Volba předsednictva MS Praha 11

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 11

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Vážené Místní fórum,

tímto zahajuji jednání ve věci volby předsednictva MS Praha 11, jelikože dne 26.10.2018 nabídli všichni členové současného předsednictva své fukce k dispozici a rezignovali. Viz. viewtopic.php?f=949&t=44188

Lhůta pro přihlášení kandidátů a pro podání kandidátské řeči je stanovena do 10.11.2018 do 23.59 hodin. Do tohoto data zároveň potrvá rozprava.

Prosím zájemce o členství (z řad členů PS) v předsednictvu, aby zde ohlásili svou kandidaturu, představili se a uvedli, zda chtějí kandidovat na předsedu nebo jen do předsednictva. Volíme čtyři členy předsednictva (předseda, 1. místopředseda, dva členové předsednictva).

Hlasování o předsedovi začne 12.11. 2018 v 7:00 a bude trvat 48 hodin. Hlasování bude dvoukolové. Druhé kolo bude vyhlášeno bezprostředně po skončení kola prvního. Pak bude bezprostředně navazovat 1. a případné 2. kolo volby místopředsedy a dvou členů (nyní již společně).

V prvním kole volíme přípustnost kandidátů a každý hlasující má tolik hlasů, kolik je kandidátů. Do druhého kola postoupí kandidáti, kteří obdrží nadpoloviční podporu. Pokud bude takový kandidát jen jeden, je zvolen a druhé kolo se nekoná. Ve druhém bude mít každý tolik hlasů, kolik je volených pozic.

Přeji vám dobrou volbu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvky (celkem 3):
Milan.Minarik, Josef.Kocourek, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

Tak to načnu...
Tímto oznamuji svou kandidaturu do předsednictva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Ujhelyiova za příspěvky (celkem 4):
Josef.Kocourek, Ladislav.Kos, Milan.Minarik, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Josef.Kocourek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 128
Registrován: 10 úno 2018, 09:49
Profese: Provozní dispečer
Bydliště: Konstantinova Praha 4
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Josef.Kocourek »

Ahoj,
Přihlašuji se do volby představenstva MS Prahy 11 a to na pozici člena představenstva.
Jsem členem MS P11 od 19.4. 2018. Snažím se plnit to, co jsem slíbil při mém grilování z dubna tohoto roku.
Snad se mi to daří, to musí posoudit ostatní členové naší MS.
Snažím se pomáhat svým optimismem stmelovat náš kolektiv, ale není to tak náročné, protože jsou skvělý :-).
Nad každým názorem dlouze přemýšlím a je li třeba, dokážu svůj přehodnotit.
Vážím si všech členů, věřím v jejich úsudek a vím, že určitě navolí ty nejlepší.
Nebudu-li mezi nimi, bude to tak v pořádku.
A proto směle všichni k volbě.
Díky všem, Pepa. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kocourek za příspěvky (celkem 3):
Ladislav.Kos, Milan.Minarik, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Přátele, kolegové Piráti,

rozhodl jsem se tímto obhájit svou pozici v předsednictvu MS Piráti Praha 11.

Za necelý rok jsme dokázali hodně. Z ničeho jsme vytvořili fungující a samostatnou místní organizaci, kterou nám jiné městské části mohou jen závidět. Jsem rád, že je mezi námi tolik nadšenců, kteří obětují svůj volný čas pro to, aby se nám v naší čtvrti lépe žilo. A i když je to někdy náročné, stojí ten čas za to.

Vím, že mám spoustu vad, především pak způsob mé komunikace nemusí vyhovovat všem. Jsem si toho vědom a bez vaší zpětné vazby bych se nemohl měnit k lepšímu. Děkuji vám za to.

Kandiduji:
1) na pozici předsedy (pro zvýšení konkurence)
2) na pozici člena předsednictva, v případě, že bych ve volbě předsedy neuspěl.

Děkuji za vaši přízeň, bouři vstříc.
Láďa Kos
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvky (celkem 4):
Josef.Kocourek, Jan.Mejsnar, Milan.Minarik, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Martin.Duska
Člen KS Praha
Příspěvky: 251
Registrován: 27 zář 2014, 00:05
Profese: Politolog
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 553 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Martin.Duska »

Milé Pirátky, Piráti a Piráťata.

Tímto se hlásím do obhajoby o místopředsedu MČ.
Současné předsednictvo mělo dva cíle. Postavit základní strukturu a ve zdraví přežít volby. Dnes MČ 11 díky práci, nasazení, skvělým lidem a špetce drzosti je dnes druhá nejsilnější strana na Jižáku. Díky vám všem. Při pohledu do budoucnosti bych tlačil:

"Umírněný růst". Cílem není kvantita, ale kvalita. Raději pár nových členů, s kterými se sžijeme a zapojíme do Pirátských struktur než kvanta lidí o kterých nebudeme nic vědět.

"Zapouštění kořínků" Zapojení Pirátů do struktur institucí, občanské společnosti a spolků MČ 11. Tito ostrůvky civilizace musí vědět, že pokud mají problém Piráti si je vždy vyslechnou a dají jim prostor. Nikdo Piráty na Jižáku nezná. Co lidé neznají, toho se bojí.

"Pečuj o hejno". AČ se to nezdá, na schůzích často se zavřenýma očima naslouchám a snažím se každému vyjít vstříc v rámci možností. Malá bolístka a hejtíky řeším rovnou, aby jsme nedopadli jako jiné MČ. Cílem je, být v maximální míře soběstačná a nezávislá MČ co se týče produkce fungování. Naopak, ohledně Pirátských aktivit, programu a komunikace maximální propojení se zbytkem Prahy.

"Dlouhodobý cíl" Postavit takový zastupitelský klub, díky kterému za 4 roky vyhrajeme volby, bez ohledu na to zda v koalici nebo opozici.

Známe se už rok, moje silné a slabé stránky znáte. Přidávám se k Pepovy s hulícím smajlíkem :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Duska za příspěvky (celkem 5):
Josef.Kocourek, Milan.Minarik, Jiri.Dohnal, Ladislav.Kos, Ondrej.Profant
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ Karel Čapek
Uživatelský avatar
Milan.Minarik
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 42
Registrován: 19 dub 2018, 22:47
Profese: pracující
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Milan.Minarik »

Ahoj posádko,

rád bych touto cestou oznámil svou kandidaturu na pozici předsedy MS Praha 11 a v případě neúspěchu na pozici řadového člena představenstva.

Můj pirátský wiki medailonek najdete zde: https://wiki.pirati.cz/lide/milan_minarik

Rád bych se věnoval profesionalizaci našeho týmu, jeho rozšiřování o nové kvalitní členy, kteří jsou srdcem i hlavou Piráti.

Aktivním příznivcem České pirátské strany jsem od léta 2017, členem pak od jara 2018. Z profesního života mám zkušenosti s vedením týmu lidí, přičemž mnou vedené týmy sestávaly jak z několika mámo jednotlivců, tak i ze stovek lidí. Tyto nabyté zkušenosti bych rád uplatnil i při vedení jihoměstských Pirátů.

Dnes jsme kompaktní parta nadšenců do místní i vyšší politiky, kteří se nechtějí smířit se současnou situací jak v místě našeho bydliště, tak i v České republice obecně. Za svůj hlavní úkol budu považovat přeměnit naši partu nadšenců v tým profesionálů, kteří umí dělat politiku na všech úrovních, vědí, jak profesionálně komunikovat s voliči, politiky i zájmovými skupinami, jak kvalitně zpracovávat myšlenky a nápady a přeměnit je v úspěšné projekty. Rád bych u nás udržel naše nadšení a pomohl zvýšit odbornost všech jednotlivců v oblastech, které je nejvíce zajímají a baví.

Dalším úkolem, který přijmu zas svůj, bude zlepšení povědomí o jihoměstských Pirátech v rámci České pirátské strany. Toho chci dosáhnout lepší a intenzivnější komunikací a spoluprací mezi naším MS a dalšími orgány Strany. Chci dosáhnout toho, že dokážeme ze Strany vytěžit maximum a stejné maximum Straně i dát.

Nechci být vaším šéfem, chci být průvodce, který vás povede k vašemu cíli, který si sami zvolíte. Chci být zahradník, který v každém z vás bude pěstovat ty nejlepší a nejsilnější stránky vaší osobnosti, vaše znalosti a dovednosti.

Jsem obyčejný člověk, který není neomylný a umím přiznat svou chybu, jsem týmový hráč, ale to všichni víte, protože mě dobře znáte. Víte, že jsem empatický a umím odložit stranou své vlastní názory, hodnoty a předsudky, pokud je to třeba k dosažení konsenzu. Zároveň ale víte, že umím být asertivní, mám tah na branku a vždy jdu přímo k vytčenému cíli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Minarik za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Dohnal, Ladislav.Kos, Josef.Kocourek
Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

Drazí,

ráda bych formalizovala svou kandidaturu.
Můj medailonek zde: https://wiki.pirati.cz/lide/zuzana.ujhelyiova

Ráda bych kandidovala na obě pozice, tedy:
1. na pozici předsedy
2. na pozici místopředsedy (v případě neúspěchu v bodě č. 1)

Díky, že jste s díky, že jsme.
Naše pirátská posádka je parta lidí, kteří jdou do věcí s nasazením, každý po svém, ale ve výsledné téměř 100% harmonii. Je radost to sledovat a je radost se toho účastnit. Mám vás ráda, lidi.

Ráda bych udržela naslouchající a respektující atmosféru a především vtip (sranda musí bet, i kdyby na chleba nebylo).
Zapracovat bychom měli na efektivnosti našich schůzek a na rychlém toku informací ke všem členům.
Takže: efektivnost a komunikace.

Díky Vám!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Ujhelyiova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kocourek, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Jiri.Dohnal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 98
Registrován: 10 kvě 2017, 21:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 572 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Jiri.Dohnal »

Ahoj Pirátky a Piráti na Jižním Městě,

jak jsem již verbálně deklaroval, budu se ucházet o pozici v předsednictvu našeho MS, konkrétně o pozici předsedy. V případě neúspěchu o pozici místopředsedy.

Jak jistě víte, prožili jsme spolu jeden celý rok. Ze skupiny nadšenců, kterým jsou blízké "pirátské myšlenky" vznikla oficiálně 1.2. 2018 plnohodnotná místní organizace na Jižním Městě, jejíž součástí jsme právě my - Piráti Praha 11. Druhé místo a 9 zastupitelských mandátů v letošních komunálních volbách je důkazem toho, že jsme se společně vydali správnou cestou. Gratuluji nám všem !

Jako předseda našeho MS bych rád navázal na dosavadní aktivity. Naši sílu a budoucí rozvoj vidím především v činnosti pracovních skupin a v interním vzdělávání. Podle mého názoru nás to opět posune správným směrem. Jak lidsky, tak i profesně :-)

Dále bych rád provedl rozdělení provozních agend v MS tak, aby byla jasná zodpovědnost za danou oblast. Nyní se v konkrétních činnostech často střídáme a ztrácíme tak část společné efektivity. V rámci našich pracovních skupin by se nám to mělo povést změnit k lepšímu.

Prozradím vám, že jsem rád, že jsme. Prostě je mi s vámi dobře. A i když nemáme na některé věci či některá témata stejný názor, dokážeme se vzájemně poslouchat a finálně se domluvit. Umíme jednoduše táhnout za jeden provaz. Toho si moc vážím. Čeká nás nyní hodně zajímavé práce ve prospěch obyvatel Jižního Města, tak pojďme společně do toho.

Pokud budete potřebovat o mne další podrobné informace, jsem vám kdykoliv k dispozici (tel. 608 770 778 nebo e-mail jiri.dohnal@pirati.cz). Případně můžete čerpat z oficiálních pirátských zdrojů:

https://praha.pirati.cz/lide/jiri-dohnal/

https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_dohnal

U voleb přeji šťastnou ruku.

Díky za vaši podporu, zdraví vás -

Jirka Dohnal, Piráti Praha 11
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Dohnal za příspěvky (celkem 3):
Josef.Kocourek, Ladislav.Kos, Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Zuzana.Boehmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 335
Registrován: 12 čer 2018, 16:17
Profese: středoškolský pedagog
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Zuzana.Boehmova »

Vážené Pirátky, vážení Piráti,

ráda bych kandidovala na předsedu MS.
Myslím, že jsme skvělý tým lidí, jen nám chybí organizovanost, kterou Vám díky svým pedagogickým schopnostem dokážu poskytnout.
odkaz na mě: https://wiki.pirati.cz/lide/zuzana_bohmova

Dík,
Zuzka
PS.: Na schůzích zavedu fyzické tresty :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Boehmova za příspěvky (celkem 3):
Josef.Kocourek, Ladislav.Kos, Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 11

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Přátelé, tímto uzávírám rozpravu. Děkuji všem kandidátům, kteří mají zájem o rozvoj našeho místního sdružení.

V pondělí 12.11. v 7:00 začne volba předsedy, bude trvat 48 hodin. Hlasování bude dvoukolové. V prvním kole volíme přípustnost kandidátů a každý hlasující má tolik hlasů, kolik je kandidátů. Do druhého kola postoupí kandidáti, kteří obdrží nadpoloviční podporu. Pokud bude takový kandidát jen jeden, je zvolen a druhé kolo se nekoná. Ve druhém bude mít každý tolik hlasů, kolik je volených pozic. Následně bude vyhlášena volba tří místopředsedů.

Kandidáti na předsedu MS Piráti Praha 11, seřazení podle času nominace:

- Zuzana Ujhelyiová
- Ladislav Kos
- Milan Minařík
- Jiří Dohnal
- Zuzana Bohmová
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 11“