Žádost o členství Lucie Sekničková

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
luciesek
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 3
Registrován: 22 črc 2019, 13:21
Profese: mezinárodní obchod
Dostal poděkování: 7 poděkování

Žádost o členství Lucie Sekničková

Příspěvek od luciesek »

Zdravím Pirátky a Piráti z Prahy 3,
ráda bych požádala o členství. Někteří mne možná znají ještě se starým jménem jako Lucie Hrušková, které mám na fb. U Pirátů na Praze 3 jsem cca. rok, během kterého jsem nahlédla lehce do toho jak se koordinuje kampaň ve spolupráci hlavně s Nikol. Bohužel minulý rok moc nepřál setkávání, takže jsem ráda, že jsem měla možnost vás potkávat zejména během kampaně tohle léto a podzim.

Původně jsem z Brna, ale necelých 17 let už žiju v Praze a kromě malých přestávek právě na Žižkově, kdyby nebylo Žižkova asi to v Praze zabalím, ale tohle místo mne tu pořád hodně silně drží a ráda bych do budoucna měla trochu větší možnost se angažovat ve zlepšování života ve svém okolí.

Pracuju v mezinárodních obchodě, který jsem i vystudovala a momentálně jsem zakotvená u firmy Siemens. Kromě toho se věnuju realizaci dobrovolnických projektů v rámci programu Erasmus+ a popularizaci dobrovolnictví v ČR.
Kromě toho miluju hory, brazilskou sambu a hru na cavaquinho.

V lokální politice mne zajímá zejména téma parkování a přípravy na elektromobilitu, životní prostředí a školství. Na celopirátské úrovni mne pak zajímá zejména téma rovných příležitostí a lidskoprávní otázky.

Nikdy jsem nebyla v žádné politické straně a ani se v žádné předtím neangažovala.

Doufám, že se budeme moci brzo všichni setkat osobně a pokud jsou nějaké dotazy, tak sem s nimi.

Tito uživatelé poděkovali autorovi luciesek za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Kralicek, Frantisek.Dosedel, Lukas.Dolezal, Josef.Ulehla
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 809
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1104 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství Lucie Sekničková

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Zdravím, ohledně osobního setkání nemůžu nic kvůli stoupajícím číslům slíbit, ale určitě se můžeš připojit na naše pravidelné schůze na jitsi,nebo na grilování kandidátů. Pokud vím, už je s tebou v kontaktu @Nikol.Marhounova nebo @Simona.Bartova . Je to tak? :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvek:
Josef.Ulehla

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

luciesek
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 3
Registrován: 22 črc 2019, 13:21
Profese: mezinárodní obchod
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Žádost o členství Lucie Sekničková

Příspěvek od luciesek »

Ahoj, jo hlavně Nikol a samozřejmě sleduju Kajutu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi luciesek za příspěvek:
Josef.Ulehla
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“