RV v Pardubicích

Fórum pro vnitřní organizaci republikového výboru.

Moderátoři: Jednatele, Republikovy vybor

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pro organizaci jednání a zasedání republikového výboru. Je takovým organizačním podvýborem.
Zamčeno
Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13740 poděkování
Dostal poděkování: 7441 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV v Pardubicích

Příspěvek od Ondrej.Profant » 26 led 2012, 13:24

Souhlas s Petrem S. Navíc my opravdu hlásáme do jisté míry metapolitiku. Čili mnoho lidí podporuje nás a ještě další stranu a není v tom moc velký rozpor. To bychom tím narušili.

Čestné členství je konzervativní přežitek z dob, kdy lidé jen složitě vyjadřovali a distribuovali názory. V době, kdy každý může napsat blog a každý si hi mlže přečíst, je lepší nechat to na daném jedinci.
profant.eu, poslanec

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 24683 poděkování
Dostal poděkování: 20770 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 26 led 2012, 15:42

No dobra. Ja to opravdu myslel jako neco podobneho cestnemu doktoratu, nebo cestnemu obcanstvi. Ale mohli bychom mit mozna nejaky jiny druh oceneni, treba "Medaili za zasluhy". To je samozrejme blby nazev, chtelo by to vymyslet neco jineho, ale zase to vyjadruje ten smysl. Co treba Piratsky dukat? Kdyz nekdo rekne/napise neco v nas prospech, dostal by dukat a v nejake jednoduche tabulce bychom udrzovali prehled, kdo kolik tech dukatu obdrzel. Navrhovat kandidaty by mohl kdokoliv, schvaloval by RV ;)

Nicmene termin RV se blizi a ja porad nevim, kde budu spat. Mam si nocleh zaridit individualne, nebo to bude nekdo nejak organizovat?
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr Stehlik
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: všeuměl
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1688 poděkování

Příspěvek od Petr Stehlik » 27 led 2012, 09:18

Petr Vileta píše: Kdyz nekdo rekne/napise neco v nas prospech, dostal by dukat a v nejake jednoduche tabulce bychom udrzovali prehled, kdo kolik tech dukatu obdrzel
Už o tom nechci dál polemizovat, protože je to naprosto okrajová věc, ale jelikož v Pardubicích nejspíš nebudu, tak ti ještě napíšu, jaký mám první pocit (takový ten, co ti naskočí automaticky, co bývá obvykle ten správný, ještě logikou necenzurovaný) z tvého dukátu: "Uplácení", "kupování si cizích lidí skrz jejich názory". Tož tak...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Vymazal, Ivo.Vasicek

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6879 poděkování
Dostal poděkování: 3403 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 27 led 2012, 09:37

Petr Vileta píše:Nicmene termin RV se blizi a ja porad nevim, kde budu spat. Mam si nocleh zaridit individualne, nebo to bude nekdo nejak organizovat?
Petře neboj se na ulici tě nenecháme a na zem s tebou taky nepráskneme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Petr.Vileta

Jakub.Michalek
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 5015 poděkování
Dostal poděkování: 17994 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 14 úno 2012, 21:04

Ahoj, jak se to teda má s ubytováním, netřeba si lámat hlavu?

Za administrativní odbor mám následující body do diskuse, nicméně schvalování bych nechal na fórum:
- statut personálního odboru (návrh bude zaslán)
- zpráva o přípravě Pirátského programu (diskuse o daních a sociální politice?)
- volební řád (návrh bude zaslán)
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!

Martin.Potucek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: vývojář software
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Potucek » 14 úno 2012, 21:23

Petr Bajgar píše:Petře neboj se na ulici tě nenecháme a na zem s tebou taky nepráskneme.
Tedy tímto mám brát, že ubytování je zajištěno? Kolik to bude stát? Mám si brát spacák?
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4283 poděkování
Dostal poděkování: 5538 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 14 úno 2012, 21:26

Ahoj, také by mě zajímali detaily ubytování, děkuji.
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a Zulip
pracovní doba: 10-14 (+nonstop na telefonu a naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny v odpoledních hodinách + naplánované víkendy)

Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 2943 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 14 úno 2012, 21:43

Na jednáních NFX, kde bývá tak 20~30 lidí se vždy domlouvá nějaká ubytovna, VŠ kolej nebo sleva v penzionu. Já si prostě ssebou vemu spacák a buď přechrápu v místě konání do rána nebo mě někde uybtujte. A zatím platí že z ÚK přijedeme min. 2.

Takže orgové šup, googlete ubytovny v okolí.

Co se týčwe témat, Chtěl bych řešit možnost koaliční kandidátky pro krajské volby. Četl jsem volební řád, nebo jak se ten dokument jmenuje, ale přecijen ze schůzky předsednictva jsem pochopil, že chceme všude sami. V Ústí se nám nabízí koalice slušných lidí a obáváme se, že pokud jejich nabídku nepřijmeme, jen nám to volebně ublíží. Proto chceme vědět v jak širokých intencích máme jednat.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 24683 poděkování
Dostal poděkování: 20770 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 15 úno 2012, 01:32

Zdenek Stepanek píše:Co se týčwe témat, Chtěl bych řešit možnost koaliční kandidátky pro krajské volby.
Take jsem v Plzni dostal podobnou nabidku, tak to sem napisu, at si to mohou vsichni promyslet predem.

Dostal jsem navrh od Svobodnych, ale ne na spolecnou kandidatku, nebo koalici, ale na takovy zajimavy zpusob vzajemne propagace behem kampane. Na jejich plakatech by bylo nekde uplne dole neco ve smyslu "Nemuzete-li volit nas, volte Piraty" a na nasich zase opacne "Nemuzete-li volit nas, volte Svobodne".

Ten navrh byl, ze bychom jednali i s dalsimi stranami, treba Zemanovci atd. Musela by se o tom samozrejme uzavrit pisemna smlouva. Proste by slo o vzajemnou podporu malych stran, aniz by to byla koalice. Tak premyslejte, jestli je to pro nas prijatelne.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2602 poděkování
Dostal poděkování: 3077 poděkování

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 15 úno 2012, 09:48

1) Prosím bližší informace k ubytován
2) Prosím o časový harmonogram jednání minimálně 2 dny před konáním.
3) V případě, že se bude hlasovat, prosím o hlasování v sobotu, protože ne všichni zůstanou oba dny, ať už z rodinných důvodů nebo z důvodu únavy z předchozího dne.
4) Prosím Petra Viletu, aby přestal vymýšlet blbosti jako je zvláštní volební účet, čestní členové nebo dukáty (asi zlaté protože se topíme v penězích) Schůze RV je vážná věc. 5) Po zkušenostech z minulých voleb na vytváření společných kandidátek jedna rada. Oni chtějí a stále častěji budou chtít nás! Pokud uděláte kandidátku a dovolíte ji doplnit po pečlivém zvážení o pár lidí v pozadí, tak asi nic proti. Nikoliv ale, aby jsme někomu dělali křoví. Jsme a budeme ta rozhodující síla a oni nám můžou dělat křoví. A když nebudou chtít letos, tak o to více budou chtít za 4 roky. Pokud něco děláme, tak musíme mít víru v sebe sama. Vsadím se, že při různých jednáních vás budou vždy na kandidátkách cpát pod sebe. A to snad chcete?
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Zamčeno

Zpět na „Organizace“