VOLBY 2018 !!!

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
JosefKnap
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 6
Registrován: 09 úno 2018, 10:40
Profese: OSVČ - zahraniční investice + resilience
Dostal poděkování: 4 poděkování

VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od JosefKnap » 30 bře 2018, 13:56

Vážení kolegové Piráti!
Jsem toho názoru, že musíme nabrat třetí kosmickou a začít rychle něco dělat pro náš úspěch v komunálních volbách, které mohou probíhat paralelně zároveň klidně i s volbami předčasnými do PS PČR. Rozjel jsem to tento předvelikonoční týden tvrdě v Čelákovicích a včetně webů apod. Jsme strana mladých lidí, kteří nechtějí doufám jen planě teoretizovat, a tak navrhuji zkusme si tady sdělovat praktické zkušenosti z toho, jak zakládáme buňky Pirátské Strany v obcích a městech a to především za účelem tvoření a naplnění našich kandidátek do komunálních voleb. Musíme se umět presentovat, rychle začít chodit jako publikum na jednání obecních zastupitelstev a na nich nesedět v koutě, ale presentovat se v diskusích dle konkrétní situace, problematiky v obcích. Třeba takto, abych tady jen nepoučoval v rovině teorii a ukázal se Vám a to NÁVODNĚ, jak jsem na Zastupitelstvu Čelákovic v diskusi ve středu 28. března 2018 uvedl založení místní buňky a naši účast v komunálních volbách v Čelákovicích: Zastupitelstvo: https://www.youtube.com/watch?v=Nn4xcLgUskA od Timing 6hod : 00minut : 5vteřin ,,, Mám tu výhodu, že až na dvě výjimky se beze mne v publiku a diskusi neobešlo žádné jednání Zastupitelstva Čelákovic od podzima 2002. Víte schůze zastupitelstva jdou většinou dnes už na net on-line , nají tudíž publicitu a pak si jejich průběh snadno najdete na YouTube x let dozadu. Pojďme se tedy od příští krajské schůze Středočeského kraje v Brandýse nad Labem tomuto tématu pořádně věnovat. Ozvěte se mi prosím, kdo mi máte k tomu cokoliv co říct, můj mobil: 603 84 54 17 ,, e-mail: knap.josef@quick.cz ,, Dělejme to vše po Pirátsku tedy s tou naší vysokou vzdělanostní úrovní v nových oborech, choďme mezi lidi, na akce jako jsou Zastupitelstva apod. A pozor!!! Je zde jedno úskalí. Jak sehnat lidi na kandidátky – už totiž a zejména mladí té politice nevěří a tudíž nemaj zájem! A druhý ještě závažnější problém. Již dnes choďme na jednání s místními politickými volebními subjekty se dohadovat a hlavně KOORDINOVAT budoucí radniční koalice. Ono totiž je k ničemu vyhrát volby za 49procent zastupitelů a k tomu ale s NULOVÝM KOALIČNÍM POTENCIÁLEM. Ten budoucí koaliční potenciál je nutno si budovat již dnes -šak o tom ve svém vystoupení na Zastupku – viz odkaz výše mluvím. A věřte mi to vytváření koalapotenciálu je často to nejtěžší na všem a to zejména ve městech kolem 10tisíce obyvatel – Brandýs, Lysá, Čelákovice – vím o čem mluvím. Hezké Velikonoce přeje Josef

Uživatelský avatar
Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 102
Registrován: 04 kvě 2016, 21:46
Profese: student
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od Antonin.Schejbal » 31 bře 2018, 18:17

Dobrý den,

předsednictvo krajského sdružení nedalo žádný souhlas k založení místní buňky Pirátské strany, takže jste žádnou buňku nezaložil. O tom, kde se bude kandidovat rozhoduje opět předsednictvo KS. Vemte to prosím na vědomí!


Na volby se poctivě připravujeme a se spoluprací mezi jednotlivými MS rozhodně souhlasíme, ale to nemění nic na tom, že vaše buňka neexistuje a vy nemůžete kandidovat.

Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 6985
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9119 poděkování
Dostal poděkování: 9127 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od Martin.Shanil » 01 dub 2018, 12:46

zakládat místní buňky samozřejmě můžete a podporu partaje v komunálkách snadno oželíte. V komunálkách nejsou peníze potřeba a v ničem jiné vám partaj stejně nepomůže. Jen musíte kandidovat pod vlastní hlavičkou a neschovávat se za partaj. Je to tak jako tak lepší.
já vám fandim.

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti