Senátní kampaň v obvodu 20

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 4

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Petr.Vileta »

Nemyslím si, že by Piráti měli do Senátu posílat někoho, jehož zdrojem příjmů je provoz výherních automatů. Bojujeme proti exekucím a právě patologické hráčství bývá jedním z důvodů těchto exekucí, ale i trestné činnosti (jak si na hru opatřit peníze). Navíc je mu zcela jedno, jestli kandiduje v Rychnově nebo v Praze. OFFTOPIC :twisted: Roji.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Aneb Plzeň vrací úder! :)
Obrázek

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše: 09 kvě 2018, 23:23 Aneb Plzeň vrací úder! :)
Ale ne, jen tedy všem stejně. Buď hodnotím pomocí argumentů, nebo valím dojmologii, nebo to vtipně zkombinuji do demagogie. A včílka mudrůj ;)
OFFTOPICOstatně "imperium" je spíš Prágl než vesničané z Plzně. :P

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

No sorry, já se nemohu zbavit dojmu, že kdyby Roj proti Rumlovi nevytáhl šavli, tak bys to sem nedal. ;)

Ad Rychnovsko - to není fér, v začátcích se kandidovalo takhle různě a bylo to spíš forma propagace Pirátů, než snaha někoho se za každou cenu někam dostat, takže tohle nepodsouvej. Co z toho asi tak Roj měl? Jen x člověkohodin, co tím strávil.

Ten hazard je ba, větší problém. I přesto bych asi zrovna v tomhle obvodu kandidaturu Roje spíše podpořil. Protože jestli někdo dokáže rozhodit naboba Drahoše, mohl by to být právě Roj se svojí živelností. A prostě nejsme a nikdy jsme nebyli Mirkové Dušínové, jsme piráti a máma své světlé i tmavé stránky, nebudem si hrát na anděly.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše: 10 kvě 2018, 05:40 No sorry, já se nemohu zbavit dojmu, že kdyby Roj proti Rumlovi nevytáhl šavli, tak bys to sem nedal. ;)

Ad Rychnovsko - to není fér, v začátcích se kandidovalo takhle různě a bylo to spíš forma propagace Pirátů, než snaha někoho se za každou cenu někam dostat, takže tohle nepodsouvej. Co z toho asi tak Roj měl? Jen x člověkohodin, co tím strávil.

Ten hazard je ba, větší problém. I přesto bych asi zrovna v tomhle obvodu kandidaturu Roje spíše podpořil. Protože jestli někdo dokáže rozhodit naboba Drahoše, mohl by to být právě Roj se svojí živelností. A prostě nejsme a nikdy jsme nebyli Mirkové Dušínové, jsme piráti a máma své světlé i tmavé stránky, nebudem si hrát na anděly.
Tvůj dojem je naprosto správný. Kdyby Roj nezačal shitstorm, sám by se ho nedočkal. A já si nemyslím, že nejdůležitější je "rozhodit Drahoše". Co kdyby se Roj do Senátu náhodou dostal, co tam pak bude zastávat za hodnoty? "Hrací automat do každé rodiny"? "Byl jsem v Rusku a jsou tam milí lidé."? Víš jak se to říká: "Co nechceš, aby činili tobě, nečiň druhým." :)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Kritika není shitstorm, ten už tu pěkně dlouho nebyl a Roj v Senátu 100% lepší než Drahoš.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše: 10 kvě 2018, 18:17 Kritika není shitstorm, ten už tu pěkně dlouho nebyl a Roj v Senátu 100% lepší než Drahoš.
Kritika na základě argumentů, nikoliv dojmů a "jedna paní povídala", to pak není kritika, ale shitstorm. ;)
Roj píše:Tak já se na ty šméčka v Unii svobody budu muset informovat u někoho, kdo byl insider. To ještě bude legrace :-)
Povšimněte si jednoho detailu. Kde se pan Ruml vyskytl, tam to šlo do kytek. Máme se na co těšit.
Žádné inside informace nedodal (takže jen JPP a pomluvy) a tu druhou větu netřeba vůbec komentovat.
Roj píše:b) Jan Ruml svou dosavadní činností prokázal postoje, které se od programu, ideí a filosofie Pirátů liší.
Ale seznam těch odlišných postojů nikdy nedodal.

Možná je spousta lepších kandidátů než Drahoš, ale Roj to rozhodně není. Demagogii nepředvádí poprvé, takže já si dám tu práci, a dohledám ty jeho předchozí demagogie. Já nechci v Senátu zástupce hazardní lobby (Ivo Valenta je až moc), nejsem z Prahy a nemůžu dělat nic jiného, než podat členský podnět. ;)
Roj píše:Vojto, ti odstupující nejsou z Plzeňského kraje ani v RV, proto nemohou dělat nic. Leda dát členský podnět.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Paní Syková, proč se tolik bijete za trestně stíhaného premiéra? https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/syk ... 77433.html

Myslíte, že je to v souladu s postoji Pirátů?

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

EvaSyk
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 24 dub 2018, 10:41
Profese: senátorka
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od EvaSyk »

Vážený pane Ferjenčíku, to jste mne špatně pochopil, já se za trestně stíhaného premiéra neberu. Chtěla bych, aby konečně vznikla vláda v koalaci s některou z důvěryhodných demokratických stran. Taková koalice se rýsuje s ČSSD. Protože koaliční smlouva obsahuje všechny dosud možné pojistky proti vládnutí i prvoinstančně odsouzeného člena vlády, myslím, že bychom této koalici měli dát šanci a pracovat na tom abychom prosadili některé návrhy ČSSD a Vaší strany. Jsem pro to, aby se pracovalo. Co říkáte?
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Bude se nějak celopražsky řešit zda Roj? Jo vím, že hlasování proběhlo, ale také jsem četl, co postovalo vedení Ph 4.

Pokud bude volba mezi nikým, Sykovou a Drahošem, jsem pro Sykovou :)
Zamčeno

Zpět na „Praha 4“