Vladan Šafarčík - hlasování o členství

Moderátoři: PKS Moravskoslezsky kraj, PMS Opavske Slezsko

Zamčeno
Pavel.Korizek
Předseda krajského sdružení
Profese: programátor
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 222 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vladan Šafarčík - hlasování o členství

Příspěvek od Pavel.Korizek » 04 lis 2019, 05:07

Hlasování o přijetí Vladana Šafarčíka za člena.

Představení viewtopic.php?f=905&t=49181

Hlasování je veřejné a potrvá po dobu 72 hodin (délka hlasování prodloužena na žádost Pavla Gazdy), pokud neodhlasují dříve všichni hlasující.

Hlasovat můžete pro přijetí, proti přijetí, zdržuji se.

V případě, že budete hlasovat proti přijetí, napište do následujícího odstavce i důvod.
Pavel Kořízek
Pirátská strana - předseda krajského sdružení Moravskoslezského kraje
statutární město Opava - radní města Opavy, člen kontrolního výboru ZMO
tel: +420 777 237 635 e-mail: pavel.korizek@pirati.cz

Pavel.Korizek
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladan Šafarčík - hlasování o členství

Příspěvek od Pavel.Korizek » 04 lis 2019, 05:19

proti přijetí

Důvod: uvedl, že nesouhlasí se zapojením veřejnosti do rozhodování a sdílel na sociální síti názory slovenského poslance Milana Mazurka , který je médii označován za neonacistu . (modifikováno na žádost Vladana Šafarčíka 4.11.2019 11:54 a 12:19)
Přílohy
fb.png
Pavel Kořízek

Hana.Brnakova
Místní předsednictvo
Profese: ředitelka NNO
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Příspěvek od Hana.Brnakova » 05 lis 2019, 21:36

Navrhuji odložení hlasování - zatím se zdržuji.

Jan.Sterba
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: Dopravně-technický náměstek MDPO, a.s.
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od Jan.Sterba » 06 lis 2019, 00:47

Hlasuji pro přijetí Vladana Šafarčíka za člena České pirátské strany. OFFTOPICPokud by ovšem toto hlasování bylo podmíněno odložením hlasování o Andreasovi Drastíkovi tak s touto podmínkou nesouhlasím a navrhuji celé hlasování odložit na dobu neurčitou. Nebyl jsem nikým z předsednictva kontaktován s informací o bezdůvodném prodloužení hlasování na 72 hodin. Navíc provedení této změny bez jakýchkolic záznamů o provedené změně považuji za úmyslný podvod na předsednictvo a naskýtá se otázka, jak je možné, že P.Kořízek může změnit termín původního hlasování a nikomu to nesdělit. Na samotném hlasování tuto změnu nelze registrovat, znamená to tedy, že P.Kořízek si může kdykoliv v průběhu hlasování změnit podmínky a nikoho o tom neinformovat, tady asi pirátská transparentnost šla jinou cestou. Znovu musím otevřít diskusi o hlasování při přijetí Rostislava Matušky a vyjádřit svou pochybnost o regulérnosti jeho přijetí.
Zároveň nesouhlasím s dehonestující kampaní Pavla Kořízka a dalších členů nebo příznivců naší strany proti Vladanovi Šafarčíkovi. Vladana Šafarčíka jsem osobně oslovil spolu s Hankou Brňákovou a požádal jej o podporu pirátské strany před komunálními volbami v loňském roce a nabídli mu místo na naší kandidátní listině, což akceptoval. Více než rok a půl se aktivně zapojoval do naší činnosti, podporoval nás svou účastí na schůzích, mítincích, jako jeden z mála pomáhlal při vylepování plakátů a bannerů v komunálních i evropských volbách. Jen on mne doprovodil na celostátní pirátské fórum v Táboře (kde byl krajský předseda Pavel Kořízek, který chyběl jako jediný krajský předseda a kde byli další členové naší strany z Opavy?) A teď mu vyčítáme ústy našeho předsedy místního sdružení a zároveň předsedy MSK Pavla Kořízka že je fašista, a tudíž zároveň hlasuje proti jeho přijetí? Proč mu to nevadilo celou dobu. Možná proto, že Pavel Kořízek neměl nikoho kdo by nás podpořil na kandidátní listině a potřeboval hlasy od jiných, které by ho vynesly do zastupitelstva SMO. Strach z toho, že by Vladan Šafarčík ohrozil jeho funkci přivedlo našeho předsedu k volbě proti. Pavle je to ubohé a měl by jsi se stydět. Sám nejlépe víš kolik protipirátských věcí máš již za sebou a teď se budeš ohánět svými jakoby pirátskými názory. Trapné. Se souhlasem naší kandidátky Kateřiny Skřivánkové uvádím její vyjádření ke stávající situaci :
"Ahoj, se zájmem sleduji i já průběh hlasování o přijetí členů a jsem docela zvědavá na výsledek, zatím to hodnotím tak, že v případě hlasování předsedy Pavla Kořízka převažuje osobní strach z toho, že by se u Pirátů objevila výrazná osobnost, lídr o kterém jsme mluvili, někdo, kdo umí racionálně uvažovat, organizovat..za ten rok a půl co Vás poznávám, je pro mě z nečlenů právě Vladan Šafarčík největší "Pirát". To, že Pavle (Pavel Kořízek), hlasuješ proti němu, ale Andy je pro Tebe akceptovatelný (přesto, že sdílel to samé) je pro mě jasným důkazem toho, že se Ti jednoduše do skupiny schopný člověk nehodí. Nechci tady připomínat, kdo z Vás byl na tom celostátním srazu, jak si oba kluci z Kateřinek odmakali kampaň s nasazením, bezvadně reagovali na dotazy lidí na ulici, že ani jeden z nich si nechali proplatit nic z toho, co donesli (a že těch koláčů nebylo málo), zatímco ty sis guláš proplatit nechal..Jasně, členství není za zásluhy. Jen mi přijde divné, že to, co vidím já, jsi za rok a půl nepoznal. Strávili jsme spolu tolik času a ty ve Slepici říkáš, že je neznáš. Zatímco, jak jsi řekl, za Gabkou Lackovou chodíš do školy a povídáte si o pirátských principech a její názory znáš, možná jsi mohl koukat kolem sebe, kteří lidé se s Tebou nalodili na pirátskou loď...Bez ohledu na to, jak hlasování dopadne jsem měla potřebu Vám zde sdělit svůj názor.
Pavle, bohužel musím konstatovat, že nejen jako předseda místního sdružení ale bohužel i jako krajský předseda MSK jsi selhal na celé čáře a tvá nominace za Opavu do krajských voleb je pro mne zcela nepřijatelná. Nedovedeš reagovat na vzniklou situaci, za celou dobu svého působení ve funkci předsedy jsi nebyl schopen svolat jedinou schůzi předsednictva, nedělal jsi zápisy a co je nejhorší, podepsal jsi zfalšovanou kandidátní listinu v komunálních volbách v Hlučíně. Upozorňoval jsem tě, že lidé kvůli tobě nechcou vstoupit do strany, tvá reakce, že ti to je jedno, jen dokresluje obrázek o tvých morálních vlastnostech. To uvádím jen zlomek toho co jsi nezvládl. Jan Štěrba

Pavel.Korizek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Korizek » 07 lis 2019, 06:44

Vladan nepřijat 1-1-1 , nehlasoval 1 člen předsednictva (Tomčala) .
Pavel Kořízek

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22464 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 07 lis 2019, 11:01

Oznámení moderátora:
Odmoderoval jsem příspěvky nesouvisející s hlasováním do představovacího vlákna, kde lze dokončit diskusi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Pavel.Korizek
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Jan.Sterba
Profese: Dopravně-technický náměstek MDPO, a.s.
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Příspěvek od Jan.Sterba » 07 lis 2019, 15:02

Zde je odkaz na představovací vlákno : viewtopic.php?f=905&t=49181

Jaroslav.Tomcala
Profese: Mistr odborného výcviku
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od Jaroslav.Tomcala » 09 lis 2019, 21:04

Jsem pro prijeti