Pirátské stránky Olomouc

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Nevím co a kdo má přístup na naše stránky ale minuly týden sem chtěl přidat článek do aktuálních informaci a nešlo to zveřejnit.
Dnes jsem si je otevřel a zobrazila SE MI Celostátní stránka .
Takže už nemám asi práva admina někdo mi přebral tak že asi končím z administraci.
Přihlásí se nový admin a at mi řekne že už se mu do toho nemám srát že to bude dělat sám?
Akorát mně sere že ni nikdo nic neřekl .
see you PC shovel
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Adam.Soukal »

http://olomoucko.pirati.cz/

Přechod na kratší doménu. Řešil to Petr Bajgar v podatelně TO. Informování by bylo asi na místě. Aspoň takhle zpětně za mě, když jsem to teď viděl.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pokud by se mi kolega místopředseda ozval, informoval bych ho, že má s přihlašováním po zkrácení názvu také problémy. Byl jsem právě několik dní mimo internet. Proto musím bohužel aspoň připomenout, že kolega M.Bartovič měl na starost web KS OL mnoho měsíců a jeho vývoj byl naprosto minimální stejně jako doplňování informací.
Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Petr Bajgar píše:Pokud by se mi kolega místopředseda ozval, informoval bych ho, že má s přihlašováním po zkrácení názvu také problémy. Byl jsem právě několik dní mimo internet. Proto musím bohužel aspoň připomenout, že kolega M.Bartovič měl na starost web KS OL mnoho měsíců a jeho vývoj byl naprosto minimální stejně jako doplňování informací.
Naprosto mimimálně s tím končím
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pirátské stránky Olomouc + slezina v sobotu

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Miroslav Bartovic píše:...
klid Miro, nekteri jsou tolik zaneprazdneni svoji vlastni aroganci, ze nejsou schopni sdilet sve myslenky jinak, nez se domnivat, ze si je precteme z jejich hlav.
Nesmiroval bych-li na TO taky bych nevedel o (nepovedenem OFFTOPIC... btw. nebyla by lepsi olomoucti.pirati.cz?) presmerovani krajskych webovek ...a nejen to ... ona byla i svolana schuze na sobotu, ale doposud jsem se to nikde nedocetl a jen zaslechl snad z desate ruky. :roll:
Az za pet dvanact zacne pan major soptit, ze nikdo nikde nic ... OFFTOPICale na to seru, nebudu skakat jak exkomanc naladove piska ... jsem busy a nemuzu menit plany z hodiny na hodinu. Takze v patek a v sobotu jsem zel v UH.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Pirátské stránky Olomouc + slezina v sobotu

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vlastimil Holik píše:
Miroslav Bartovic píše:... (PB: proč ty tři tečky místo citace kolegou napsané věty? Co to kolega Vl.Holík rozjíždí za akci?)
klid Miro, nekteri(PB: proč tato rádoby neadresnost) jsou tolik zaneprazdneni svoji vlastni aroganci(co je považováno za arogaci? není snad demagogií a arogancí právě následující pokračování?), ze nejsou schopni sdilet sve myslenky jinak, nez se domnivat, ze si je precteme z jejich hlav. (PB: Nic netajím- mnohokrát jsem byl na tomto fóru obviňován z arogance pokud jsem své myšlenky vysvětloval)
Nesmiroval bych-li na TO taky bych nevedel o (nepovedenem OFFTOPIC... btw. nebyla by lepsi olomoucti.pirati.cz?) presmerovani krajskych webovek ...a nejen to ... ona byla i svolana schuze na sobotu, ale doposud jsem se to nikde nedocetl a jen zaslechl snad z desate ruky. :roll:
Az za pet dvanact zacne pan major(PB: co to má jako být?) soptit, ze nikdo nikde nic ... OFFTOPICale na to seru, nebudu skakat jak exkomanc naladove piska ... jsem busy a nemuzu menit plany z hodiny na hodinu.(PB: aspoň já po tobě nic takového nechci) Takze v patek a v sobotu jsem zel v UH.
Opětovná ukázka vyjadřování místopředsedy KS OL! -konstruktivní, vstřícná, přátelská. Ano byl jsem do roku 89 členem KSČ a to od svých 18 let a to proto, že jsem bažil po tehdy naprosto nedstupných informacích z historie o tom jak jsme se dostali, tam kde jsme se tehdy v roce 82 nacházeli a naivně jsem se domníval, že je třeba snažit se jak člověk ovlivňovat v čem budeme dál žít. V mém rozhodnutí ke vstupu nebylo žádné prospěchářství ani karierizmus. Zatímco vstoupit šlo celkem snadno, vystoupit tehdy nešlo bez vážného důvodu a hrozili za to i nespecifikované hrozivé následky. Co bylo se nedá odestát a dvacet let jsem se za své členství v KSČ styděl, než jsem si uvědomil, že jsem nikoho neokradl a nikoho jsem nezotročoval. Navíc jsem poznal zevnitř fungování této dřívější karieristické státostrany. Co proti těmto mým životním zkušenostem nabízejí kolegové obviňující mě z arogance?

Podle mého mínění arogántní výkřiky kolegy místopředsedy Bártoviče "Naprosto mimimálně s tím končím" patří mám za to ke zlatým hřebům tohoto fóra. Stejně jako furiantské šťouchance místopředsedy Vl.Holíka. Já jsem své kolegy od prvního dne ve své přihlášce ke členství do Pirátské strany plně informoval o svém dávném členství v KSČ i o mých motivech k tomuto svému rozhodnutí a jak je vidět moje tehdejší naivita se mi opět vrací v podobě trvalé ostrakizace, laciných kopanců nebo v lepším případě ignorování. Proč nám třeba Vl.Holík neupřesní své dnešní spříznění(nebo snad členství v) k (Mormonské) církvi? Moje členství v KSČ je dávnou minulostí. Dnes o to víc vnímám, že stojíme proti mnohem silnější a sofistikovanější formě utlaku občanů než tomu bylo před rokem 89.
Byl jsem teď čtrnáct dní od setkání v Moritzu, nemocný a skoro jsem se nemohl hýbat, ještě dnes mi není vůbec dobře. Každá cesta do Olomouce mě stojí peníze, kterých nemám na rozhazování. Zatímco olomouckým kolegům stačí jen zvednout zadek a přijít na schůzku a stejně na naše setkání často nechodí. Já musím na setkání, které vyhlásím jet i kdybych tam měl sedět zase sám. S politováním musím konstatovat, že podstatou činnosti některých kolegů se stalo bojovat se mnou místo s našimi politickými protivníky.
"Qui Bono"?

PS: nevyhlásil jsem schůzi na 3.12.také z důvodu, že se mi do dnešního dne nedostalo odpovědi, jak je to s případnou možností, že by Samir Aliou nás členy a příznivce KS OL mohl-chtěl navštívit v Olomouci. Upřesnění jeho cest po Česku zatím pro mě záhadně ustrnulo.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tedy nejdříve jako prostý RegP:
Pánové prosím klid. Toto je pracovní názor.

Kolega Bartovič tu jako oficiální správce fóra přednesl své zcela oprávněné pohoršení nad tím, že mu zmizel web a jaktože nebyl jako správce informován o přesunu. (kdo ho měl informovat nebudu rozklíčovávat, ideálně asi přesouvající.)
K dotazu proč ne olomoucti.pirati bych řekl, že tato adresa je rezervována pro případné místní sdružení.
Stránky vskutku dlouhodobě nebyli udržovány a provozovány, jestli to však předsedovi připadá natolik neúnosné, měl možná odpovědnou osobu vyměnit dříve.
Na oba dotazy, neboť se týkají webu, již máme vlákno (viewtopic.php?f=413&t=8037), které by stálo za to oživit.

Bez osobních útoků bych rád řekl, že předseda by měl možná uvážit, jestli je důležitější udělat řádnou oznámenou schůzi kde se proberou úkoly a třeba zase i něco udělá, nebo jestli je nyní čas na shánění hostů a podnětné schůze na poslední chvíli na které nikdo nedorazí. Možná by to chtělo tzv. Výkonného místopředsedu (taky kancléř se tomu říká) k našemu ideovému předsedovi. Hlásí se někdo?

Dále bych chtěl poznamenat, že je nás málo a každá, byť pomalá ruka je dobrá a nerad bych viděl, jak se mi tady piráti sežerou vnitřně dřív, než budu moci vstoupit. Místo obviňování, co by mohli nebo dříve měli udělat ostatní, udělejte něco sami. (Ne že bych v posledních týdnech byl nějaký zářný případ, mám na kontě jen dva prvopřeklady pro stranu.) Nebo ostatním slušně napište, co by bylo potřeba udělat, třeba se někdo chytne.

Bylo by potřeba se zamyslet nad krajským programem.
Je někdo schopen ze zákona, programového prohlášení krajské koalice a třeba rozpočtu kraje zjistit, jakou má kraj agendu a co pirátského bychom do ni mohli přinést?
Oznámení moderátora:
Jako moderátor bych pak chtěl vyzvat ke klidu, k neosobnímu vyjadřování. Pokud máte pocit, že vás někdo urazil, nerozdmíchávejte zbytečně spor a zkuste radši použít SZ.
Vlákno bude posléze rozstříháno a začleněno na příslušná místa.
Arrr! (Prosím neberte tuto výzvu jako buzeraci, nedejbože zneužití pravomocí.)

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Vojtech Pikal píše:Tedy nejdříve jako prostý RegP:
Pánové prosím klid. Toto je pracovní názor.

Kolega Bartovič tu jako oficiální správce fóra přednesl své zcela oprávněné pohoršení nad tím, že mu zmizel web a jaktože nebyl jako správce informován o přesunu. (kdo ho měl informovat nebudu rozklíčovávat, ideálně asi přesouvající.)
K dotazu proč ne olomoucti.pirati bych řekl, že tato adresa je rezervována pro případné místní sdružení.
Stránky vskutku dlouhodobě nebyli udržovány a provozovány, jestli to však předsedovi připadá natolik neúnosné, měl možná odpovědnou osobu vyměnit dříve.
Na oba dotazy, neboť se týkají webu, již máme vlákno (viewtopic.php?f=413&t=8037), které by stálo za to oživit.

Bez osobních útoků bych rád řekl, že předseda by měl možná uvážit, jestli je důležitější udělat řádnou oznámenou schůzi kde se proberou úkoly a třeba zase i něco udělá, nebo jestli je nyní čas na shánění hostů a podnětné schůze na poslední chvíli na které nikdo nedorazí. Možná by to chtělo tzv. Výkonného místopředsedu (taky kancléř se tomu říká) k našemu ideovému předsedovi. Hlásí se někdo?

Dále bych chtěl poznamenat, že je nás málo a každá, byť pomalá ruka je dobrá a nerad bych viděl, jak se mi tady piráti sežerou vnitřně dřív, než budu moci vstoupit. Místo obviňování, co by mohli nebo dříve měli udělat ostatní, udělejte něco sami. (Ne že bych v posledních týdnech byl nějaký zářný případ, mám na kontě jen dva prvopřeklady pro stranu.) Nebo ostatním slušně napište, co by bylo potřeba udělat, třeba se někdo chytne.

Bylo by potřeba se zamyslet nad krajským programem.
Je někdo schopen ze zákona, programového prohlášení krajské koalice a třeba rozpočtu kraje zjistit, jakou má kraj agendu a co pirátského bychom do ni mohli přinést?
Oznámení moderátora:
Jako moderátor bych pak chtěl vyzvat ke klidu, k neosobnímu vyjadřování. Pokud máte pocit, že vás někdo urazil, nerozdmíchávejte zbytečně spor a zkuste radši použít SZ.
Vlákno bude posléze rozstříháno a začleněno na příslušná místa.
Arrr! (Prosím neberte tuto výzvu jako buzeraci, nedejbože zneužití pravomocí.)
Stránky byli aktualizovány jenom je nikdo nečtl
Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské stránky Olomouc + slezina v sobotu

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Vlastimil Holik píše:
Miroslav Bartovic píše:...
klid Miro, nekteri jsou tolik zaneprazdneni svoji vlastni aroganci, ze nejsou schopni sdilet sve myslenky jinak, nez se domnivat, ze si je precteme z jejich hlav.
Nesmiroval bych-li na TO taky bych nevedel o (nepovedenem OFFTOPIC... btw. nebyla by lepsi olomoucti.pirati.cz?) presmerovani krajskych webovek ...a nejen to ... ona byla i svolana schuze na sobotu, ale doposud jsem se to nikde nedocetl a jen zaslechl snad z desate ruky. :roll:
Az za pet dvanact zacne pan major soptit, ze nikdo nikde nic ... OFFTOPICale na to seru, nebudu skakat jak exkomanc naladove piska ... jsem busy a nemuzu menit plany z hodiny na hodinu. Takze v patek a v sobotu jsem zel v UH.
Tak to taky nevím
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské stránky Olomouc

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Miroslav Bartovic píše:
Vojtech Pikal píše: Stránky vskutku dlouhodobě nebyli udržovány a provozovány, jestli to však předsedovi připadá natolik neúnosné, měl možná odpovědnou osobu vyměnit dříve.
Stránky byli aktualizovány jenom je nikdo nečtl
Je pravda, že občasně aktualizováno bylo, a že asi nebylo moc co přidávat za obsah. :? Kdo za to může? My všichni.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“