Praha 3 - predstavovačka

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Praha 3 - predstavovačka

Příspěvek od Jan.Bartko »

Jelikož se při schvalování našeho vzniku objevilo několik pochybností ve smyslu "kdo vlastně jsme a proč nás je tak málo", tak bych mimo veškeré procesy přihlašování se do stran, grilování a kandidátských řečí na komunální kandidátku navrhl, ať se postupně aspoň lehce představíme, a rovnou začnu:

Jmenuji se Jan Bartko, je mi 28, v Praze žiju asi 10 let, z toho na Žižkově pět. Živí mě finanční sektor, resp. Jedna z českých dcer frankfurtské burzy, kde se zabývám vypořádáváním obchodů s cennými papíry, takže snad disponuji nějakou elementární znalostí většiny současných ekonomických otázek. Abych ulevil svému svědomí od čísel a kapitalismu zároveň studuji humanitní vědy, mám rád historii, filosofii a jako mladý pankáč jsem dělal food not bombs a věnoval jsem se dalším podobným levicovým tématům.

Nemám ambice věnovat se politice na vyšší než komunální úrovni, rád bych kandidoval do našeho Žižkovsko/Jarovskeho zastupitelstva a Piráti jsou, zejména kvůli pluralitě názorů a transparentnímu přístupu nejlepším vehiklem jak Trojce zkusit pomoct zbavit se starých struktur (což naštěstí Hujová a spol dokázala skoro sama:D), zprůhlednit hospodaření s majetkem a aspoň trochu zatopit developerům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bartko za příspěvky (celkem 2):
Martin.Karel.Svetlik, Nikol.Marhounova
“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“