MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 805
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1352 poděkování
Dostal poděkování: 1103 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Michaela.Krausova píše: 12 črc 2018, 17:07 Ahoj, žižkovští Piráti :)

v zastupitelstvu bychom měli mít někoho, kdo zajistí jednotu klubu. Jestli by se téhle role ujal, ráda bych tímto navrhla Štěpána Štrébla do čela kandidátky Pirátů na Praze 3. Je skvělým hlídacím psem demokracie a zastane funkci spojovatele nejen zastupitelů v pirátském klubu, ale i v rámci sdružení na Praze 3. Intezivně s ním spolupracuji již od voleb do PS ČR v roce 2017, kdy nejprve jako dobrovolník a později jako volební manažer dovedl Piráty ke skvělému výsledku. Ostatně sama se chci jako kandidátka do Zastupitelstva hl. m. Prahy zasadit o hladké fungování pirátského zastupitelského klubu a plnění našeho programu a ze zkušenosti se Štěpánem vím, že on tyto schopnosti má a že jsou nepostradatelné pro další fungování Pirátů a dodržení principů, které nám jsou vlastní.

Děkuji a bouři voleb vstříc!
Vzhledem k tomu, co se strhlo v rámci lídra posledně, dovolím si upozornit na nebezpečí dalšího masivního shitstormu...
https://ci.memecdn.com/2122621.gif

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Michaela.Krausova
Člen KS Praha
Příspěvky: 288
Registrován: 20 říj 2010, 22:02
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Bydliště: Žižkoff
Dal poděkování: 410 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Michaela.Krausova »

Upozornuji, ze Stepana chci nominovat na celni pozice od 2. mista, nevim, kam ten prispevek spravne poslat, kdyztak mi poradte :) upravila jsem to i v puvodnim postu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Krausova za příspěvek:
Nikol.Marhounova
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.
Uživatelský avatar
Pavel.Kralicek
Člen KS Praha
Příspěvky: 103
Registrován: 26 úno 2017, 22:12
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Kralicek »

Prosím Anetu Heidlovou, aby stanovila konec rozpravy na pondělí 16. července. Poté bude následovat hlasování o čele kandidátky (možná s mírným zpožděním, aby mohli hlasovat i nově přijatí členové).
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj,

lhůta pro přihlášení se pondělí 16.7. 23:59:59, v úterý bude vyhlášena první kolo volby.
Uživatelský avatar
Stepan.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 338
Registrován: 16 lis 2016, 11:30
Dal poděkování: 441 poděkování
Dostal poděkování: 872 poděkování

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Stepan.Strebl »

Ahoj, děkuji Míše za nominaci. Přijímám ji. Chtěl bych, aby byl klub po volbách jednotný, aby se nerozpadl. @František Z toho plyne i odpověď na tvou obavu. Kdybychom měli mít shitstorm, raději se toho v zájmu klidu v organizaci vzdám. Má kandidatura je služba formující se trojce, ale nelpím na ní. Zároveň upozorňuji, že to je jediná role, kterou na P3 mohu efektivně zastat. Je to podle mě důležité, ale nepočítám se mezi autory programu a donedávna jsem se na P3 moc neangažoval. Proto bych v rámci udržení motivace lidí (a tahounů zejména) byl rád, aby na čelo kandidovali především ti, kdo mají nějakou ucelenou vizi pro trojku a odpracovali si to. Že osobní vztahy budou funkční a že se nerozpadneme, je rozhodně dobrý základ pro tým. Ale musíme mít i reálné výsledky pro voliče, až se budou skládat účty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Strebl za příspěvky (celkem 3):
Nikol.Marhounova, Jan.Bartko, Jana.Belecova
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Stepan.Strebl píše: 15 črc 2018, 14:23 Ahoj, děkuji Míše za nominaci. Přijímám ji. Chtěl bych, aby byl klub po volbách jednotný, aby se nerozpadl. @František Z toho plyne i odpověď na tvou obavu. Kdybychom měli mít shitstorm, raději se toho v zájmu klidu v organizaci vzdám. Má kandidatura je služba formující se trojce, ale nelpím na ní. Zároveň upozorňuji, že to je jediná role, kterou na P3 mohu efektivně zastat. Je to podle mě důležité, ale nepočítám se mezi autory programu a donedávna jsem se na P3 moc neangažoval. Proto bych v rámci udržení motivace lidí (a tahounů zejména) byl rád, aby na čelo kandidovali především ti, kdo mají nějakou ucelenou vizi pro trojku a odpracovali si to. Že osobní vztahy budou funkční a že se nerozpadneme, je rozhodně dobrý základ pro tým. Ale musíme mít i reálné výsledky pro voliče, až se budou skládat účty.
Můj názor je, že přítomnost dobrého manažera v pirátském týmu může být jen ku prospěchu. Trochu nám manažer s pirátskou krví chybí. Ostatně kombinace srdce v osobě Martina Ardena a rozumu v osobě pirátského manažera zní slibně. Celý život spolupracuji s umělci na jedné straně a manžery na straně druhé, jsem v tom sám dokonce dvojlomný :), ale vypozoroval jsem, že nejlepší tvůrčí i podnikající týmy jsou založeny nikoliv na jedné hlavě, ale hodně často na hlavách dvou. Příkladem je trend ve filmové a televizní branži, dnes je skoro všude kreativní producent a výkonný producent základem úspěchu. Děkuji za vyslechnutí názoru dosud stále ještě nečlena - sympatizanta, čili člověka spíš zvenčí....
Uživatelský avatar
Nikol.Marhounova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 205
Registrován: 17 lis 2017, 13:20
Profese: Sociální pracovnice, psychoterapeutka
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 353 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Nikol.Marhounova »

Stepan.Strebl píše: 15 črc 2018, 14:23 Ahoj, děkuji Míše za nominaci. Přijímám ji. Chtěl bych, aby byl klub po volbách jednotný, aby se nerozpadl. @František Z toho plyne i odpověď na tvou obavu. Kdybychom měli mít shitstorm, raději se toho v zájmu klidu v organizaci vzdám. Má kandidatura je služba formující se trojce, ale nelpím na ní. Zároveň upozorňuji, že to je jediná role, kterou na P3 mohu efektivně zastat. Je to podle mě důležité, ale nepočítám se mezi autory programu a donedávna jsem se na P3 moc neangažoval. Proto bych v rámci udržení motivace lidí (a tahounů zejména) byl rád, aby na čelo kandidovali především ti, kdo mají nějakou ucelenou vizi pro trojku a odpracovali si to. Že osobní vztahy budou funkční a že se nerozpadneme, je rozhodně dobrý základ pro tým. Ale musíme mít i reálné výsledky pro voliče, až se budou skládat účty.
Štěpáne,
těší mě, že ses rozhodl přijmout Míšinu nominaci. Žádný shitstorm neočekávám. Mezi situací okolo volby lídra a současnou situací volby čela vnímám podstatný rozdíl.
A díky Ti za ohledy k tymu a za pokoru s jakou do primarek vstupujes.
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 805
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1352 poděkování
Dostal poděkování: 1103 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Souhlasím, že další rozhádání nepotřebujeme (a moje obava z dalších rozjitřených emocí a výstupů snad byla lichá) a těším se na spolupráci :)

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Martin.Chour
Člen KS Praha
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2018, 13:48
Profese: Student
Bydliště: Praha
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Martin.Chour »

Ahoj,

Tímto se podle §8 volebního řádu přihlašuji do primárních voleb do zastupitelstva městské části Praha 3, a to do čela kandidátky (2. - 6. místo).

https://wiki.pirati.cz/lide/Martin%20Chour

Na Praze 3 bydlím již od svého narození, tj. 19 let. Aktuálně studuji na všeobecném gymnáziu na Praze 1. Na P3 se pohybuji téměř každý den, zejména v oblasti Ohrady, Vítkova, Seifertovy, Husitské a horního Žižkova.
Mým zájmem je zejména doprava, převážně ta veřejná, kterou se snažím propagovat a věnuji ji hodně svého času. Proto bych byl i rád, kdyby se doprava na Praze 3 zlepšila. I z toho důvodu jsem se rozhodl vstoupit k Pirátům - není mi jedno, co se v naší městské části děje a myslím si, že zejména z dopravního hlediska bych mohl v mnoha věcech poradit nebo říct nějaký názor do diskuze.
S městskou částí na Praze 3 jsem se poprvé dostal do styku asi před 2 lety, kdy jsem aktivněji začal řešit nedostatky v provozu autobusů v Husitské ulici (linky 133 a 207), které jsem prvotně začal řešit už po roce 2011 (kdy jsem zjišťoval prvotní informace a začal jsem se setkávat s různými důvody, proč to a to nejde, že to musím řešit s někým jiným nebo že si musím počkat 2 měsíce na odpověď) s Ropidem, DPP, Magistrátem, TSK a právě MČ Praha 3 a viděl jsem, že na MČ nesedí nikdo, kdo by tomu rozuměl nebo chtěl něco řešit. Takže jsem se nakonec musel obrátit na jaře 2018 na občany a sepsat petici, která problémy s nedostatečnou kapacitou autobusů v Koněvově a Husitské vyřeší. Dosud se sice ve spolupráci s Ropidem a DPP podařily již dílčí kroky uskutečnit, hlavní cíl v podobě nasazení kloubových vozů ale zatím ne. Mohlo by se to podařit po volbách, jak mi bylo řečeno Ropidem, kdy se změní politická situace a byl bych rád, kdybych byl součástí toho na Praze 3, aby bylo možné nejen tohle, ale řadu dalších dopravních věcí na Praze 3 uvést do pohybu a zlepšit. I proto bych rád náš dopravní program na Praze 3 udělal takový, aby byl pro lidi zajímavý a pomohl jim. Doufám, že se nám to společně podaří!
Uživatelský avatar
Martin.Arden
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 110
Registrován: 23 zář 2012, 00:58
Profese: Kouč FJ, evangelický pastor. pracovník
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 212 poděkování

Re: MF P3 2018/1 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Martin.Arden »

Nominuji timto do primarek, cela kandidatky, Štěpána Kavura, Margitu Brychtovou, Ivetu Pospíšilovou a Romana Nováčka, dekuji za prirazeni
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 3“