Šárka Štolbová

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Odpovědět
StolSa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2018, 17:05
Profese: Student psychologie a politologie
Dostal poděkování: 7 poděkování

Šárka Štolbová

Příspěvek od StolSa »

Zdravím :) ! Na základě instrukcí z e-mailu bych se ráda představila. Jmenuji se Šárka Štolbová a od září se chystám studovat politologii a evropská studia na MUNI v Brně. Zájem o politiku mě nějaký ten čas provází ale to právé ořechové přišlo až s Piráty - za což jim jsem moc vděčná a ráda bych přidala ruku k dílu :) . Proto by pro mě byla velká pocta být členem strany. A závěrem bych jen ráda poděkovala pirátům za účast na české politice. Trochu paradox, že zrovna piráti jsou jediní, co nekradou :) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi StolSa za příspěvky (celkem 4):
Jan.Mucka, Tomas.Kolacny, Petr.Springinsfeld, Jiri.Ulip
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Šárka Štolbová

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Šárko,
díky za představení, chci se zeptat, jestli už teď jsi v Brně anebo se teprve budeš stěhovat? A také co se ti z pirátského programu líbí a s čím naopak úplně nesouhlasíš? Bylo by fajn, kdyby si přišla třeba na naši Krajskou informační schůzku pro uchazeče o členství, která se bude konat 17.5. od 18:00 v Pirate Space Brno (Údolní 37) a stavila se třeba i na Místní schůzi Brno - 22.5. od 18:00 na Pirate Space Brno. Rád bych tě pozval také na krajskou schůzi, která se bude konat 30.5. V malém sále B. Bakaly.
StolSa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2018, 17:05
Profese: Student psychologie a politologie
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Šárka Štolbová

Příspěvek od StolSa »

Aktuálně jsem v Brně přes týden a mělo by tomu tak být i příští tři roky na bakalářském studiu. Přes víkendy se ale v Brně příliš nezdržuji. Nejprve jsem s piráty nesouhlasila v digitalizaci. Měla jsem pocit, že tím vezmou práci stovkám úředníků. Díky tomu jsem se začala o piráty víc zajímat. Můj pohled se za tu dobu hodně změnil a nyní naprosto souhlasím. Fronty, ztráta času nebo přebytečné papírování. Takhle to u nás funguje a je potřeba to změnit. Úředník tu vždy bude pokud si člověk nebude vědět rady, nebo pokud bude starší a nebude mu digitalizace vyhovovat. Digitální stát v rámci ministerstva informatiky je dle mého názoru nejlepší možné řešení. Další bod programu, který určitě stojí za zminku, je v rámci dopravy. Dlouhodobé záruky, kontroly a zároveň i značně zrychlení výstavby dopravních tepen je velmi přínosné spojení pro aktuální situaci v Česku. Také se mi libí myšlenka zveřejňování informací. Úzce souvisí s digitalizací a body programu se hezky propojují. Těžko bych hledala něco, s čím vyloženě nesouhlasím. Body programu jsou přeci jen stručné, takže bych maximálně doplnila. Například souhlasím se zrušením postihů dospělých osob v rámci pěstování omamných látek pro svou potřebu, ale je určitě potřeba více vzdělávat v tomto ohledu. Snadno se může stát, že si tuto případnou změnu každý vyloží po svém úplně jinak. Děkuji moc za pozvání. Mám určitě v plánu přijít 17.5 do Pirate Space v Brně - o tom vím dopředu. Místní i krajská schůze zní lákavě a budu se snažit udělat si čas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi StolSa za příspěvky (celkem 3):
Jan.Mucka, Jiri.Ulip, Tomas.Gottwald
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Brno“