Stránka 27 z 36

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 08 kvě 2015, 12:55
od Robert.Magni

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 09 kvě 2015, 19:35
od Robert.Magni
Pomahači se nám zdárně množí :D
Rovnou dvě firmy na stejné adrese.....

http://narucdetem.cz/kdo-jsme

http://www.narucdobrevule.cz/kdo-jsme/

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 15 kvě 2015, 18:05
od Ales.Sura
Nezřízené odebírání dětí se geograficky blíží. Nejdříve v Norsku, teď v Polsku.

Soud odebral polské matce dvojčata, protože je obézní
http://www.novinky.cz/zahranicni/369516 ... bezni.html

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 16 kvě 2015, 09:15
od David.Michal
Česká Republika ovšem odebírá nejvíce dětí v Evropě: http://llp.cz/2015/02/venujme-vice-pozo ... republice/

Tenhle je už z 2006: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko- ... le:296308/

Tak já jen, že je třeba koukat domů a né do Norska, Polska apod....protože v ČR je to hovno ještě smradlavější....

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 16 kvě 2015, 10:31
od Robert.Magni
Článek z 2006 už neplatí.Ale nemožnost děti odebrat se obchází tlakem na rodiče,aby opustili děti dobrovolně. Prostě jedno svinstvo nahradilo svinstvo ještě větší. To není ,,urbans legend,, to je věc,kterou jsem viděl,zažil a znám další lidi atd...

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 21 kvě 2015, 05:12
od Robert.Magni

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 25 kvě 2015, 18:01
od Robert.Magni
Dost divný.1) sociálka nemá pravomoc odvézt dítě,to by musel nařídit soud a 2)soud nemá pravomoc to nařídit,protože sociální situace ani nevyhovující bydlení nesmí být důvodem k odebrání dítěte.Takže pokud blesk vyjímečně nelže,tak je to na ústavní stížnost
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk ... c-exchange

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 27 kvě 2015, 13:11
od Michal Nikitinsky
Ahoj,
rád bych se tomuto tématu pod pirátskou vlajkou dlouhodobě věnoval, takže jsem za tímto účelem založil nové vlákno. Budu rád, když se přidáte!
Michal

socialni-system-f548/norske-fondy-a-zne ... 29300.html

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 06 zář 2015, 10:50
od Jiri.Janecka
Blahopřeji, Roberte!
http://zpravy.idnes.cz/robin-pet-let-bo ... domaci_pku
OFFTOPICstarému chlapovi se chce brečet

Re: Pomozme vrátit děti rodičům

Napsal: 06 zář 2015, 10:58
od Lukas.Novy
Gratulki.