Ale když Vás to baví, opakovat nepodstatné argumenty, tak jen tak dal
PS. Jo a ten argument, že budu za někoho platit, jé planý nebo na cele VZP to nestačí a záplat pan bůh, že vyděláte aspoň sám na sebe. Na VZP bude potřeba například daň za zavedení průmyslového robota nebo tak něco, to co lidí o práce připraví. To jé směr kam by se museli směrovat svůj myšlenkový pochod.
