Anketa - podpora hip hop festivalu Sala Sucia

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Ústí nad Labem

Zamčeno

Měli bychom z prostředků na kampaň podpořit hip hop festival Sala Sucia?

Anketa končí za 08 bře 2018, 21:49

Ano
2
33%
Ano, ale nižší částkou než 15 000 Kč
4
67%
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Anketa - podpora hip hop festivalu Sala Sucia

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Přišel mi tento e-mail od našeho příznivce:
Dobrý den,

Jmenuji se Michal Brigadoi a můj kolega Adam Houšť. Pořádáme již druhý ročník hip hop festivalu Sala Sucia, kde minule vystoupili interpreti z České i Slovenské republiky a tato akce proběhla s podporou Pirátské strany. Na minulém ročníku akce, byla účast 200 lidí a tím dosažena maximální kapacita prostor. Nyní akce proběhne 20.4. v Ústí nad Labem v klubu Apollo s vetší kapacitou a předpokládaná účast je 300-400 lidí. Vystoupí 17 interpretů s hlavní hvězdou (Nik Tendo), který je v současné době jeden z nejposlouchanějších českých interpretů. Nabízíme propagaci formou vhodně umístěných bannerů, rozvěšení pirátských vlajek, rozdání pirátských propagačních materiálů, loga Pirátské strany na plakátech ( na plakátech i na facebookové události bude Pirátská strana uvedena jako hlavní partner akce).
Jak jsem nahoře již uváděl, akce bude 20.4. čili by mohla velmi přispět v propagaci a rozšířit povědomí o Pirátské straně v Ústí a Ústeckém kraji před komunálními volbami. Plakáty budou vylepeny na strategických místech v Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích a Chlumci.
Od Vás bychom požadovali finanční podporu. Celkové náklady na tuto kulturní akci jsou ve výši 73 000 Kč, proto bychom požadovali sponzorský dar ve výši 15 000 Kč. Pokud máte zájem, můžeme se sejít či jen po emailu zodpovíme všechny Vaše dotazy či připomínky. Těšíme se na případnou spolupráci.

Na shledanou
Vzhledem k absenci rozpočtu MS je dle Františka Navrkala možno akci podpořit z krajského rozpočtu, ovšem s tím, že nám bude o tuto částku snížen příspěvek na volby. Ve schváleném rozpočtu je pro kampaň v Ústí alokováno 110 080 Kč, pravděpodobně dojde k navýšení. Zakládám tedy nezávaznou anketu pro zjištění názoru MS.
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Anketa - podpora hip hop festivalu Sala Sucia

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Většina se v anketě vyjádřila pro podporu nižší částkou. Následně jsme v chatu MS došli ke shodě na částce 8500 Kč. Informoval jsem Michala Brigadoie, který odepsal: „Dobre, diky za info, jsme radi, ze to dopadlo aspon takto, kazda koruna se hodi“.
Předávám tedy PKS, které musí záměr schválit: https://redmine.pirati.cz/issues/9813
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvek:
Jakub.Pribyl
Tel. 778702712
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“