Benefiční bazárek v JH

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Judita.Vedlova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 36
Registrován: 11 črc 2014, 14:09
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Benefiční bazárek v JH

Příspěvek od Judita.Vedlova » 02 srp 2019, 12:15

Od slov k činům

Trochu to tady uvedu. Už od konce zimy mám v hlavě myšlenku udělat v JH benefiční bazárek, jehož výtěžek by šel na podporu nějaká prospěšné aktivity, služby... Ráda bych z toho do budoucna udělala pravidelnou akci, když se povede, můžeme to zkusit i v jiných městech. Ale v tuto chvíli nemám kapacitu dělat megalomanskou akci. Třeba časem, je potřeba si klást vysoké cíle, ale měly by být splnitelné.
My jsme se v týmu domluvili na tom, že uspořádáme tento BB na podporu Centra Aktivní senior organizace MESADA.

Proč zavádím toto vlákno? Je to jednoduché, potřebuji zdroje, a to hlavně ty lidské, tedy VÁS. Je na tom i tak hromada práce, kterou v tak malém počtu, co v JH máme nemůžeme zvládnout sami. Uvítám jakoukoliv podporu, radu, přiložení ruky k dílu. Aneb musíme si pomáhat, když jsme na jedné lodi.

Zde přikládám link na pracovní verzi dokumentu https://docs.google.com/document/d/1nUG ... sp=sharing

Odpovědět

Zpět na „Jihočeský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů