvolně chápat ta vlákna jednotlivých krajů. Je mi to líto. :(

Co se týče Plzně, z tohodle http://www.facebook.com/events/102001333259533/ jsem se dověděl, že v Plzni dnes demonstrovalo 9 lidí – jinak žádné jiné číslo. Může to někdo upřesnit?

Josef Nemec
Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef Nemec »

[quote="Petr Kopac"]
vzit (stabilni) maly stolecek, na ktery postavime kontejner a kelimky
Zkusím něco opatřit. Ale neslíbím. Můžu, ale vzít menší štafle. Ideálně jako opěrný bod pro koš případně další věci.
[quote="Petr Kopac"]
vzit kos/stojan s velkym igelitovym pytlem na pouzite kelimky
[quote]
Pytle mám, můžu vzít!
[quote="Petr Kopac"]
zaridit ohrev vody v dostatecne mire a co nejbliz
Muj navrh je, aby se caj varil v hrncich u nekoho, kdo bydli blizko tymem A a jakmile bude hotov/caj dojde, tym B priveze prazdny kontejner, kontejner se naplni, tymy se prohodi a odvezou caj na demosku[/list]
[quote]
ad. Ohřev vody. Můžu se zeptat ženy, jestli by to nešlo u nich v Práci sídlí kousek od náměstí (vedle nekuřáckého Pubu).
Případně můžeme zkusit domluvit nějakou hospodu okolo (Pivoňka??).

[quote="Petr Kopac"]
Oprasim laserovku a natisknu na A5ky ten letacek. Natisknu na A4 od kazdeho s temi obrazky po 3. Tema A4 muzeme polepit lod, lidi - kdo vemete lepici pasku?
[quote]
Pásku mám, můžu zajistit i ten tisk i barevně! Stačí podklady dodat ideálně mailem ať nemusím být zbytečně nápadný v práci (vlezlej admin z Prahy ;-).
[quote="Petr Kopac"]
Predem se sejit - hodinu pred demonstraci urcite pripravit. Ale neschazel bych se ted v tydnu - muzeme organizovat na foru. A ja nevim jak vy, ale ja musim chodit do prace ;)
[quote]
Nejsem si jistý. Jestli je hodina dost. Možná by to chtělo všechny věci mít den předem na hromadě.
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“

Adam.Soukal
Profese: právník
Dal poděkování: 1939 poděkování
Dostal poděkování: 2650 poděkování

Příspěvek od Adam.Soukal »

Dnes to byla tragédie, ale s tím se počítalo. Dnes byla zima jako v Rusku a polovina lidí nepochopila to, že se budou tyto demošky konat každý týden + Plzeňský kraj je v té netečnosti fakt pověstný, bohužel. Na druhou stranu spousta lidí pochopila, že je to pod naší taktovkou a ptají se alespoň mě, co a jak.

Megafon zajistím kvalitní, investuju do toho min 1000,- tak snad to půjde.

Loď má držáky na vlajky tak nějak od přírody. K dispozici máme 4 velké vlajky ČPS a dvě vlajky s lebkou.

Stoleček na ten čaj bohužel zajisti nemám jak :(

Martin vytiskl cca 400 letáků A5, já v práci během týdne vytisknu dalších pár stovek + demonstranti sami přinesou své, to už je domluveno. Petice donesu já a Martin. Myslím, že 20 archů bude bohatě stačit, případně vytisknete pár navíc, kdo může.

Kychot: Bohužel zdrojáky nemám, pracuji s tím, co je. Tisk co se kvality týče asi není ideální, ale na poselství to stačí.

Honza: Lepící pásku bohužel už nemám, zpracovávám tak tři tmavé za týden a nestihám dokupovat.

Petr Sebesta
Profese: blabla
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Příspěvek od Petr Sebesta »

Adam Soukal píše:......a polovina lidí nepochopila to, že se budou tyto demošky konat každý týden....
To se přiznám, to jsem nepochopil ani já ..
Volte ZEMANA, neplivejte Masarykovi a Benešovi a dalším do úst !!!!!!

Martin.Potucek
Profese: vývojář software
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Potucek »

Co se týče čaje. Tak moje hrnce a rychlovarná konvice bude plně k dispozici. Prokopova 15 je co byste kamenem dohodili. Stačí auto na převezení na náměstí. Snad mi auto bez problému pofrčí. Využívám jej jen v časech, kdy cestuji z města nebo při přesunech věcí => nepoužíval jsem jej 2 týdny a nevím jak se mu bude líbit současné počasí (i když je v garáži). Vyzkouším to v pátek a dám vědět. Pokud nepojede, bude muset někdo vypomoci. Co se týče čaje, mám koupit nějaké balení čajů?

Vlajky mám dvě pirátské, čtyři České pirátské strany (z toho tři velké 80cm a jednu malou 40cm), tři násady na mávání, jednu masku Anonymous a to je tak všechno.

Je super, že Adam zařídí megafon. Já jsem zatím vytiskl přes 400 letáků A5 (ještě je musí Adam nařezat). Na více asi nebudu mít čas.

Loď mám připravenou v Letkově. Jen chce odvést, složit, sloupnout dosavadní letáky a polepit. Problém je dovoz. Do mého auta se nevejde. Chce to velkého kombíka nebo nějakého boxera či tranzita. V nejhorší tragédii ji dokáži nějak převézt na střeše, ale bojím se abych ji nepoškodil. Zítra obvolám Zdeňka, jestli by nechtěl pomoci. Do jeho auta by se to vešlo v pohodě a máme to z minulosti odzkoušené.

V sobotu 11. února se na místě můžeme sejít bez problémů, jak budete chtít, klidně i 5 hodin předem. Já mám v sobotu času habaděj.
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku

Zamčeno

Zpět na „Plzeňský kraj“