Shaleman píše:Nepracuješ - nejíš. Každý den chodím do práce abych si vydělal o něco víc než má být všeobecný základní příjem, o jehož "prozatímní" výši jsem se někde dočetl a opravdu se mi nechce, aby pak někdo seděl na zadku, v dobách kdy na nic nejsou peníze, a já přispíval státu co zvedá daně aby je uživil. Je to hezké heslo ke sbírání hlasů nepracujících a celkově nepřizpůsobivých občanů parazitujících na našem děravém systému, ale nic dobrého to nepřinese. Jen hladomor

!
Jen se zeptám: "
Je to hezké heslo ke sbírání hlasů nepracujících a celkově nepřizpůsobivých občanů parazitujících na našem děravém systému, ale nic dobrého to nepřinese. Jen hladomor "..Nazval jste stávající systém děravým..Proč je děravý? Kdo za těmi černými děrami stojí? Myslíte těmi parazitujícími na děravém systému ty, co to vše zavinili, že je systém děravý, kteří jej úmyslně nechávají děravým, aby mohli ze státního rozpočtu odčerpávat do vlastních kapes ročně cca 150-200 mld ?...Souhlasím s vámi, že takový systém vede k hladomoru. Máte to trochu popletené, snažit se vydělávat nad ZP budete moci i po jeho zavedení. Zavedení základního příjmu je ta nutná změna systému, který jste nazval děravým...