5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Ústí nad Labem

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Na základě § 20a odst. 2 písm. a) volebního řádu zahajuji primární volby pro obvod Ústí nad Labem - Neštěmice. První skupinou hlasování primárních voleb je volba lídra.

Kandidáty lze navrhovat do 28. 3. 2018 9:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky.
Od konce doby pro navrhování do 30. 3. 2018 9:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na internetu od 30. 3. 2018 9:00 do 3. 4. 2018 9:30. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem. Návrhem postupu lze hlasování s ohledem na státní svátky prodloužit či přesunout.

Jednat a hlasovat budeme na internetu.

Kandidáti v komunálních volbách jsou ke dni podání kandidátní listiny povinni:
a) podepsat čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl vydán a programem pro dané volby, a
b) vystavit ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec, a
c) nekandidovat souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany,
v opačném případě se k jejich volbě nepřihlíží.

Splnění podmínky b) doložte před zahájením hlasování formou odkazu. Podmínka a) bude splněna dodatečně.

S volbou čelních kandidátů budeme pokračovat ve chvíli, kdy bude zřejmé, kolik míst kandidátní listiny máme obsadit.

OFFTOPICVzhledem k tomu, že nám AO ještě nepřidělilo zkratku, nelze splnit povinnost vyplývající z vyhlášky AO o spisových značkách. Z tohoto důvodu je spisová značka tvořena pouze číslem a rokem.
Tel. 778702712
Tomas.Rubinstein
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2018, 17:29
Profese: Řidič MHD
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Tomas.Rubinstein »

Hlásím se do volby.

Prioritou pro mě je práce na Magistrátu města, ale pokud bude potřeba mohu pomoci i v Neštěmicích.

Při své práci zastupitele uplatním své dlouholeté zkušenosti s realitním trhem ústecka, dále pak především (a na to bych se chtěl při své práci zaměřit) v oblasti vnějšího a vnitřího řízení lidských zdrojů a taktéž své znalosti a praxi ve vedení jednání a komunikace, lektorské činnosti.

Mimopracovní aktivity jsem v Ústí věnoval rozvoji amaterského kulečníkového sportu, tzn. za cca 20 let organizace řady kulečníkových turnajů a mimo jiné poznání všech míst ústecka, kde se kulečník hrál a hraje a mnoha lidí pohybujících se kolem něj.

Všechny mé činnosti my umožnují pohybovat se ve všech sociálních vrstvách našeho města, od obchodování a připravy projektů na úrovni majitelů a top managerů výrobních firem, až po konzultační činnost a pomoc pro osoby pohybující se na hraně chudoby (poradenství exekuční, vyhledání pronájmů, práce) etc.

Práci zastupitele jsem ochotem věnovat takový čas jaký je potřeba, tedy ucházím se především o pozici uvolňeného zástupce města.

Svém rozhodnutí jít spravovat věci veřejné zvažuji již déle než 15 let a rozhodl jsem se k tomuto kroku, až po důkladné poradě uvnitř mé rodiny.

Děkuji za podporu

Tomáš Rubinstein
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Ze sedmi oprávněných voličů se zúčastnilo pět, z čehož čtyři hlasovali pro Tomáše a jeden se zdržel. Tomáš byl zvolen lídrem v prvním kole.
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 10005/view

Primární volby budou pokračovat po uzavření smlouvy o volební spolupráci.
Tel. 778702712
Tomas.Rubinstein
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2018, 17:29
Profese: Řidič MHD
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Tomas.Rubinstein »

Vážení přátelé, velice se omlouvám, ale z rodinných důvodů musím rezignovat na pozici leadera pro Neštěmice.
Nadále trvá můj zájem o práci na Magistrátu města.
Děkuji za pochopení a přeji hodně úspěchů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Rubinstein za příspěvek:
Jakub.Pribyl
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Rezignaci beru na vědomí, opět tedy volíme lídra.
Kandidáty lze navrhovat do 20. 7. 2018 8:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát do termínu pro podání kandidátních listin, budou primární volby ukončeny.
Tel. 778702712
Ales.Barta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2018, 09:24
Profese: pokladní

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Ales.Barta »

Dobrý den, ahoj

rád bych se ucházel, jako nezávislí kandidát, s vaší podporou o druhé místo na kandidátní listině za obvod Neštěmice.

Mou prioritou, krom zlepšení údržby veřejného prostoru, je posílení vztahu lidí k místu kde žijí. O toto se již delší dobu snažím a jsem spoluzakladatel spolku Krásné sousedění z. s., který v Krásném Březně založil první komunitní zahradu na území města Ústí nad Labem. S tímto spolkem se snažíme právě o posílení vazby k místu bydliště, protože věříme, že když budete považovat veřejný prostor, nebo sídliště ve kterém žijete, za své. Budete se k němu taky tak chovat.

Pro ty jenž mě neznají. Jsem vyučený prodavač a momentálně pracuji jako sezónní pokladní v naší zoo. Ale tím hlavním čemu se delší dobu věnuji je fotografie a psaní prózy a veršů. Také působím ve Veřejném sále Hraničář jako koordinátor dobrovolníků a člen dozorčí rady.

Jako dvojka na kandidátce počítám s intenzivnějším zapojením a zároveň v případě úspěchu jsem připraven přijmout uvolněnou funkci.

Již v předchozích komunálních volbách jsem kandidoval s vaší podporou a tak bych vás rád o ní znovu požádal.

Aleš Bárta
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: 5/2018 Primární volby obvod Neštěmice

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Ze sedmi oprávněných voličů se zúčastilo šest, z toho šest hlasovalo pro Aleše Bártu. Aleš Bárta byl zvolen v prvním kole.
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 10006/view

Vzhledem k tomu, že se žádní další kandidáti nepřihlásili a blíží se deadline pro podání kandidátních listin, ukončuji primární volby.
Výsledná kandidátní listina je následující:
1. Aleš Bárta
Tel. 778702712
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“