Mobilní planetárium 18.5.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Benešov

Uživatelský avatar
Klara.Kocmanova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 669
Registrován: 03 dub 2018, 14:28
Dal poděkování: 923 poděkování
Dostal poděkování: 1611 poděkování

Mobilní planetárium 18.5.

Příspěvek od Klara.Kocmanova »

Ahoj,
na vaši akci 18.5. máte rezervované to planetárium, ale mám pro k tomu pár informací, tak potřebuju potvrzení.
Chtěli jste variantu Start Exteriér (5000Kč + doprava cca 1000Kč), kde je ale možný program pouze na půl hodiny a počítá se to na množství lidí - tzn, že jich může vejít celkem 100, poté už se připlácí.

Pak je tu varianta Basic Exteriér (7300+ dopravné), kde jde nastavit program na 15 minut a údajně to není omezené množstvím lidí.

U obou variant je však třeba zajistit (krom elektrické přípojky) také variantu umístění někde uvnitř, pokud by byla nepřízeň počasí (krom deště je prý nebezpečný pro provoz i středně silný vítr). Pokud byste vnitřní prostory nezajistili, bude muset zaplatit celou částku i tak a dít se nebude nic.

Takže je ještě k diskuzi varianta Advanced Spider (9300+ doprava), které nepřízeň počasí nevadí.

Program je na 3 hodiny, za každou další hodinu se připlácí 1200 Kč, tak mi prosím ještě napiště, v kolik hodin to tam přesně budete chtít - v tabulce akcí je napsáno, že je to akce na celý den :)

Díky a prosím o brzkou odpověď,
K.

„Někteří věří, že pouze velká síla dokáže udržet zlo pod kontrolou, ale moje zkušenost říká něco jiného: jsou to malé, každodenní skutky běžných lidí, které brání zlu růst. Drobné, milé, láskyplné činy.“
Gandalf

Klára Kocmanová
poslankyně
+420 733 765 433
klara.kocmanova@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Benešov“