MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 8

Uživatelský avatar
Michal.Novak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 146
Registrován: 28 črc 2017, 00:25
Profese: business konzultant
Dal poděkování: 520 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Michal.Novak »

Ahoj Piráti!

Děkuji Míše Krupičkové a Ondrovi Moravčíkovi za nominaci. A omlouvám se, že jsem tak dlouho váhal s kandidaturou. Důvodů je více, ale především vím, kolik s sebou pozice v PMS nese odpovědnosti. A v některých fázích i dost práce.

Vidím také potřebu kontinuity, proto se chci nakonec (protože se zdá, že jako jediný ze současných členů PMS) ucházet o pozici předsedy případně místopředsedy na Praze 8. Snad není potřeba, abych se zde dlouze představoval, tak jen napíšu, jak vidím práci PMS a fungování MS do budoucna. A zaměřím se na ty více "soft" věci, protože ty více organizační zde už popsali jiní. Myslím si totiž, že bude třeba udělat změny v přístupu nás všech, a to nejen členů PMS, ale všech aktivních lidí v našem MS. S aktivitou členů a příznivců totiž stojí a padá pirátská práce.

Jsem rád, že se do PMS hlásí řada nových lidí a věřím, že to může být signál k ještě lepšímu fungování Pirátů na Praze 8. Bez aktivního zapojení více lidí to totiž nepůjde. A to ne proto, že by se nám v minulosti vedlo vyloženě špatně, ale proto, že máme před sebou opravdu velké cíle a ty nejde naplňovat v pár lidech.

Piráti totiž (nejen na Praze 8) stojí před bezprecedentní situací a před opravdu velkým úkolem. Loňské volby a povolební vyjednávání nám jasně ukázaly, s jak velkou hydrou resp. žumpou místní politiky se budeme potýkat. A v tomhle soupeření uspějeme jen, budeme-li všichni táhnout za jeden provaz. V minulosti se to ne vždy dělo.

Myslím, že v době loňských voleb, jsme měli možnost poznat, kdo je ochotný nesobecky věnovat MSku čas (byť nejrůznější formou) v době, kdy je to nejvíce třeba, a kdo se v takové situaci stáhne. Chtěl bych požádat všechny, aby si sami zvážili, kolik času mohou a chtějí pirátění věnovat, byť jim z toho nebude kynout žádná okamžitá odměna, a jak vážně to myslí s naším MS. A to není apel jen na kandidáty do PMS.

Nemyslím si také, že je úkolem PMS suplovat činnost celého MS. PMS by podle mě mělo spíše moderovat činnost MSka a zasahovat jen tam, kde je opravdu třeba. (Samozřejmě kromě některých nutných administrativních záležitostí a funkce oficiální komunikace se zbytkem pražské organizace a strany.) V tomhle se neshodnu například s Jitkou.

Abychom se dostali i za ten pomyslný práh změny, bude třeba především upozadit vlastní individuální ambice. Nebo: Dát je do služeb společné věci! Bude tedy třeba dotáhnout do konce diskuzi kolem interního fungování a vztahů s některými členy, kteří to tak v minulosti neviděli. Věřím, že se to nakonec podaří. Bez toho, abychom našli společný přístup se nebudeme dál dostatečně rozvíjet a ustrneme ve stejné pozici jako jiné strany. A to, věřím, nechceme. Příkladů, jak to dělat špatně máme kolem sebe u politické konkurence i na Praze 8 dost.

Držme kurz a udělejme krok za práh změny!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Novak za příspěvky (celkem 4):
Martin.Sterba, Martin.Stanek, Anna.Filinova, Tereza.Vovesova

Michal

Uživatelský avatar
Michaela.Krupickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 85
Registrován: 21 lis 2011, 23:56
Profese: Asistentka poslaneckého klubu Piráti
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Michaela.Krupickova »

PPS:
Děkuji Tereze za nominaci, milá slova a překvapení :)
Aby tedy nebyla ta nuda a do třetice.
A hlavně pro to, že díky mým aktivitám, ve kterých jsem hájila zájmy občanů, mám celkem bohaté zkušenosti s jednáním a vyjednáváním s politiky z různých politických stran, zástupci neziskovek a jiných institucí a to se může hodit, nominaci přijímám a kandiduji zároveň i na pozici předsedkyně MS.

Dobrou noc
Michaela
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Krupickova za příspěvky (celkem 3):
Martin.Sterba, Martin.Stanek, Tereza.Vovesova
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Děkuji Ondrovi Moravčíkovi za podporu a nominaci do PMS a tímto oznamuji, že jsem se nakonec rozhodl nominaci přijmout a kandiduji na místopředsedu PMS.

V návaznosti na mé představení dne 5. 6. 2018 v dovolbě PMS: viewtopic.php?f=945&t=41838#p564895 bych dál navázal na mé zkušenosti v Pirátské straně a v dalším období bych se rád podílel na dalším rozvoji Pirátů na Praze 8.
Své rozhodnutí jsem udělal na poslední chvíli a to z důvodu kvalitních kandidátů na pozici předsedy a místopředsedů PMS na Praze 8.
Myslím že mě všichni znáte a proto bych se chtěl navíc zaměřit na zlepšení komunikace zejména uvnitř MS Praha 8 ale i komunikace směrem k PKS Praha.
Můžu nabídnout své zkušenosti z pozice 2. místopředsedy PMS.

Všem kteří mi vyjádří svojí podporu předem děkuji.

Ivo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 5):
Michal.Novak, Pavel.Franc, Martin.Stanek, Anna.Filinova, Karel.Ptacek

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Pavel.Franc
Místní předsednictvo
Příspěvky: 43
Registrován: 05 črc 2009, 17:30
Profese: IT manažer
Dal poděkování: 311 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Franc »

Díky Ondrovi za nominaci, ale rozhodl jsem se ji nepřijmout a to z následujících důvodů: Jsem pracovně dost vytížen a v pirátech se věnuji již zastupitelování na P8, školství (komise na P8 a magistrátní tým) a hospodář P8 (nově i s oficiálním účtem místního sdružení a snad brzo i rozpočtem na rok 2019) a ve všech těchto aktivitách by rád pokračoval.

Zároveň zde vidím kandidáty, které velmi rád uvidím v PMS:
  • Martin Staněk - pro jeho umění poslouchat a diplomacii, a pro jeho odvahu vzít za věc
  • Ivo Slávka - pro jeho nadhled a stabilitu v dobách bouřlivých
  • Míša Krupičková - pro její angažovanost a aktivismus
  • Honza Hamal - pro jeho neúnavný boj za pravdu podpořenou argumenty
  • Martin Šterba - pro jeho schopnosti mediální komunikace
Díky
Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Franc za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Slavka, Martin.Sterba, Martin.Stanek, Anna.Filinova, Michaela.Krupickova
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,

tímto uzavírám možnost podat kandidátku na předsedu MS Praha 8.

Kandidáti na místopředsedu MS Praha 8 se můžou přihlásit až do ukončení volby předsedu MS Praha 8.

S pozdravem

Ivo

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Michaela.Krupickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 85
Registrován: 21 lis 2011, 23:56
Profese: Asistentka poslaneckého klubu Piráti
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 268 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Michaela.Krupickova »

Úplně poslední věc:
Michala Nováka podporuji jako předsedu a Martina Staňka jako místopředsedu.

Hezký víkend ;)

Michaela
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

.
Prosím další případné kandidáty/tky na místopředsedu/kyni aby se ještě přihlásili nejpozději do ukončení nového (opravného) 2. kola volby předsedy a to nejpozději do pátku 18. 1. 2019 do 13.00 hod.

Děkuji za pochopení.

Ivo Slávka

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF Pha-P8 9/2018 Volba PMS Praha 8 (rozprava)

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,

tímto uzavírám možnost podat kandidátku na místopředsedu/kyni MS Praha 8.
Současné uzavírám rozpravu k volbě PMS Praha 8.

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 8“