Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
michal rosecký
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: ruzné odpadové hospodářství
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: cokoliv kdykoliv

Příspěvek od michal rosecký » 28 úno 2012, 19:52

jsem velmi manualně zručný jelikož pracuji rukama v odpadovém hospodářství jsem ochoten a rad pomužu s jakoukoliv špinavou fizicky namahavou prací s čímkoliv pro piratskou stranu tudíž i pro blaho naší republiky ps:donesu trávu :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi michal rosecký za příspěvky (celkem 4):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla, Ondrej.Kallasch, Michal.Klus
musíme si pomáhat aneb malími kručky ku hezčímu světu

piro
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: OSVČ, elektrotechnik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od piro » 28 úno 2012, 21:30

Ahoj,
tak se teda představuju: jsem začínající podnikatel s dluhy, neprosperujícím papírnictvím a rozjíždějícím se podnikem na dodávku a montáž zabezpečovacích zařízení, což je obor ve kterém se už nějaký pátek pohybuju.
Na hudební nátroj nehraju - nedopadlo to dobře. Ani mi nejde chov zviřátek a tak jediný co mi vydrželo je želva a té se kupodivu daří.
Děti mě nemají rádi protože vypadám jak čert.
Kdysi jsem se věnoval parašutismu ale na to už není bohužel ani čas ani prachy a doma by se se mnou nebavila ani klika u h....u. Docela mě zase chytlo rybaření...
Jinak asi normálka...
Tito uživatelé poděkovali autorovi piro za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Josef.Ulehla

Michaela.Schwarzova
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 652 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Schwarzova » 29 úno 2012, 22:32

Zdravím,

můžu být zneužita ke zpěvu, tanci, případně i něco zapískám na flétnu. Občas něco upeču, od perníčků po dorty. Vcelku se kamarádím s PC, trochu ovládám HTML, JavaScript i PHP, GIMP a Inkspace. Mám zkušenosti s financema, koučingem a trocha manažerských schopností. Momentálně rozjíždíme rodinný e-shop, který se bude týkat keramiky pro akvaristy, kterou doma vlastnoručně plácáme a pálíme. Klidně můžu být zapřažena do jakékoli manuální práce a jelikož jsem matka 4-letého klučiny, tak jsem odolná vůči stresu, hluku, nepořádku a schopna neustále odpovídat na dokola opakující se otázky...a jsem přeborník v prší a člověče nezlob se. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Schwarzova za příspěvky (celkem 7):
Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Roman.Kucera, JirkaXDU, Josef.Ulehla, Ondrej.Kallasch

lunette
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: student
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Příspěvek od lunette » 02 bře 2012, 11:11

Čau piráti, jmenuji se Petr Vacek, je mi 18 let a studuji na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Mezi mé zájmy patří politika, což je celkem logické k faktu, že sem píši prakticky nehodnotné poznámky. Jsem muzikant, hraji na kytaru a baskytaru,
částečně na klavír. Studuji angličtinu a francouzštinu na úrovni B2. Také rád cestuji a poznávám nové kultury (zní to sice jako klišé, ale co člověk nadělá).

Chtěl bych se dostat na Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne, každopádně uvidíme, kam mě nohy zavedou.

Byl bych rád za jakoukoliv přidělenou práci, kterou bych mohl pro piráty zpracovávat, tedy kromě těch techničtějších záležitostí, na to sem blbý, ne-li blbější :D

Budete-li mít zájem, kontaktujte mě na pete.vacek@gmail.com

Mějte se piráti, čágo ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi lunette za příspěvky (celkem 8):
Mikulas.Ferjencik, Roman.Kucera, Petr.Vileta, Lukas.Findeis, Filip.Krska, Josef.Ulehla, Ondrej.Kallasch, Helena Jarolimkova

Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Profese: makroekonom
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování

Příspěvek od Jiri.Jansa » 13 bře 2012, 21:42

ahoj, právě jsem se zaregistroval jako příznivec. Jmenuji se Jiří Jansa, je mi 27 let, bydliště Chrudim/výhledově Praha, čerstvě jsem vystudoval ekonomii na FSV UK, jsem v mezidobí škola-práce případně škola - doktorand. Z využitelných dovedností - jazyky anglicky (asi úroveň C1-C2) a švédsky (B2-C1), pokročilá odborná ekonomie, programování ve VBA a psaní v LATEXu. Když mi poradíte, jak se přidat do dobrovolníků, tak přidám tyto dovednosti i tam. díky a zdravím J
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Jansa za příspěvky (celkem 6):
Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta, Filip.Krska, Tomas.Vymazal, Josef.Ulehla, Helena Jarolimkova

Michal.Havranek
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování

Příspěvek od Michal.Havranek » 17 bře 2012, 08:01

Ahoj,
Jsem novým Piratem. O žádném zvláštním nadání nevím. Ale prý dokážu přesvědčovat lidi. V práci mi říkají " Malý Hitler". A taky "Buldok" protože prý když se do něčeho zakousnu už nepustim.
Ale podle mne to tak není. Tančit, zpívat a malovat neumím. A ani nevypadam hezky.
Takže jediné co by se asi dalo využít je to ze pravidelně jezdím po třetině republiky. Doufam, ze se ale nějak zapojim do piratakeho dění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 4):
Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Petr.Vileta, Josef.Ulehla

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4663 poděkování
Dostal poděkování: 4151 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 17 bře 2012, 10:00

Milí Piráti, já snad mohu zprostředkovávat pohled té generace, o které se říká, že ji pirátské myšlenky nemohou oslovit (prostě podle občanky nejsem nejmladší) ;) Osvěta napříč generacemi, od adolescentů po předdůchodový věk. Mám přehled o školství (řídím školu-zatím), Dobeše sleduju jak ostříž. S tím související obory jako psychologie, psychopatologie (to je můj původní obor), trochu zdravotnictví a sociální otázky, využití ICT ve škole, environmentální otázky (prostředí přírodní i sociálně psychologické). Psaní článků mi jde nejlíp, když se naštvu :P A strašně ráda chodím na výlety, snažím se obejít republiku ;)
Mějte se krásně :P
Lenka/Julie
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 8):
Lydie.Bartosova, Ivan Sirko, Filip.Krska, Petr.Vileta, Lukas.Findeis, Adam.Soukal, Josef.Ulehla, Helena Jarolimkova

Josef Raba
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: živnostník, restauratér
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef Raba » 10 dub 2012, 01:33

Ahoj, nabízím Vám svou pomoc.
Provozujeme na zámku v Cholticích restauraci a music club.
Myslím že jsme schopni zajistit bary a občerstvení.
Obchodní partner vlastní firmu Koncertservis viz odkaz níže. Je pirátské myšlence nakloněn. Je zde možnost vytipovat prostor a udělat opravdu velkou akci.

Máme vlastně v rukách kompletní balíček pro uspořádání takovéto akce:

restaurace - občerstvení
music club - plně vybavené bary i s personálem (vazby na dodavatele po celé republice s možností dodání zboží na komis přímo do prostor konání akce)
Koncertservis - zvuková, projekční a světelná technika, podia, ground supporty
Kontakty a vazby na lidi mající zkušenosti s pořádáním hudebních akcí.

Těším se na případnou spolupráci Pepa KRAB Raba
http://www.zamekcholtice.cz/

Jakub.Stacke
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: Obchodní cestující
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 808 poděkování

Příspěvek od Jakub.Stacke » 21 dub 2012, 11:12

zdravím,
nad pirátskou stranou jsem dlouho uvažoval. Takže s chutí do toho. Je mi 23 a jsem ze Zlína který nemám v plánu opouštět. Nemůžu se označit ani za konzervativce nebo liberála. Na některé věci se dívám tak na některé onak. Právě jsem dostudoval a začínám se rozkoukávat na trhu práce. Netančím, nezpívám, nehraji na nic. Mohu ovšem nabídnout své zkušenosti s prací v sociálním oboru (který jsem studoval). I celkovou znalost místních podmínek v této i jiných oblastech. Zajímá mě kultura, historie a takové ty pro ostatní "nezáživné" věci. Jsem komunikativní, nezaleknu se diskuze ani nutného kompromisu v ní. Proto bych se rád zapojoval spíše do "pouličních a skutečných akcí" než do internetového mlácení prázdné slámy. Myslím že je spousta věcí které lidi okolo mě na**rají. A pokud sem se díval dobře do programu ČPS, tak v něm Piráti mají řešení skoro všech těchto problému. Ale lidi o tom nějak neví! Proto si myslím že v dnešní době je obzvláště nutné komunikovat s lidmi face 2 face vracet iniciativu zpět "mezi lidi". Taky rád píšu a dovolím si říct že věci které napíšu mají hlavu a patu. Mám také zkušenosti s pořádáním koncertů a party, takže by se u mě dalo mluvit i o organizačních schopnostech. Rád i něco vyfotím, ale to spíš jen pro zábavu. Takže doufám že budu něčemu prospěšný. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 5):
Vaclav Malek, Petr.Vileta, Filip.Krska, Martin.Svadlenka, Helena Jarolimkova
Prostě Stacke
77nula157333

Sony
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Technik
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od Sony » 30 dub 2012, 12:19

Ahoj , je mi 50 let a jsem znechucen děním v ČR . Delší čas pozoruji aktivity pirátů a zjištuji, že jsou mi bližší než ODS, ČSSD, VV ...atd. Moje zájmy jsou všeobecné od každého něco aby se člověk nenudil , nejraději se vrtám v PC (poskládat PC, opravit PC a rozchodit PC) to je to co mne baví a učeho se odreaguji. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Sony za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“