KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 (rozprava)

Moderátoři: PKS Praha, PMS Praha 11

Zuzana.Bohmova
Člen KS Praha
Profese: středoškolský pedagog
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 (rozprava)

Příspěvek od Zuzana.Bohmova » 18 čer 2018, 23:08

Vážené Pirátky, vážení Piráti,

na Praze 11 žiji poměrně krátký čas, avšak chystám se tu setrvat dlouho. Proto bych se ráda zapojila i do politického dění na Praze 11 a pomohla České pirátské straně dostat se do zastupitelstva místní městské části. Dlouhodobě sleduji politickou situaci v naší městské části, proto se domnívám, že naše radnice potřebuje napnout plachty a vyplout do čistých vod neposkvrněných korupční minulostí.
Pro úplnost; vystudovala jsem Pedf UK obor Výtvarná výchova pro ZŠ, ZUŠ a SŠ. V současné době pracuji na Praze 11 jako učitelka. To mě také přimělo k hlubšímu zájmu o politické dění na zdejší MČ. Velmi ráda bych zdejším Pirátům pomohla především v oblasti školství, částečně i v oblasti kultury.
Moje vize základních škol na Praze 11 směřuje k efektivní komunikaci mezi školou, MČ a veřejností. Naše školy by měli poskytnout rodičům dostatečné informace o průběhu a způsobech vzdělávání. Veřejnost by měla mít možnost vyjádřit svá přání směrem ke vzdělávacím strategiím a cílům. Rodiče by měli mít možnost si vybrat způsob vzdělávání, který jejich dětem bude vyhovovat, aniž by platili nesmyslné částky za soukromé školy.
Ucházím se o 8. místo na kandidátce. Nejsem členem České pirátské strany, ale již delší dobu spolupracuji s Piráty Prahy 11 a jsem Vaším příznivcem.
Do školství jsem vstoupila s ideály, stejné je to i s mou podporou Pirátů.
Změňme Prahu 11 ve čtvrť, kde chce žít každý!

Zuzana Böhmová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Bohmova za příspěvek:
Zuzana.Ujhelyiova

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 11“