Nominace Heleny Buchtové ve volbě 8. a následujích míst

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 4

Odpovědět

Podporuji nominaci Heleny Buchtové pro volbu 8. a všech následujících míst

ANO

11
92%

Zdržuji se

1
8%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Nominace Heleny Buchtové ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Matej.Sandor »

Zakládám nominační vlákno pro Helenu Buchtovou pro volbu 8. - 16. místa případě i pro volbu následujících míst.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Sandor za příspěvek:
Tibor.Vansa
Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Re: Nominace Heleny Buchtové ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Matej.Sandor »

@Helena.Buchtova prosím o případné potvrzení nominace, či uvedení od jakého místa se budeš ucházet případně o kandidátskou řeč

Uživatelský avatar
Helena.Buchtova
Člen KS Praha
Příspěvky: 33
Registrován: 09 bře 2018, 10:06
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 788 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Nominace Heleny Buchtové ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Helena.Buchtova »

Ahoj! Děkuji Matejovi za založení nominačního vlákna. Pokud splním podmínky pro nominaci, s pokorou ji přijmu a o volbu se budu ucházet s ohledem na své současné časové a jiné možnosti od 10. místa. Kandidátskou řeč doplním co nejdříve. Díky za pochopení! :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Buchtova za příspěvky (celkem 2):
Matej.Sandor, Josef.Vlach
Uživatelský avatar
Helena.Buchtova
Člen KS Praha
Příspěvky: 33
Registrován: 09 bře 2018, 10:06
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 788 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Nominace Heleny Buchtové ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Helena.Buchtova »

Chci poděkovat všem za podporu! :) Nominaci s díky přijímám.

OFFTOPICKdo mě znáte z dřívějška (dobrovolnicky jsem se v Praze zapojila během kampaně v roce 2017) víte, že jsem původně komunál vůbec nechtěla řešit a angažovala jsem se čistě coby podpora na různých akcích. To se změnilo poté, co jsem vyhořela v původní profesi (výzkum v oblasti experimentálních neurověd) a rozhodla se radikálně změnit kurz svého života k činnostem méně odborným, ale pro mě naplňujícím a dlouhodobě udržitelným. Byly to mj. právě mé volnočasové aktivity u Pirátů, které mi vrátily vítr do plachet a umožnily nový start. Nastal čas zamyslet se, čím mohu přispět zase Pirátům já.

Vzhledem ke svému původnímu zaměření mám poměrně blízko k tématu návykového chování (a s ním souvisejících přesahů jako jsou psychosociální služby, duševní zdraví apod.). Problematika závislostí mě zajímá dlouhodobě a ráda v tomto ohledu přispěju ke zlepšení stávající situace. Domnívám se, že jde o téma ryze pirátské a s velkým celospolečenským dopadem. Sleduji dění v pirátském MRT Návykové chování a mám v tomto týmu odborné zázemí. Na Praze 4 považuji tuto problematiku za vysoce aktuální a ráda navážu na práci @Jan.Hora, který téma dlouhodobě řeší v rámci výboru pro bezpečnost.

MRT Návykové chování připravil materiál pro oblastní sdružení, v případě zvolení tedy budu vycházet s něj, samozřejmě s ohledem na specifické potřeby a požadavky naší MČ.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Buchtova za příspěvky (celkem 4):
Viktor.Derka, Matej.Sandor, Jan.Hora, Ladislav.Dvorak
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 4“