David Otevřel [PŘIJAT]

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Zamčeno
David.Otevrel
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2020, 14:28
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

David Otevřel [PŘIJAT]

Příspěvek od David.Otevrel »

Ahoj,

jsem tady, protože chci dělat politiku. Došlo mi, že pokud jsem občan a mám svou zem, tak bych se o ni měl trochu zajímat. Většina lidí to zatím nějak zanedbává a pak to taky tak vypadá.

Proč se chci přidat k Pirátům? Protože nejste komunisti, nejste oligarchův management, nejste modrá ani oranžová stáj, nejste konzervy a nejste tomio. Protože máte demokratické fungování s transparentní strukturou a jasnými pravidly, snahu dělat věci pořádně a cílíte na celostátní politiku.

Pocházím z Brna a na MU jsem studoval mezinárodní vztahy a teď studuju ekonomii. Jsem celkově liberální, rád bych se zapojil plnohodnotně jako člen a pomohl, jak budu moci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Otevrel za příspěvky (celkem 2):
Michal.Marciniszyn, Lukas.Dolezal
David Otevřel
Uživatelský avatar
Michal.Marciniszyn
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2016, 13:48
Profese: Manager, Software Engineering
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 544 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: David Otevřel

Příspěvek od Michal.Marciniszyn »

Ahoj Davide,

naše koordinátorky se Ti ozvou ohledně schůzky s nováčky, kde se budeš moct v neformálním prostředí zeptat na cokoli by Tě zajímalo. Jinak jsi samozřejmě vítán na městské nebo krajské schůzi, případně se s námi můžeš potkat teď při pravidelném kampaňování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Marciniszyn za příspěvek:
David.Otevrel

Předseda MS Brno
Zastupitel Brno-střed
Tel: 736 538 973
Email: michal.marciniszyn@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 498
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 533 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: David Otevřel

Příspěvek od Jan.Wagner »

Ahoj Davide,

děkujeme za představení na fóru a zájem se k nám přidat. Budeme rádi, když se nám představíš i v rámci tzv. grilování na schůzi. Příští schůze se má konat ve čtvrtek 15.10.2020, ale žijeme v nejisté době, takže není jisté, jestli se vůbec uskuteční, ale budu se tě snažit včas informovat. Každopádně schůzka s nováčky, kterou zmiňoval Michal, bude příští úterý 6.10. od 18:00 v Záhradě, Údolní 37 a budeme rádi, když se nám zatím příjdeš představit aspoň tam. Kdyby ses nemohl dostavit, tak tyto schůzky se konají každé dva týdny na tom samém místě ve stejný čas ;)

Dám ti sem odkaz na naše Stanovy: https://wiki.pirati.cz/rules/st které by sis měl pročíst, než se nám půjdeš představit. Tady jsou potom Zásady přijímání nových členů KF JmK: viewtopic.php?f=436&t=38227 kde najdeš podmínky, které bys měl splnit, abychom tě mohli přijmout za člena. Dále pak doporučuji Jednací řád Krajského fóra Jihomoravského kraje: https://wiki.pirati.cz/regiony/jiznimorava/jdr pro lepší pochopení vnitřního fungování našeho pirátského sdružení.

Kdybys něco potřeboval, tak se obrať buď na mě nebo na naše krajské koordinátorky:

Vendy https://jihomoravsky.pirati.cz/lide/vendula-svobodova/
Markéta https://jihomoravsky.pirati.cz/lide/marketa-tvrda/

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání :)

Za brněnské Piráty,
Honza Wagner
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Wagner za příspěvky (celkem 2):
David.Otevrel, V__

Миру мир!

Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 498
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 533 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: David Otevřel

Příspěvek od Jan.Wagner »

Ahoj,

pokud se nám chceš představit na schůzi brněnského místního sdružení, tak ta se bude konat tento čtvrtek od 18:00. Tato schůze kvůli opatřením vlády proběhne online na platformě Jitsi: https://jitsi.pirati.cz/JmK.

Můžeš se nám teda představit i na krajské schůzi 15.10.2020, ale zatím není jasné, jak bude probíhat, nicméně předpokládám, že taky online.

Honza W.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Wagner za příspěvek:
David.Otevrel

Миру мир!

David.Otevrel
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2020, 14:28
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: David Otevřel

Příspěvek od David.Otevrel »

Ahoj,

díky za info :) Na nováčkovské schůzce jsem už byl, potkali jsme se tam :D Jinak na grilování bych určitě přišel toho 15.10., dneska 8.10. v 18.00 si nejsem jistej, jestli budu mít čas. Ale možná jo, tak bych se připojil a představil.
David Otevřel
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 498
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 533 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: David Otevřel

Příspěvek od Jan.Wagner »

Ahoj Davide,

zahlasovali jsme a byl jsi přijat na palubu MS Brno.

Gratuluju a těším se na další spolupráci :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Wagner za příspěvek:
David.Otevrel

Миру мир!

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Brno“