Onen Redmine mě činí odpovědným za realizaci soutěže.
1) Chtěl jsem sestavit tříčlenný tým - VF, Pavel Hájek, Martin Shánil, Pavel z týmu vypadl vlastním připravovaným projektem, Martin se musí vyjádřit.
Vyzývám proto 1-3 zájemce o účast v pracovním týmu realizujícím soutěž -
https://redmine.pirati.cz/issues/3834. Upozornění - předpokládám, že pro členy týmu nenáleží za členství (a vlastně ani fungování) žádná odměna. Hlaste se prosím ASAP.
2) Rád bych aby RP/RV určilo konkrétního člověka, kdo bude osobně zodpovědný za realizaci závěrečné části soutěže - od okamžiku, kdy realizační tým předá RP/RV došlé materiály i s hodnocením svým a přizvaných expertů - jde mi hlavně o část vyhlášení výsledků, vyplacení odměn ... (nechci se dostat do situace, že vítězná práce nebude finančně oceněna, neboť na pokynu k proplacení cokoli chybělo - stačí si zběžně projít do čeho v podáních KK rýpe Krtek, aby bylo jasné, o čem píši)
3) Rád bych, aby Jakub (neb to on toto do soutěže dodal) přidělil do týmu osobu kritickou k ZP (toto měli v mých plánech představovat ti experti, ale nevadí mi ani kdokoli "neexpertní", kdo je ochoten pomoci - zdůrazňuji pomoci!!! - soutěž realizovat)
4) Prosím, aby bylo nějakým orgánem stanoveno rozmezí za hodnocení práce experty (moje představa byla kolem 500,-Kč/jednu práci) a následně stanovil i osobu, která proplácení bude na základě podkladů týmu vyplácet - viz. bod 2).
Předem díky za reakci RP/RV i Martina, zda bude součástí týmu.