KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 - 8. místo (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 11

Odpovědět
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 - 8. místo (rozprava)

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj,

tímto zahajuji rozpravu na 8. místo na Pirátské kandidátce do zastupitelstva na MČ Praha 11. Jednání bude probíhat na základně volebního řádu a jednacího řádu CF.

Po dohodě s PMS poběží rozprava pouze na 8. místo a zbytek kandidátky (9. - 45. místo) se doplní jednorázově usnesením MS na návrh PMS.

Kandidát/ka by ve své kandidátské řeči měl/a uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ní má předpoklady.
Kandidát/ka musí mít nejpozději v den zahájení volby aktuální prezentaci na pirátském webu (lze se do volby přihlásit rovnou a profil doplnit časem). Návod na zřízení profilu najdete zde, pokud s tím budete mít problémy kontaktujte mě na michal.jokes@pirati.cz a poradím vám (případně vám profil i vytvořím když mi pošlete text a fotku).

Rozprava poběží 4 dny, tedy do pátku 22. 6. a následně na to bude vyhlášena volba.

Kandidáti na 8. místo:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Annette.Heidlova za příspěvek:
Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Jiri.Dohnal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 98
Registrován: 10 kvě 2017, 21:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 572 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 - 8. místo (rozprava)

Příspěvek od Jiri.Dohnal »

Prosím všechny potenciální kandidáty, aby zde připojili svojí kandidátskou řeč ☺️

Děkuji. J.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Dohnal za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kocourek, Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Zuzana.Boehmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 335
Registrován: 12 čer 2018, 16:17
Profese: středoškolský pedagog
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 - 8. místo (rozprava)

Příspěvek od Zuzana.Boehmova »

Vážené pirátky, vážení piráti,

na Praze 11 žiji poměrně krátký čas, avšak chystám se tu setrvat dlouho, proto bych se ráda zapojila i do zdejšího politického dění a pomohla České pirátské straně dostat se do zastupitelstva místní městské části. Již delší dobu sleduji politickou situaci v naší městské části, proto se domnívám, že naše radnice potřebuje napnout plachty a vyplout do čistých vod neposkvrněných korupční minulostí.
Pro úplnost; vystudovala jsem Pedf UK obor Výtvarná výchova pro ZŠ, ZUŠ a SŠ. V současné době pracuji na Praze 11 jako učitelka. To mě také přimělo k hlubšímu zájmu o politické dění na zdejší MČ. Velmi ráda bych Pirátům pomohla především v oblasti školství, částečně i v oblasti kultury.
Moje vize základních škol na Praze 11 směřuje k efektivní komunikaci mezi školou, MČ a veřejností. Naše školy by měli poskytnout rodičům dostatečné informace o průběhu a způsobech vzdělávání. Rodiče by měli mít možnost si vybrat způsob vzdělávání, který jejich dětem bude vyhovovat, aniž by platili nesmyslné částky za soukromé školy.
V době, kdy se slovo slušnost stává téměř sprosté, je zároveň nutnost chránit učitele před šikanou ze strany žáků i rodičů. K tomu by mohlo pomoc například zefektivnění komunikace mezi školami a oddělením sociálně právní ochrany dětí a mládeže.
Ucházím se o 8. místo na kandidátce. Nejsem členem České pirátské strany (ani žádné jiné), ale již delší dobu spolupracuji s Piráty Prahy 11 a jsem Vaším příznivcem.
Do školství jsem vstoupila s ideály, stejné je to i s mou podporou Pirátů.

Zuzana Böhmová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Boehmova za příspěvek:
Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Milan.Minarik
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 42
Registrován: 19 dub 2018, 22:47
Profese: pracující
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 - 8. místo (rozprava)

Příspěvek od Milan.Minarik »

Děkuji, Zuzko!
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 11“