Kandidatura v Litoměřicích

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Litoměřicko

Uživatelský avatar
michalhost
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 17
Registrován: 23 led 2021, 21:05
Profese: Student
Bydliště: Praha 22
Dostal poděkování: 16 poděkování

Kandidatura v Litoměřicích

Příspěvek od michalhost »

Zdravím litoměřické piráty a pirátky!

Měl bych takovou otázku ohledně zapojení do Litoměřické politiky.
Jsem rodilý pražák, ale v horizontu jednoho roku zvažuji přestěhování se do Litoměřic, případně blízkého okolí a rád bych se zapojil do místní politiky.

Zatím jsem v této oblasti dosti neznalý a rád bych se o místních poměrech pobavil s někým, kdo v této oblasti působí delší dobu a byl by ochotný mi poskytnout jistý insight do místních problémů a záležitostí.
Je mi jasné, že asi upřednostníte obyvatele z okolí, ovšem myslím si, že každá ruka navíc by se mohla hodit a rád bych se tímto nabídl k jakékoliv pomoci.

Samozřejmě budu rád, když se najde nějaký způsob, jak bych mohl být prospěšný pirátům v této části republiky a případně nějaké rady, kam se v okolí podívat a seznámit se s tamním prostředím, případně kam se orientovat v mé budoucí profesní kariéře, případně ubytování, všechno je zatím v plenkách, ale myslím si, že Litoměřice jsou město, kde bych mohl být velmi užitečný.

Díky moc a pokud byste měli zájem mne kontaktovat mimo prostředí fóra, pak zde uvádím svůj e-mail a prosím, kdokoliv máte s tamní politikou nějaké zkušenosti, ozvěte se mi :)
michal.hostonsky@gmail.com

S pozdravem
Michal Hostonský

Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Kandidatura v Litoměřicích

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Michale.

Díky za představení. Poprosím tě, aby ses zaregistroval do systému Nalodění, kde si můžeš vytvořit profil a my s tebou budeme dále komunikovat. Také ti pošlu pozvánku na schůzi MS Litoměřicko, kde můžeš více rozvinout své plány a můžeme se seznámit.

Díky a hezký den,

Zuzka

Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Uživatelský avatar
michalhost
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 17
Registrován: 23 led 2021, 21:05
Profese: Student
Bydliště: Praha 22
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Kandidatura v Litoměřicích

Příspěvek od michalhost »

Zuzana.Petruvova píše: 09 čer 2021, 13:46

Ahoj Michale.

Díky za představení. Poprosím tě, aby ses zaregistroval do systému Nalodění, kde si můžeš vytvořit profil a my s tebou budeme dále komunikovat. Také ti pošlu pozvánku na schůzi MS Litoměřicko, kde můžeš více rozvinout své plány a můžeme se seznámit.

Díky a hezký den,

Zuzka

Ahoj Zuzko,

V systému nalodění už jsem a dokonce bych měl být v dohledné době i platným členem, jenom momentálně působím svými aktivitami v mém nynějším místě bydliště a to v Praze, tudíž grilování proběhne tady na pražském kraji a bude mě přijímat Praha, stěhování je zatím v procesu přípravy, jinak na jednání MS určitě rád dorazím :)

Díky,
Michal

Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Kandidatura v Litoměřicích

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Aha, tak to jo, já tě totiž nevidím. Tak až budeš členem, je to jenom formalita. Až bude schůze MS, tak doraž, rádi tě poznáme. Vyhlásíme ji tady na fóru.

Měj se fajn!

Zuzka

Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Odpovědět

Zpět na „Litoměřicko“