Rudolf Belec - zájemce o členství na Praze 3

Moderátoři: PKS Praha, PMS Praha 3

Zamčeno
Ruda
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: podnikatel
Dostal poděkování: 8 poděkování

Rudolf Belec - zájemce o členství na Praze 3

Příspěvek od Ruda »

Vážení Piráti na Praze 3.
Rád bych se stal členem Pirátské strany na Praze 3. Jsem absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK. Jsem absolvent výcviku systemických konstelací u Jana Bílého (800 hodin). Sedmnáctého listopadu 89 jsem byl na národní třídě a aktivně jsem se účastnil sametové revoluce (tři měsíce fulltime), přerušil jsem z toho důvodu na rok studium. Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. Věcmi veřejnými se zabývám celý život. 6 let jsem byl ve finanční komisi městyse Lhenice. Ccca 6 let jsem byl předseda Jihočeského šachového svazu (600 členů). Nevládní organizace Změň politiku (byl jsem autor myšlenky a předseda sněmu) se podílela v roce 2010 na občanské aktivitě Listopadová výzva http://www.prazskeforum.cz/o-nas/horky-podzim-2010 (ke sběru podpisů byl použit online nástroj Změnň politku.cz) 26 000 podpisů Pražanů je tuším do dnes pražský rekord). Pracuji jako manager v rodinné firmě Siesta Solution (SW a znalosti do hotelů). Kde mám na starosti firemní kulturu, HR, supervizi péče o klienty (150 hotelů v ČR a v zahraničí) a business development. Siesta Solution má 45 lidí. Registrovaný příznivec jsem od roku 2016. Pro Piráty jsem dobrovolničil již v parlamentních volbách - cca 700 hodin (online komunikace, projekt mikrodobrovolníci). Byl jsem hlavním iniciátorem hlasování o přijetí nových členů PŘED volbou kandidátky na P3 a hlavním iniciátorem toho, aby nové členy přijímalo MS P3 a ne PKS. Během kampaně jsem měl na starosti online, řízení placené kampaně včetně zajištění videa (měsíc fulltime). Rozdal jsem osobně cca 800 PL. Moje vize Pirátů nejen na Praze 3 je organizace, která se bude podílet na rozvoji směrem k otevřené moderní čtvrti. Interně je pro mě důležité, abychom pracovali na P3 především ku prospěchu celku - to musí být hlavní "měřák" všeho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ruda za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Prcin, Jana.Belecova

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“