termín schůze MS Svitavsko

Moderátoři: PKS Pardubicky kraj, PMS Svitavsko

Zamčeno
Karsten.Sachs
Republikový výbor
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

termín schůze MS Svitavsko

Příspěvek od Karsten.Sachs » 21 úno 2018, 20:58

Zdravím,

mám v plánu svolat schůzi MS Svitavska s hlavním tématem komunální volby, jde hlavně o setkání komunálních kandidátů ze Svitav, Mor. Třebové a České Třebové. Schůze se nabízí, i když Česká Třebová je formálně Ústecko Orlicko, máme určitě společné regionální témata. Na víc Mikuláš Ferjenčík nabízí nějakou formu mediálního školení a školení pro kampaně. Otevřel jsem toto vlákno aby jsme se domluvili na tom, kdy, kde a jak.

Mikuláš se ptal, jelikož by jsme byli takový pilotní projekt v tomto směru, po čem je vůbec poptávka. Co by od Mikuláše chtěli zúčastnění vědět? Např. komunikace s medii, vedení kontaktní kampaně, územní plánování (o tom bych si něco poslechl) atd. Další věc je, že by nejraději udělal tento workshop v pracovní den, a nejlépe v poslaneckým týdnu viz. https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=200 to je týden 2.-8.4. nevím jestli je možné to udělat v týdnu, u nás máme lidi kteří dojíždí. Tak buď se Mikuláš přece jen urve o víkendu, nebo se sejdeme prostě o nějakém víkendu v druhé půli Března, bez Mikuláše.

Kde: Viděl bych to se sejít ve Svitavách, třeba u Sáhira.
Kdy: druhá půle Března, v týdnu/víkend?
Jak: Buď např. 2h workshop Mikuláš a potom 2h veřejná schůze nebo prostě jen veřejná schůze.

body schůze:
- report o kandidátkách z ČT, MT a SY, představení přítomných kandidátů
- komunální volby, společné komunální/regionální témata
- společné témata do PL

mluvil jsem s Líbou ze Svitav a Matějem z České Třebové a byly tomuto plánu nakloněny, takže prosím o návrhy kdy/kde/jak ;).

Martin.Herman
Předseda místního sdružení
Profese: Seřizovač lisu ( vyučen automechanik )
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: termín schůze MS Svitavsko

Příspěvek od Martin.Herman » 22 úno 2018, 09:43

No moc bych nerikal nahlas ze trebovaci patrej pod orlicko ustecko -letite spory mezi mesty kuli nemocnici a okresnimu mestu no ja urco rad dojedu pokud bude nejakej prijatelnej termin o vikendu . Pres tyden jsem zabitej v praci a nebo z detma

Martin.Saifrt
Krajské předsednictvo
Profese: komunitní pracovník
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Příspěvek od Martin.Saifrt » 25 úno 2018, 19:24

Ahoj, sice jsem jen sympatizant, ale určitě bych naše okolí nepojmenovával ÚSTECKO-ORLICKO! Podporuji spíš ORLICKO - TŘEBOVSKO, což za 1) má větší logiku 2) je tento název dlouhodobě využíván.
"Without freedom of choice there is no creativity." — Captain James T. Kirk

Zdenek.Kubala
Zástupce vedoucího odboru
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Dostal poděkování: 438 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek.Kubala » 26 úno 2018, 16:00

Ahoj, v pardubicich maji dobre naslapnuto(pracovni skupiny) a maji uz nejaka temata castecne zpracovana . Myslim si, ze obecne informace z jejich vystupu(ze 4. schuzky), by mohly urychlit prvotni vykop ohledne diskuze o programu.
Dam do kupy materialy a kdyz mi sedne termin, tak muzu prijet a ukazat. Pripadne jen zasleme.

"Vzal" jsem si na sva bedra to, ze bych rad pomohl vykopnout pomoci sdileni relevantnich a prospechny informaci po kraji. :)
Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)
UNIX - Where is a shell, there is a way.
---
predseda MS Chrudimsko
soucasti technickeho odboru

Karsten.Sachs
Republikový výbor
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Příspěvek od Karsten.Sachs » 01 bře 2018, 22:27

Zdenku, jsem pro.

Každopádně termín jsme už určili, i s ohledem na MF, a tak toto téma zamykám, dál prosím zde: mistni-forum-svitavsko-f913/schuze-ms-s ... 40057.html

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Svitavsko“