3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Ústí nad Labem

Odpovědět
Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 346 poděkování
Dostal poděkování: 173 poděkování

3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

Svolávám zasedání místního fóra na neděli 2. 6. 2019. Setkáme se v 15:30 v SuPiCe (Pařížská 1290/5, mapa).
Body k jednání můžete navrhovat zde na fóru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Pribyl za příspěvek:
Jiri.Baudis
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: 3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jan.Kotas »

Dobrý den PMS, mediátore, koordinátore.

Jelikož jsem po těžké operaci, nemohu se fyzicky účastnit, této mimořádné, ale pravidelné schůze. Mohu být s Vámi online.

Navrhuji bod jednání na přední příčky schůze "aktivita a prospěšnost" člena V. Charváta v MS Ústí.

Chci zdůraznit, že mne osobně vystrašil (viz chat MSUL na FB, který stále je jakýsi komunikační nástroj MSka). Zastrašil a doslova hrozil, že pokud se televize koupená a plánovaně umístěná do výlohy se rozteče teplem, škodu bude chtít hradit po mně.

Díky tomuto zásadnímu vyhrožováni k mému zdravotnímu stavu, sem se pro rychlost rozhodl dál nepokračovat v aktivitě TV zprovoznit a neuskutečnil jsem plánovaného streamu řízeno na dálku.

Co se stalo. Já jsem změnil na základě tohoto vyhrožování do osobní roviny svůj postoj pokračovat a tudíž se nesplnila jedna z plánovaných věcí kampaně, která měla fungovat jako zdroj informaci pro občany kolem jdoucí na volby v EU!

Díky tomu Lukáš Blažej mohli a nebo nemohl přijít o další hlasy, je to jen potenciál! Tento potenciál jsme jako celek promrhali!

Tímto bohužel nemám představu jak pokračovat, než to sdělit veřejně s mediátorem, který se nám nabídl.

Osobní názor je, že mi koordinátor a PKS pomůže sestavit kárné řízení na AO a budu očekávat minimálně omluvu.

Televize není schopná se roztéct v takových to podmínkách jaké tam jsou a jelikož je to spotřební zboží, tak i kdyby tak nastalo, bylo s tím počítáno!
Dále chtěl na mně skoro hodit a vyhrožoval opět v osobní rovině, že když vyhoří Supice, bude to požadovat po mě.
Po mě proto, protože jsem se maximálně v dobré víře nabídl tuto technickou věc vyřešit, tak jako třeba v zasedací místnosti datové rozvody pro RV jednání!

Sděluji za moji osobu, že jsem nahlásil incident zatím mediátorovi, i když jsem do poslední chvíle i sám přesvědčoval mediátora v soukromých diskuzí, že tak není nutné. Bohužel PMSUL je neaktivní k této věci, i když ji na chatu jasně viděl a neumí tuto situaci řešit.

Dále jsem to sdělil našemu KoDo V. Židkovi a že moje nechuť mne bude nutit opustit MSUL a pracovat z kraje Ústeckého.

Závěrem se domnívám že ze 100% prokazatelně V. Charvát šahá do osobních rovin jak se mu zlíbí a ovlivňuje postoje členu v rozhodování.
Dle informací, které již jsou na půl venku, je nás více.

Nechci to nechat bez výsledku, jelikož mi na MSUL záleží a prodělal sem na tom i část svého zdraví při dřívějších kampaní, připrav Supice, či první velké akce.

"Kde tenkrát byl tento pan Charvát?" Neudělal za celou dobu nic významného, než jen svými postoji odrazuje stávající i nové členy!!!
Stačí si projet jeho status, tak jak to on dělá velice rád a kopíruje a sdílí s třetími osobami obsahy soukromé diskuze!

Tento člen je pro mě v takových to kvalitách nepřijatelný a rozhazuje morálku.

Děkuji za pozornost, Jan Kotas
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: 3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jan.Kotas »

Změnil sem mentora za mediátora. Omlouvám se za svou neznalost. Bohužel z praxe jsem měl fixnuté to jinak a špatně.
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: 3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jan.Kotas »

Navrhuji bod který je součinností prvního mého navrhnutého bodu a to je definice proč nejsou aktivity MSUL a jak nastavit plán, na aktivity.
Uživatelský avatar
Jan.Kotas
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 163
Registrován: 01 zář 2010, 18:13
Profese: Vývoj systémů autonomního řízení
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: 3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jan.Kotas »

Navrhuji další bod, Paro a návrhy na projekty.
Navrhuji další bod, složit pracovní skupinu 3-5 lidí, která zajistí proces za jakých podmínek lze využít určené peníze pro zastupitele.
Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 346 poděkování
Dostal poděkování: 173 poděkování

Re: 3. Schůze MS Piráti Ústí nad Labem

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“