Stránka 1 z 1

Přijetí členů - Rudolf Belec, Karel Světlík, Michal Konvička

Napsal: 30 lis 2018, 16:51
od Pavel.Kralicek
Ahoj,
Prosím o hlasování o přijetí následujících zájemců.

1) Rudolf Belec
- představení zde: viewtopic.php?f=981&t=44091
- grilován byl: veřejná schůze 7.11.

2) Karel Světlík
- představení zde: viewtopic.php?f=981&t=42570
- grilován byl: kdysi v létě

3) Michal Konvička
- představení zde: viewtopic.php?f=981&t=42591
- grilován byl: kdysi v létě

Re: Přijetí členů - Rudolf Belec, Karel Světlík, Michal Konvička

Napsal: 02 pro 2018, 15:26
od Pavel.Kralicek
1) ano
2) ano
3) ano

Re: Přijetí členů - Rudolf Belec, Karel Světlík, Michal Konvička

Napsal: 02 pro 2018, 17:42
od Margita.Brychtova
1) Rudolf Belec: Ne, s Piráty spolupracuje jako sympatizant již od roku 2016. O členství do centrály zažádal poprvé po parlamentních volbách v roce 2017. Nepodařilo se mi dopátrat, proč a na čem to tehdy nebylo realizováno. Do MS Praha 3 se o členství uchází od 12.10.2018. V rámci předvolební kampaně byl velmi aktivní a ohledně práce a dané vize pro MS není co vytýkat. Z důvodu polarizující osobnosti, která by pro MS Praha 3 měla destruktivní charakter, doporučuji přejít na PKS.

2) Karel Světlík: Ano

3) Michal Konvička: Ne, z mého pohledu stále přetrvává stanovisko RV a to podpořím i vyjádřením Michala na internetu ze dne 22.10.2018, kde se velmi nevhodně vyjádřuje: https://www.kauza3.cz/zpravodajstvi/vol ... refox-b-ab
A proto doporučuji řešit členství za 6 měsíců.

Re: Přijetí členů - Rudolf Belec, Karel Světlík, Michal Konvička

Napsal: 03 pro 2018, 00:16
od Frantisek.Dosedel
1) Ne - šestiměsíční odklad
2) Ano
3) Ne - šestiměsíční odklad

Všichni jsou to odborníci ve svém oboru a rád bych s nimi spolupracoval dlouhodobě. Všichni mají určitý drive, vizi a jsou schopni dosahovat svých cílů. U všech si cením jejich lidských kvalit, za pomoci kterých za svými cíli jdou.
U Michala a Rudy se však domnívám, že některé cíle, které prosazují nejsou v souladu s pirátským programem a že piráti by zde byli použiti jako pouhý prostředek k prosazení jejich naplnění.
U Michala jsme to již jednou řešili a moje pochybnost přetrvává v rozsahu sice zmenšeném, ale stále existujícím do té míry, že potřebuji delší čas na rozhodnutí. Mám z Michala pocit, že je to silná identita, která má jasnou vizi. Michal měl tuto vizi ještě před tím, než nastoupili piráti a tato vize je na pirátech nezávislá. Jsem rád, že jsem se s Michalem potkal a věřím, že budeme dále spolupracovat.
U Rudy musím ocenit sílu a vytrvalost, se kterou bojuje za svoje nápady, zejména pak za strategický plán, ale nejsem srozuměn s formou, jakou to dělá, protože nutí k zamyšlení, zda za tím není něco jiného. Dále nejsem v komfortu, jak se Ruda chová k nám všem, když projevuje neúctu k našemu času, nebo k nám všem členům a sympatizantům pirátů. Ruda je také silná identita, ale nepůsobí na mne jako týmový hráč, spíše jako sólový specialista, se kterým budu rád spolupracovat na konkrétních projektech.