Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
kytkaazz11
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od kytkaazz11 »

Jsem ekonom a vystudovaný elektro inženýr.... vše co s tím souvisí
Rozdávat noviny Pirátské, oslovovat při tom lidi a vysvětlovat politiku na Praze 3 ,
veškerá volební kampaň v Praze
Mohu pracovat fyzicky … příprava show (prezentace) Pirátů … jako byla v Riegráku, v Šárce
Pracoval v Humanitárních organizacích Život 90.. znám tyto spolky zevnitř a mohu pomoci se v tom vyznat a poradit potencionálním voličům ….
Jsem členem Zdravotní a sociální komise Rady Obv úřadu Praha 11 - oblast, sociální zdravotní . mohu využít zkušenosti pro voliče, uvnitř Pirátů...
Angličtina , překlady do češtiny...
Zdeněk
Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 283
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 251 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Jmenuji se František, fotím akce Pirátů, zpracovávám fotografie a posílám organizátorům akcí a fotky mizí, bůh ví kde :-) píšu články. ( Několik let praxe v časopisu Dobrá voda) Mám myšlenku s požehnáním Pirátů obcházet obchodníky a podnikatele na Praze 3 s jednoduchou otázkou: 'Jak se žije podnikatelům na Praze 3?" Z odpovědí sestavit seznam nejpalčivějších problémů a s některými napsat jejich příběh. Také s kamarádkou, která je, jako bývalá pracovnice ČSÚ, znalá problematiky voleb uspořádat nějaké školení ohledně komunálních voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Pudil za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Rudolf.Zak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 120
Registrován: 27 říj 2017, 18:37
Profese: Student, dopravní kontrolor
Bydliště: Lhenice
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Rudolf.Zak »

Zdravím, jmenuji se Rudolf a pocházím z Prachaticka. Od září budu studovat na Gymnáziu v Jírovcově ulici. O Pirátech jsem poprvé slyšel loni, avšak ihned mě jejich myšlenky oslovily a rád bych se v dospělosti stal jejich členem a třeba za ně kandidoval do obecního zastupitelstva. Každopádně zatím bych rád pomáhal na dobrovolnické bázi například roznosem Pirátských listů, apod. Jsem celkem zdatný fotograf, takže bych třeba mohl dokumentovat některé akce. Jinak se zajímám třeba o politiku nebo ekologii :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Zak za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Jana.Kolarikova, Nela.Melicharova

©Rudolf Žákgarant KET Doprava a Infrastruktura JčK

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ahoj,
zdá se, že v Prachaticích zatím místní sdružení není viewforum.php?f=90

Asi nejlepší bude kontaktovat krajskou koordinátorku, která tě navede.
Jihočeský kraj Katka Hůlková Personální odbor 778 7O2 243 katka.hulkova@pirati.cz

A nebo můžeš taky zkusit naloďovací aplikaci https://nalodeni.pirati.cz

Případně zažádat o členství můžeš rovnou v této sekci viewforum.php?f=435

Každopádně vítej a šťastnou plavbu! ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Rudolf.Zak, Michaela.Vodova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Rudolf.Zak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 120
Registrován: 27 říj 2017, 18:37
Profese: Student, dopravní kontrolor
Bydliště: Lhenice
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Rudolf.Zak »

Ahoj, díky 🙂. Každopádně již jsem se zapojil v MS České Budějovice, které by mi stejně oproti Prachaticím vyhovovalo víc. Na další spolupráci se samozřejmě těším 🙂.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Zak za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Dalibor.Zahora, Robert.Sip

©Rudolf Žákgarant KET Doprava a Infrastruktura JčK

Uživatelský avatar
Qubes_OS
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 56
Registrován: 30 bře 2017, 21:59
Profese: nezaměstnaná
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Qubes_OS »

Ahoj
mám zkušenosti s operačním systémem, do kterého se vám nedostane ani FinFisher https://en.wikipedia.org/wiki/FinFisher. Odolá Evil Maid útokům. (Pokud na vás nasadí keyloggery ještě před zadáním hesla, tak jim budou k ničemu.) Na počátku roku 2018 měl tento OS přibližně 60 tis. uživatelů z celého světa. Má vícenásobný kernell. Schová vás za vícenásobnou virtualizaci Je ještě bezpečnější než OS Tails či Secure-K OS. Pochází od světoznámé polské hackerky Joanny. Rutkowské. https://sk.wikipedia.org/wiki/Joanna_Rutkowsk%C3%A1 http://www.helloworld.cz/deset-nejlepsi ... rek-sveta/ Více v mém podpisu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Qubes_OS za příspěvek:
Martin.Rejman
Vše co je na internetu může být použito proti vám!
Nejbezpečnější svobodný operační systém poskytovaný zdarma: https://www.qubes-os.org/ anebo přes TOR: http://www.qubesosfasa4zl44o4tws22di6ke ... dad.onion/ Používá ho i Edward Snowden.
Zahoďte Skype, zkuste raději Tox. Svobodný, open source, end-to-end šifrovací komunikační nástroj, zcela decentralizovaný. Nikdo neví, o čem komunikujete, s výjimkou příjemce zpráv: https://tox.chat/
DoubravskyJiri
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2017, 14:41
Profese: Programátor web aplikací
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od DoubravskyJiri »

Programátor web aplikací všeho druhu a zacílení. Databázové systémy SQL či NoSQL(Mongo), backend nad php/nette s výstupem na API GraphQL(Apollo) či lehčí REST API a frontend jako single page app nad Angular. Mohu tedy vytvořit cokoliv od evidence a workflow nad jakoukoliv bází dat s různými přístupovými rolemi uživatelů, přes aplikace využívající skrze externí API třeba mapové podklady až po řekněme online síťové hry pro více hráčů, chaty, issue ticket systémy, docházkové systémy, rozsáhlé online formuláře, rezervační systémy, automatické kalkulace či souhrny nad dostupnými daty, eshopy, ten záběr je široký a nemá smysl uvádět moc příkladů - nemožné v podstatě není nic, v dnešní době vývoj web aplikací i znatelně zasahuje do tvorby aplikací mobilních (nativescript) tedy i toto je možná forma projektu do kterého bychom se mohli pustit. Záleží jen na dobrém nápadu, prospěšnosti pro početnější skupinu uživatelů a z toho vyplývající chuti nápad realizovat pro získání kvalitní reference do osobní sbírky. 8 let praktických zkušeností z vývoje web aplikací střídavě pro soukromý sektor (rezervační systémy a prezentace pro cestovní kanceláře) i státní správu (např. dotace.olomouc.eu či vlastní redakční systém webů olomouc.eu a tourism.olomouc.eu + řada interních evidencí typu přihlášky do mateřských škol).

Okrajově pak správce linuxových serverů (docker, node, nginx, apache, postgresql/mysql, jenkins pro deploy, konfigurace vzdáleného přístupu ssh/ftp, ... atd. úplný výčet opět nemá smysl), uživatel linuxu v domácích i pracovních podmínkách. Převážně z pragmatických důvodu preferuji FOSS obecně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi DoubravskyJiri za příspěvek:
Martin.Rejman
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Martin.Rejman »

Qubes_OS píše: 30 zář 2018, 22:52 Ahoj
mám zkušenosti s operačním systémem, do kterého se vám nedostane ani FinFisher https://en.wikipedia.org/wiki/FinFisher. Odolá Evil Maid útokům. (Pokud na vás nasadí keyloggery ještě před zadáním hesla, tak jim budou k ničemu.) Na počátku roku 2018 měl tento OS přibližně 60 tis. uživatelů z celého světa. Má vícenásobný kernell. Schová vás za vícenásobnou virtualizaci Je ještě bezpečnější než OS Tails či Secure-K OS. Pochází od světoznámé polské hackerky Joanny. Rutkowské. https://sk.wikipedia.org/wiki/Joanna_Rutkowsk%C3%A1 http://www.helloworld.cz/deset-nejlepsi ... rek-sveta/ Více v mém podpisu.
Ahoj, děkujeme za nabídku, kde konkrétně myslíš, že by se Qubes uplatnil ?

Zdraví
Martin
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Martin.Rejman »

DoubravskyJiri píše: 01 říj 2018, 11:34 Programátor web aplikací všeho druhu a zacílení. Databázové systémy SQL či NoSQL(Mongo), backend nad php/nette s výstupem na API GraphQL(Apollo) či lehčí REST API a frontend jako single page app nad Angular. Mohu tedy vytvořit cokoliv od evidence a workflow nad jakoukoliv bází dat s různými přístupovými rolemi uživatelů, přes aplikace využívající skrze externí API třeba mapové podklady až po řekněme online síťové hry pro více hráčů, chaty, issue ticket systémy, docházkové systémy, rozsáhlé online formuláře, rezervační systémy, automatické kalkulace či souhrny nad dostupnými daty, eshopy, ten záběr je široký a nemá smysl uvádět moc příkladů - nemožné v podstatě není nic, v dnešní době vývoj web aplikací i znatelně zasahuje do tvorby aplikací mobilních (nativescript) tedy i toto je možná forma projektu do kterého bychom se mohli pustit. Záleží jen na dobrém nápadu, prospěšnosti pro početnější skupinu uživatelů a z toho vyplývající chuti nápad realizovat pro získání kvalitní reference do osobní sbírky. 8 let praktických zkušeností z vývoje web aplikací střídavě pro soukromý sektor (rezervační systémy a prezentace pro cestovní kanceláře) i státní správu (např. dotace.olomouc.eu či vlastní redakční systém webů olomouc.eu a tourism.olomouc.eu + řada interních evidencí typu přihlášky do mateřských škol).

Okrajově pak správce linuxových serverů (docker, node, nginx, apache, postgresql/mysql, jenkins pro deploy, konfigurace vzdáleného přístupu ssh/ftp, ... atd. úplný výčet opět nemá smysl), uživatel linuxu v domácích i pracovních podmínkách. Převážně z pragmatických důvodu preferuji FOSS obecně.
Ahoj,

děkujeme za nabídku, budu rád, když se setkáme a domluvíme, poslal jsem soukromou zprávu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Rejman za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Lib.Tek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 01 říj 2018, 11:27
Profese: Řidič MKD
Bydliště: Krnov,Opava,Itálie,Evropa
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Lib.Tek »

Mimo skupiny D, mám všechny ridicaky tak bych mohl řídit když bude třeba. Jednou měsíčně jedu od západu Čech na východ tak po cestě můžu převést třeba tiskoviny(osobák kombik) a po týdnu jedu opačným směrem. Domluvím se A,D,Es,It,Pl a překládat můžu z It-Cz Cz-It z A+D-Cz jednodušší texty v klidu zvládnu z češtiny do A+D raději ne. Polikal jsem oheň a pak ho plival, tak třeba jsem kejkle ještě nezapomněl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lib.Tek za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, V__
Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“