Pomozme vrátit děti rodičům
Moderátoři: Vedouci resortnich tymu, Resortni tym Socialni
Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Práce a sociální věci. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Vítejte ve fóru resortního týmu Práce a sociální věci. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
-
Jana.Syrovatkova
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2827
- Registrován: 04 zář 2009, 14:34
- Profese: finanční specialista
- Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
- Dal poděkování: 567 poděkování
- Dostal poděkování: 2247 poděkování
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
A dokážeš ověřit ty jejich výpočty a statistiky ?msuchan píše:Takto nějak jsem si to představoval.. Nejvíc mne zaujala "komise"...zabzicek píše:Takže tady text,který je napsaný člověkem,který pracuje na zavádění ,,norska,,do čech.Vychází z oficiálních zdrojů. Norsko je nejlepším místem na světě.Tolik oficiální názor. Prosím,porovnejte čísla s našimi,ale já se začínám opravdu bát.
Jo..jo...to všechno dobře známe...potratové komise a pouliční výbory...
Takže odebírací komise se skládá:
1) 1 ks právníka dodaného "úřadem"
2) 2 ks "nezávislého odborníka" viz. např znalci Michalákové, co mají byznys "kindr sejfty" jako povolání na plný úvazek, včetně přednášek a psaní knih...
3) dva prověření vobčani (vobčanky) na brigádě
Jinak http://www.nahradnirodina.cz/page404
Stránka nebyla nalezena
Stránka, kterou hledáte, byla buď zrušena, přejmenována nebo je momentálně nepřístupná.
Prosím vyzkoušejte jednu z následujících možností:
Pokud jste zapisovali celou adresu přes pole adresa, zkontrolujte zda nedošlo k překlepu.
Otevřete úvodní stránku www.nahradnirodina.cz a použijte navigaci pro nalezení odpovídajích informací.
Klikněte na tlačítko zpět a zkuste stránku otevřít znovu.
Použijte vyhledávací pole v pravé horní části stránky.
A další http://www.ospod.cz/e_download.php../
Požadovaná adresa nebyla nalezena.
Takže začíná úklid. Tak to tedy smrdí
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- msuchan
- msuchan
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 870
- Registrován: 29 říj 2013, 11:25
- Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
- Dal poděkování: 173 poděkování
- Dostal poděkování: 1432 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Základní čísla jsou správná a lze je najít i jinde...popř. s nimi souhlasit na základě demografických a podobných dat.
S čím mám problém, tak je to údaj pouze o 20-ti!!! případech okamžitého odebrání na základě rozhodnutí ředitele. To mi připadá velmi podezřelé... Osobně si dovedu představit daleko více reálných situací, kdy je okamžitý zásah nezbytně potřeba... (rodiče se zabijou v autě...oba je v pátek večer odvezou do vazby a pod.) Toto smrdí nějakým zavádějícím údajem...
Pak je celkem legrační údaj, že 70% lidí se na úřad obrací samo... To by technicky znamenalo, že tento podíl musí jednoznačně zahrnovat i část následně odebraných...
Už několikrát jsem viděl snahu prezentovat 53 tis. ve správě úřadu na...9 tis. u pěstounů...a na 44 tis. , co jsou jim jen "rozdávány pastelky a bombony"...
Tento zdroj je zajímavý v tom, že "pastelkáře" omezuje na cca 38 tis., z čehož by logicky vyplývalo cca 6 tis. v nějakém předodebíracím, či jiném pochybném režimu...
K věci porovnávání počtu dětí v ústavech ČR, popř. porovnání Norska A ČR se nedostanu dál, než k tomu, co jsem počítal. Na počet obyvatel se v Norsku odebírá 2x více, než v ČR.
Celkové porovnání bude asi zkreslovat jev, kdy v Norsku bude např. daleko víc postižených, či nějak problematických dětí v rodinách... Tzn. rodina si tam může dovolit mít doma, za totální státní podpory a financování dítě, které by v ČR bylo nejspíš v ústavu.
Toto myslím porovnání zkresluje, tedy v sumě dětí mimo domov budou oproti ČR "chybět nějaké postižené děti" a bude tam tedy víc "odebraných"...
Co by mne více zajímalo, tak rozpad předhazovaných "21 tis. českých dětí v ústavech". Tedy co to vlastně zahrnuje.
S čím mám problém, tak je to údaj pouze o 20-ti!!! případech okamžitého odebrání na základě rozhodnutí ředitele. To mi připadá velmi podezřelé... Osobně si dovedu představit daleko více reálných situací, kdy je okamžitý zásah nezbytně potřeba... (rodiče se zabijou v autě...oba je v pátek večer odvezou do vazby a pod.) Toto smrdí nějakým zavádějícím údajem...
Pak je celkem legrační údaj, že 70% lidí se na úřad obrací samo... To by technicky znamenalo, že tento podíl musí jednoznačně zahrnovat i část následně odebraných...
Už několikrát jsem viděl snahu prezentovat 53 tis. ve správě úřadu na...9 tis. u pěstounů...a na 44 tis. , co jsou jim jen "rozdávány pastelky a bombony"...
Tento zdroj je zajímavý v tom, že "pastelkáře" omezuje na cca 38 tis., z čehož by logicky vyplývalo cca 6 tis. v nějakém předodebíracím, či jiném pochybném režimu...
K věci porovnávání počtu dětí v ústavech ČR, popř. porovnání Norska A ČR se nedostanu dál, než k tomu, co jsem počítal. Na počet obyvatel se v Norsku odebírá 2x více, než v ČR.
Celkové porovnání bude asi zkreslovat jev, kdy v Norsku bude např. daleko víc postižených, či nějak problematických dětí v rodinách... Tzn. rodina si tam může dovolit mít doma, za totální státní podpory a financování dítě, které by v ČR bylo nejspíš v ústavu.
Toto myslím porovnání zkresluje, tedy v sumě dětí mimo domov budou oproti ČR "chybět nějaké postižené děti" a bude tam tedy víc "odebraných"...
Co by mne více zajímalo, tak rozpad předhazovaných "21 tis. českých dětí v ústavech". Tedy co to vlastně zahrnuje.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
S Českými čísly je problém. Nejvěrohodnějším zdrojem jsou čísla,která uvádí FOD (Vodičková) a i ty jsou ,,upravovaný,,
- Maria.Vasickova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2453
- Registrován: 01 úno 2010, 21:56
- Profese: terapeut energetické psychologie
- Bydliště: Jižní Morava
- Dal poděkování: 1772 poděkování
- Dostal poděkování: 1653 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
- Robert.Magni
Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.
Periklés
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Tak tolik k Norsku v Nýřanech.Autora znám osobně,ověřoval každé slovo a jsou v tom 4dny páce.
Hloupá a zbytečná štvanice v Nýrsku připomíná stejně hloupé hony na čarodějnice v šestnáctém století
Miki, čtvrtek 29. 1. 2015, 20:39
Spousta diskutérů na různých fórech se víceméně vulgárně pouští do útoků proti pedagožce Mgr. Dominice Bezděkové, tak co se vlastně stalo?
KRIMI-PLZEŇ se stala svědkem ojedinělého případu, kdy neuvěřitelná spousta naprosto neinformovaných lidí vyhrožuje zcela bezúhonné ženě, která pouze dělala dobře svoji práci. Její případ byl bohužel hloupě a neodborně medializován a po tomto tvrdém útoku do jejího života, nyní žena čelí napadání a bohužel musí také mít i policejní ochranu, mimo jiné i proto, že člověk z nejbližšího okolí údajné oběti ji vyhledal v práci, velmi vulgárně ji napadl a tvrdě vyhrožoval.
Vše začalo tak, že matka pětileté dcerky Lucinky, Marta Jungová, v listopadu 2014 sama vyhledala Mgr. Dominiku Bezděkovou a přála si, aby se její dceři věnovala. Není pravdou, že na logopedii, jak mylně uvedla některá média, ale kvůli komunikačním potížím s dospělými.
Vyšetření prováděla výše zmíněná Mgr. Dominika Bezděková, což je speciální pedagožka, specializující se na diagnostiku výukových obtíží dětí do 18 let, to jest specifické poruchy učení – dyslexie (porucha čtení), dysgrafie (motorická porucha písma), dysortografie (porucha aplikace gramatických pravidel písemnou formou), dyskalkulie (porucha matematických schopností). Mgr. Bezděková provedla několik vyšetření a testů, mezi jinými i test, kdy dítě maluje obrázky (v tomto případě zvířátka), která zastupují členy rodiny a samo vyšetřujícímu spontánně ukazuje, co zvířátka spolu dělají. Jde o tzv. Test začarované rodiny.
Jak sama Mgr. Bezděková uvedla, po druhém sezení ale vyšly najevo opravdu závažné skutečnosti a v žádném případě se nejednalo pouze o společné koupání, jak uvedla některá média, ale spíše o různé, velmi zvláštní hry, například takovou, kdy dcerce vadilo „divné lechtání“. Případ Bezděková dál konzultovala se dvěma renomovanými dětskými psychology a oba jej nezávisle na sobě hodnotili jako vážný. Není tedy pravdou, že by učinila oznámení policii zbrkle Mgr. Bezděková!
Policii kontaktovala následně až soudní znalkyně z oboru psychologie, která samozřejmě také dítě vyšetřila. Kriminální policie seznala a vyhodnotila, po sdělení soudní znalkyně, situaci jako závažnou a zahájila vyšetřování. Každý snad chápe, že postup pedagoga a několika psycholožek byl jednoznačně správný a mimo jiné jim tuto povinnost ukládá i zákon, konkrétně Zákon o sociálně-právní ochraně dětí. Vezměme si prosím jen opačnou situaci, kdy by se pedagog či lékař dozvěděl obdobné, podezřelé informace a naopak by nikoho neinformoval...
Tato uvedená fakta také podpořil svým vyjádřením šéf klatovské kriminálky Antonín Šmíd, který pro média uvedl, že Bezděková konala jednoznačně a naprosto pouze svoji zákonnou povinnost a také potvrdil, že policii opravdu volala až soudní znalkyně, a to na základě svého vlastního šetření. Dodal také, že policie by v žádném případě nezahajovala úkony trestního řízení pouze na základě informace, že se otec koupe s dětmi, čímž naznačil, že kriminalisté pracují s daleko více indíciemi.
Co následovalo dál? Sociálka děti neodebrala a nedala je do ústavu, jak opět mylně uvádějí média, ale pouze rodině navrhla, že až do vyšetření případu by bylo dobré, aby se otec z bytu odstěhoval a dcery by zůstaly s matkou. Toto nabídnuté řešení však rodina odmítla. Druhé řešení tedy bylo, že maminka s dcerami může jít do azylového domu, ale sami rodiče rozhodli, že dcery půjdou k příbuzným. Mezi tím policisté zahájili standardní vyšetřování podezření na spáchání trestného činu.
Sebevražda oběšením, kterou otec následně spáchal, je jistě tragická, o tom není pochyb, ale může stejně dobře ukazovat na otcovo zhroucení a obavu z možného trestu a samozřejmě i společenské likvidace za čin, který spáchal. Také je důležitým faktem, že muže čekalo vyšetření na přístroji Falopletysmograf, který by mu měřil prokrvení a objem penisu během promítání snímků nebo filmů obsahujících různé sexuální objekty nebo děje a velmi přesně by tak zjistil, na které z nich by muž reagoval vzrušením. Na tomto přístroji se totiž nic našvidlovat nedá, tkáně se prokrvují, aniž bychom to dokázali ovlivnit. Sebevražda v obdobném případě tedy není nic neobvyklého a je známo více případů, kdy muž takto vyřešil provalení se svého opovrženíhodného jednání.
V žádném případě nechceme tímto článkem ukazovat na vinu otce, případ policie vyšetřuje, vyšetřování je teprve na počátku, a tím, že je muž mrtev, samozřejmě nekončí. Počkejme si tedy na ukončení vyšetření a závěr policie.
Tímto článkem však chceme upozornit na abnormální hloupost některých osob, kteří viní zkušenou a zodpovědnou pedagožku z toho, že si nenechala pro sebe podezření na pohlavní zneužití pětileté holčičky.
fotka
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Rostislav.Reha
- msuchan
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 870
- Registrován: 29 říj 2013, 11:25
- Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
- Dal poděkování: 173 poděkování
- Dostal poděkování: 1432 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Paní měla a má tu smůlu, že z ní pressttituti udělali tzv. "votvírák" a mediálně ji popravili... To je dnes normální a může se to stát úplně každému...
Víš, kdy jsem ideově zlomil postoj přítelkyně k mainstreamu? Když se vybourala v autě... V novinách o tom byl stručný článek, který obsahoval celkem 8 věcných informací...a ani jedna nebyla pravda... Počínaje datem nehody a konče jejím věkem...
Dnes bych řekl: "Takhle píšou o blbý autonehodě...tak si představ, jak asi píšou o odebraných dětech..."
Víš, kdy jsem ideově zlomil postoj přítelkyně k mainstreamu? Když se vybourala v autě... V novinách o tom byl stručný článek, který obsahoval celkem 8 věcných informací...a ani jedna nebyla pravda... Počínaje datem nehody a konče jejím věkem...
Dnes bych řekl: "Takhle píšou o blbý autonehodě...tak si představ, jak asi píšou o odebraných dětech..."
-
Jiri.Janecka
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1730
- Registrován: 13 dub 2012, 21:57
- Profese: právník
- Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
- Dal poděkování: 462 poděkování
- Dostal poděkování: 2366 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
Také je důležitým faktem, že muže čekalo vyšetření na přístroji Falopletysmograf, který by mu měřil prokrvení a objem penisu během promítání snímků nebo filmů obsahujících různé sexuální objekty nebo děje a velmi přesně by tak zjistil, na které z nich by muž reagoval vzrušením.
Jedná se o metodu, jejíž "vědeckost" je uznávána snad jen v ČR.
Jedná se o metodu, jejíž "vědeckost" je uznávána snad jen v ČR.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
- Robert.Magni
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
To,že vyšetření je o ničem ale víme my,ovšem ten sebevrah těžko.
Jediný slabý článek systému je v tomhle případě ,,soudní znalec,, Tady totiž přetrvává komunistický způsob určování,kdo je znalcem.A ten neříká nic o tom,kdo je odborníkem.
A právě tady je velká bolest našeho státu.
Jediný slabý článek systému je v tomhle případě ,,soudní znalec,, Tady totiž přetrvává komunistický způsob určování,kdo je znalcem.A ten neříká nic o tom,kdo je odborníkem.
A právě tady je velká bolest našeho státu.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Jiri.Janecka
-
Jiri.Janecka
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1730
- Registrován: 13 dub 2012, 21:57
- Profese: právník
- Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
- Dal poděkování: 462 poděkování
- Dostal poděkování: 2366 poděkování
Re: Pomozme vrátit děti rodičům
http://cs.wikipedia.org/wiki/Peniln%C3% ... ysmografie
V roce 2011 vydala Evropská komise prohlášení, v němž říká: „Praxe falometrických testů představuje silný zásah do osobního soukromého života a lidské důstojnosti. Tento způsob ponižujícího zacházení nemá být akceptován ani v Evropské unii ani nikde jinde.
Jinak PČR má ještě jednoho obdobného koníčka, tzv. odorologii.
V roce 2011 vydala Evropská komise prohlášení, v němž říká: „Praxe falometrických testů představuje silný zásah do osobního soukromého života a lidské důstojnosti. Tento způsob ponižujícího zacházení nemá být akceptován ani v Evropské unii ani nikde jinde.
Jinak PČR má ještě jednoho obdobného koníčka, tzv. odorologii.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
- Robert.Magni