Vítězslav Hocek

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Rotava

Odpovědět
Vita.Hocek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 24 kvě 2018, 17:33
Profese: důchodce, hudebník
Dostal poděkování: 2 poděkování

Vítězslav Hocek

Příspěvek od Vita.Hocek »

Jmenuji se Vítězslav Hocek, žiji v Rotavě, jsem důchodce.
O pirátské dění se zajímám několik let, byl jsem členem Česká pirátské strany, MS Mariánské Lázně. Ze zdravotních důvodů jsem nebyl schopen delší dobu jakkoliv komunikovat, nebyl na mne žádný kontakt a z tohoto důvodu jsem nezaplatil členské příspěvky a členství mi bylo zrušeno.
V nedávné době jsem zjistil, že bylo založeno místní sdružení Pirátů v Rotavě a od této doby se aktivně účastním veřejných schůzek Pirátů Rotava i KS.

Žádám tímto o členství v České pirátské straně.

Vítězslav Hocek st.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vita.Hocek za příspěvek:
Radek.Namestek
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Vítězslav Hocek

Příspěvek od Radek.Namestek »

Ahoj Slávo,
moc děkujeme za tvé představení.
A mohl bys nám prosím zkusit sem zkušebně odpovědět jak vidíš následující otázky? Je to základ pro nové členy, takové menší "grilování". ;)

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Díky předem za odpovědi.
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Vita.Hocek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 24 kvě 2018, 17:33
Profese: důchodce, hudebník
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Vítězslav Hocek

Příspěvek od Vita.Hocek »

Grilovačka.

Vítězslav Hocek.

  • O politiku jsem se nezajímal do té doby, až mne oslovil program České pirátské strany a její velice inteligentní lidé, které jsem poznal při vstupu do této strany. Jiné strany jsem zavrhl, protože jsou to skupiny kariéristů a přeběhlíků z jiných stran.
  • Legalizaci měkkých drog (viz holandských) bych povolil. Trh by se dostal pod kontrolu a zamezilo by se daňovým únikům. U nás nejvíce černý trh s konopím řídí Vietnamci, kteří konopí pěstují a prodávají. Tvrdé drogy by měly být i nadále pod zákazem. Kde jsou tvrdé drogy, tam je kriminalita, prostituce, obchody s bílým masem a organizovaný zločin.
  • Dotace od státu je dobrá myšlenka, ale měla by být dotažena do správného konce. Velké nadnárodní společnosti u nás skoro zlikvidovaly drobné podnikatele, kteří by dotaci zrovna potřebovali. Co se týká dotací od EU, že nějaký europoslanec, který naší zemi ani nezná, určuje co se u nás na kterém poli bude pěstovat, s tím nesouhlasím.
  • OSA, Intergram jsou zbytečné instituce. Jako autor uměleckého díla mám právo rozhodovat o svém díle, jakou formou bude distribuováno. Hodně umělců rozšiřuje své díla přes internet a nepotřebují nad sebou žádného producenta, který z něho profituje.
  • K úniku osobních údajů hrozí všude tam, kde jsou uložena. Jde o to, aby je každá veřejná instituce co nejlépe zajistila proti zneužití. Nestačí jan zamknout je do skříňky se složkami. Jsou-li uložena v elektronické podobě je třeba je ochránit proti hackerskému útoku.
  • Svobodu projevu chápu jako vyjadřovat se bez cenzury. Svobodu myšlenky přijímat a jakýmkoliv způsobem ji rozšiřovat. Páchá trestný čin ten kdo veřejně hanobí rasu, jakoukoliv etnickou skupinu, její národ, jazyk nebo její politické přesvědčení.
  • O migrační vlně si myslím, že to není vlna, ale organizovaná invaze. Tito migranti sem neutíkají za prací, ale snaží se infiltrovat do našeho sociálního systému a získat státní občanství a EU nám nemá co diktovat, kolik imigrantů máme přijmout.
  • Podle mne nejvíc pálí ČR roztříštěnost politické scény. Vznikla spousta pidi stran a seskupení, které voličům slibují, ale jak to udělat to už neřeší. Parlament je skupina herců, kteří ve sněmovně sehrají divadýlko pro lidi, aby se potom ve vládní kantýně poplácali po zádech.
Vítězslav Hocek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vita.Hocek za příspěvek:
Radek.Namestek
Uživatelský avatar
Radek.Namestek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2018, 13:17
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Bydliště: Rotava
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Vítězslav Hocek

Příspěvek od Radek.Namestek »

Ahoj Slávo,

díky moc za tvůj příspěvek a za tvé odpovědi
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
Radek.Namestek@pirati.cz
+420 774 359 987
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Rotava“